سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 35699
تاریخ انتشار: ۲۹ خرداد ۱۳۹۳
تعداد نظرات: ۴ نظر
خانه » آخرین عناوین » تهدید دوباره داعش علیه ایران+تصاویر
Print This Post

گروهک تروریستی داعش اعلام کرد: «رافضی»ها بدانند، که هدف ما تخریب نماد شرک آلود در نجف، کربلاء و سامرا است. بدانید که بعد از تخریب این نمادها در عراق به ایران خواهیم آمد و مشهد ایران را با خاک یکسان خواهیم کرد.

به گزارش سلام دلفان، در چند روز گذشته گروهک تروریستی – تکفیری داعش، در تهدیدات گسترده ی خود مدعی شده بود که قصد دارد عتبات عالیات در عراق را با خاک یکسان کند، از این رو بسیاری از محبین اهل بیت علیهم السلام از تمامی نقاط جهان به عراق آمده اند تا که از مراقد شریف دفاع و حمایت کنند.

تهدید دوباره داعش علیه ایران+تصاویر

* قادسیه صدام تکرار خواهد شد

 تهدید دوباره داعش علیه ایران+تصاویر

گروهک «داعش» امروز در صفحات توئیتر خطاب به تمامی شیعیان نوشت: «رافضی»ها بدانند که هدف ما تخریب نماد شرک آلود در نجف، کربلاء و سامرا است. بدانید که بعد از تخریب این نمادها در عراق به ایران خواهیم آمد و مشهد ایران را با خاک یکسان خواهیم کرد.

در پایان، «داعش» از تمامی مسلمانان درخواست کرد که برای تطهیر زمین از «رافضی»ها بسیج شوند، تا هر چه سریعتر اسلام اصیل در جهان جریان یابد.

تکفیری ها بر اساس فتوای شیوخ وهابی، علاقه و عزیز داشتن فرزندان پیامبر (ع) و در دل داشتن محبت آنها و ابراز آن را شرک و بت پرستی می دانند. بسیاری از علمای اسلامی و حتی جامعه شناسان و روان شناسان تلاش کرده اند با توضیح و استدلال به تکفیری ها تفهیم کنند که بوسیدن پیراهن یوسف توسط یعقوب یا احترام گذاشتن پیامبر به سنگ سیاه کعبه به علت منسوب بودن به ابراهیم نبی شرک و بت پرستی نیست. اما تمام زحمات علما بی نتیجه بوده و وهابی هایی که نعلین چرمی و کهنه عبدالعزیز، بنیانگذار حکومت آل سعود را در محفظه ای تزئین شده نگهداری می کنند و آن را عزیز و متبرک می دانند، همچنان دوست داشتن و حب اهل بیت پیامبر و درخواست از آنها برای دعا و شفاعت نزد پروردگار را بت پرستی می خوانند.

تهدید دوباره داعش علیه ایران+تصاویر

اگرچه حمله به ایران و تخریب حرم فرزند پیامبر خیال خام و دور از دسترس وهابی ها و حرامیان است و آنها دو هفته قبل طعم دست درازی به مقدسات شیعه در سامرا را چشیده اند، اما وحشیگری آنها در نینوای عراق چندان بعید نیست و به احتمال زیاد بزودی تمام آثار باستانی و تاریخی تمدن بین النهرین را همانند مجسمه های بودا در بامیان افغانستان تخریب خواهند کرد.

بزرگان تکفیری ها در عربستان، طی سال های اخیر بیش از نود درصد بناهای تاریخی این کشور را به همین بهانه ها نابود کرده اند، اما دانشمندان و علاقمندان به تاریخ و فرهنگ، امیدوارند بناها و آثار تاریخی که همچنان زیر خاک هستند، از جمله آثار قوم عاد دور از دسترس وهابی ها بماند.

منبع: شبکه خبر

 1. نویسنده دیدگاه: الماسی
  خرداد ۲۹, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۹:۵۵

  چرا این خبر هارا پخش میکنید چرا تو دل مردم را خالی میکنید ،نکنه شماهم عقیده داعشرا دارید،

  • نویسنده دیدگاه: نام شما...
   مهر ۲۱, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۷:۰۰

   نگران نباش. این گروهک تروریستی وحشی در برابر قدرت برتر ایران چند ساعت بیشتر زنده نخواهند بود و برای همیشه دنیا از کثافات وجودشان پاک خواهد شد.

 2. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  خرداد ۳۰, ۱۳۹۳ در تاریخ ۰۰:۴۲

  مرگ بر گروه داعش وطرفداران نجسش

 3. نویسنده دیدگاه: ali hatami
  مهر ۲۷, ۱۳۹۳ در تاریخ ۲۲:۱۸

  اصلا يك دقيقه هم زهن خودتونو درگير حرفهاي مفت اين حيوانهاي نجس نكنيد هيچ غلطي نميتونن بكنن بروند از اربابشان اسرائيل وامريكا بپرسند اونها كه ميگين ما ابر قدرت دنيا هستيم هم همچين خيالي هم نميكنن چه برسد به اين گروهك تروريستي خيلي خيلي خيلي كوچك

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار