سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 35587
تاریخ انتشار: ۲۸ خرداد ۱۳۹۳
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » دلایل عدم تمدید قرارداد رحتمی با استقلال
Print This Post

به نظر می‌رسد جدایی رحمتی از استقلال نزدیک است و شاید این بازیکن فصل آینده در جمع آبی‌پوشان نباشد.

به گزارش سلام دلفان– شرایط سیدمهدی رحمتی با باشگاه استقلال در وضعیت قرمز قرار دارد و چند جلسه مذاکره این بازیکن با آبی‌پوشان بی‌نتیجه مانده تا شایعه جدایی او بیش از پیش جدی شود.بهرام افشارزاده، مدیرعامل باشگاه استقلال در این باشگاه سیاست پایین آوردن هزینه‌ها را در پیش گرفته و در همین راستا تصمیم دارد مبلغ قرارداد بازیکنان را هم پایین بیاورد به همین دلیل و در مذاکراتی که مهدی رحمتی با مسئولان استقلال داشته این موضوع به کاپیتان آبی‌پوشان گوشزد شده و علی نظری‌جویباری به دروازه‌بان این تیم گفته که باید قرارداد کمتری نسبت به فصل قبل امضا کند که گویا رحمتی این موضوع را قبول نکرده است.

رحمتی پس از بی نتیجه ماندن مذاکراتش با مسئولان باشگاه، جلسه‌ای هم با امیر قلعه‌نویی داشت تا در خصوص قراردادش با سرمربی استقلال صحبت کند اما این جلسه نیز بی‌‌نتیجه مانده و مذاکرات 2 طرف به بن‌بست رسیده است.

گفته می‌شود استقلالی‌ها با چند دروازه‌بان سرشناس نیز برای فصل آینده صحبت‌هایی داشته‌اند که این موضوع نیز باعث ناراحتی رحمتی شده تا وی با توجه به این موضوع و بی‌نتیجه ماندن مذاکراتش با مسئولان باشگاه به پیشنهادهایی که دارد، فکر کند.

رحمتی برای فصل آینده از چند تیم خوب پیشنهادهایی دارد و با توجه به شرایط موجود، جدایی‌اش از استقلال محتمل به نظر می‌رسد که البته این موضوع به صورت قطعی به زودی مشخص خواهد شد.

 

منبع: تسنیم

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار