سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 35757
تاریخ انتشار: ۳۱ خرداد ۱۳۹۳
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » پراندلی: شکست حق ایتالیا بود
Print This Post

سرمربی آتزوری اعتراف کرد شکست شاگردانش برابر نماینده آمریکای مرکزی در دومین بازی از مرحله گروهی جام جهانی ۲۰۱۴ عادلانه بوده است.

گروه ورزش سلام دلفان چزاره پراندلی به دنبال شکست یک بر صفر تیم ملی ایتالیا برابر کاستاریکا در دومین دور از بازی‌های مرحله گروهی جام جهانی 2014، اظهار داشت: باخت در این بازی که در‌ آن کاستاریکا هجومی‌تر و باانگیزه‌تر نشان داد، حق ایتالیا بود. ما پیش از این می‌دانستیم گروهی که در آن قرار داریم به شدت سخت است و اینکه ممکن است سرنوشت صعودمان به بازی آخر برابر اروگوئه کشیده شود.پراندلی افزود: فکر می‌کردم که با سه هافبک می‌توانیم بازی کنیم اما هرگز این اتفاق نیفتاد. اگر گل زده بودیم شاید جریان بازی تغییر می‌کرد اما از عهده این کار برنیامدیم و مستحق این شکست بودیم.سرمربی آتزوری تصریح کرد: نمی‌دانم که آیا ایتالیا در این بازی عملکردی سطحی داشت یا خیر اما اگر اینطور بوده باشد واقعاً اشتباه بزرگی مرتکب شده‌ایم. بازیکنان ما سخت می‌دویدند و در این شرایط هرچه در توان داشتند انجام دادند. ما برای بازی خود برنامه داشتیم اما کاستاریکا هوشمندانه بازی می‌کرد و تمام فضاها را بسته بود که این کار ما را برای ارسال پاس‌های عمقی سخت کرده بود.

پراندلی در پایان در پاسخ به این سؤال که آیا آتزوری نگران حذف شدن از جام جهانی با قبول شکست برابر اروگوئه در بازی پایانی است یا خیر، خاطرنشان کرد: ترسیده‌ایم؟ خیر. ما فقط باید تجدید قوا کنیم.

منبع: تسنیم

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار