سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 35215
تاریخ انتشار: ۲۴ خرداد ۱۳۹۳
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » کواچ: توقعات از تیم ملی بالا رفته
Print This Post

سرمربی تیم ملی والیبال ایران گفت: توقعات از تیم ملی بالا رفته ولی نباشد مشکلات را بزرگ کنیم.

به گزارش سلام دلفان، اسلوبودان کواچ پس از پیروزی 3 بر 2 تیم ملی ایران در هفته چهارم لیگ جهانی مقابل برزیل گفت: از تمام تماشاگران و اصحاب رسانه تشکر می‌کنم که کمک کردند این بازی و این نتیجه رقم بخورد. بازی بسیار سختی بود و همه انتظار داشتند که ما به راحتی در تهران برنده شویم به همین خاطر فشار بسیار زیادی روی کادر فنی و بازیکنان قرار داشت؛ به طوری که برخی اوقات شاهد بودم که بازیکنان برای جمعیت بازی می‌کردند و نه تیم ملی. آنها برای دقایقی از خود بی‌خود می‌شدند.وی ادامه داد: وقتی بازی را به صورت گروهی شروع کردیم توانستیم ست‌های از دست رفته را جبران کنیم و بازی خوبی ارائه دهیم. برزیل امروز از برزیل هفته گذشته خیلی بهتر شده بود.

سرمربی صرب تیم ملی والیبال ایران عنوان کرد: من برای شروع بازی از آرمین تشکری در پست مدافع وسط استفاده کردم ولی با توجه به اینکه عادل غلامی شب بسیار خوبی را سپری می‌کرد در ادامه بازی از او استفاده کردم. این جزو اختیارات یک سرمربی است که در هر زمان از بازیکن مورد نظرش استفاده کند. در این بازی اگر عبدالرضا علیزاده نیز مصدوم می‌شد شاید از علی مباشری به جای او استفاده می‌کردم.

کواچ گفت: همانطور که بارها گفته‌ام تمام بازی‌های لیگ جهانی برای ما اهمیت دارد. باید تلاش کنیم پس از هر پیروزی احساسات و عواطف را کنار بگذاریم و با روحیه جدید برای بازی جدید به میدان برویم.

وی در مورد ضعف سرویس‌های بازیکنان ایران در شروع بازی تصریح کرد: تیم ملی برزیل بازیکنی مثل رافائل با سرویس‌های بسیار خوب دارد. شما نباید دیدارهای لیگ جهانی راحت تصور کنید. ما مقابل تیم‌هایی بازی می‌کنیم که بهترین‌های جهان هستند. طبیعی است که هر تیم نقاط ضعف و قوتی دارد، ما هم در حال برطرف کردن نقاط ضعف خود هستیم. توقع نداشته باشید ما در دومین سال حضورمان در لیگ جهانی بتوانیم مثل تیم‌های ایتالیا و برزیل سرویس‌هایی با سرعت 145 کیلومتر در ساعت بزنیم. توقعات از تیم ملی بالا رفته ولی نباشد مشکلات را بزرگ کنیم.

 

منبع: تسنیم

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار