سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 35838
تاریخ انتشار: ۳۱ خرداد ۱۳۹۳
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » اظهارات مدیر تولید پروژه “یار دوازدهم” در خصوص منابع تامین سفر هنرمندان به برزیل
Print This Post

مدیر تولید “یار دوازدهم” گفت: هدف از پروژه “یار دوازدهم “به تصویر کشیدن حمایت هنرمندان از تیم ملی است.

به گزارش سلام دلفان ایرج طایفه مدیر تولید پروژه “یار دوازدهم” در گفتگو با  باشگاه خبرنگاران؛ پیرامون روند تولید این پروژه گفت: پروژه‌ی “یار دوازدهم” جدی‌تر از همیشه در حال اجرا است و گروه پشت صحنه و بازیگران مشغول ثبت و ضبط تمام اتفاقات جذاب، مفرح و بی تکرار جام جهانی هستند.

وی افزود: پروژه‌ی “یار دوازدهم” از 5 ماه پیش کلید خورد و چهره‌های شاخص زیادی برای همکاری در این پروژه کاندیدا شدند که به دلایل مختلف قادر به همکاری با برخی از این دوستان نشدیم اما تعدادی از همکاران ما مغرضانه با مطرح کردن نادرست این موضوع برای گروه حاشیه‌سازی می کردند.

مدیر تولید پروژه‌ی “یار دوازدهم” با تاکید بر آزرده‌خاطر شدن گروه از انعکاس نادرست بعضی از اخبار این پروژه توسط رسانه‌های مختلف بیان کرد: پروژه‌ی “یار دوازدهم” به عنوان اولین اثر تصویری که توانسته حدود 15 بازیگر نامی کشور با سلایق مختلف را دور هم جمع کند، گزارشی طولانی از تمام اتفاقات قبل، حین و بعد جام جهانی است، قرار نیست بازیگری در آن بازی کند و حالت‌های طبیعی هر فرد و حوادثی که در لحظه رخ می‌دهد ثبت می‌شود.

هدف اصلی “یار دوازدهم”به تصویر کشیدن حمایت هنرمندان از تیم ملی کشورمان است و بازیگران آزادند هرکاری که دلشان می‌خواهد با ضوابطی که ما معین کرده‌ایم انجام دهند.

وی با اشاره به صحبت‌هایی که پیرامون هزینه‌های این پروژه شده است گفت: پروژه‌ی “یار دوازدهم” حدود 1 میلیارد تومان است و توسط آژانس هواپیمایی تعطیلات رویایی که زیر نظر فدراسیون فوتبال فعالیت می‌کند تامین شده است.

ما تنها هزینه‌ی رفت، برگشت، محل اقامت، بلیت بازی‌های ایران و صبحانه‌‌ی اعضای گروه را می‌پردازیم. هنرمندان پروژه قادرند مسافرت‌هایی بسیار پرهزینه‌تر از این سفر را بروند و افراد کم بضاعتی نیستند.

طایفه خاطرنشان کرد: بسیار خوشحالیم که در راس اخبار این روزها قرار داریم اما امیدوارم اخبار این گروه به گونه‌ای منعکس شود که اگر اعاده‌ی حق شد دوستان دلایل منطقی برای دفاع از خبر خود داشته باشند.

گفتنی است : پروژه‌ی “یار دوازدهم” پس از بازگشت از برزیل همچنان در ایران ادامه خواهد داشت.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار