سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 35574
تاریخ انتشار: ۲۸ خرداد ۱۳۹۳
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » اولین وعده‌های روحانی در فرودگاه خرم‌‌آباد
Print This Post

رئیس جمهور با تاکید بر بسیج امکانات دولت برای بهبود وضعیت معیشتی مردم لرستان گفت: بسیار خرسندیم از اینکه امروز خداوند به ما توفیق داده است تا در سفری دو روزه در خدمت مردم دلاور، خونگرم و همیشه در صحنه لرستان باشیم.

به گزارش سلام دلفان، حسن روحانی در جمع خبرنگاران در فرودگاه خرم‌آباد با اشاره به اینکه مشکلات لرستان در این سفر از جمله بیکاری و مهار روان‌اب‌ها بررسی را  می‌کنیم اظهار داشت: بسیار خرسندیم از اینکه امروز خداوند به ما توفیق داده است تا در سفری دو روزه در خدمت مردم دلاور، خونگرم و همیشه در صحنه لرستان باشیم.رئیس جمهور با تاکید بر اینکه در این سفر برای حل چالش‌های استان لرستان تصمیماتی اتخاذ خواهد شد افزود: در جلسه با نخبگان، عشایر ، روستائیان و سرمایه گذاران و … تصمیماتی اتخاذ می‌شود؛ البته در تهران نیز تصمیماتی در هیئت دولت برای پیشرفت استان لرستان مصوب شده است.

رئیس هیئت دولت با تاکید بر اینکه امیدواریم در زمینه اشتغال زندگی مردم را در لرستان بهبود بخشیم بار دیگر به مقام شامخ شهدا ، جانبازان و ایثارگران این استان ادای احترام کرد.

لازم به ذکر است رئیس جمهور به محض ورود به استان لرستان مورد استقبال حجت‌الاسلام سید احمد میرعمادی نماینده ولی فقیه در استان لرستان، هوشنگ بازوند استاندار لرستان و جمعی از نمایندگان مردم لرستان در مجلس شورای اسلامی قرار گرفت.

شرکت در شورای اداری، دیدار عمومی با مردم، دیدار با فعالان اقتصادی و… از جمله برنامه‏‌های رئیس جمهور در سفر به استان لرستان است.

سفر رئیس جمهور به لرستان دو روز طول می‌کشد.پیش از این رئیس جمهور به استان‌های خوزستان ، هرمزگان، سیستان و بلوچستان و ایلام سفر کرده بود.

 

منبع: فارس

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار