سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 35844
تاریخ انتشار: ۳۱ خرداد ۱۳۹۳
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » احتمال راه اندازی تلفن‌های عمومی رایگان در شهرستان‌‌ها
Print This Post

سخنگوی شرکت مخابرات ایران گفت:‌ پس از اجرای طرح رایگان سازی تلفن‌های همگانی عمومی در برخی مکان‌های عمومی استان‌های تهران و البرز و در صورت استقبال شهروندان، این طرح در استان‌های کشور اجرا می‌گردد.

به گزارش سلام دلفان داوود زارعیان سخنگوی شرکت مخابرات ایران در گفتگو با باشگاه خبرنگاران با اشاره به اینکه طرح رایگان سازی تلفن‌های همگانی در برخی مکان‌های عمومی در استان‌های تهران و البرز آغاز شده است، گفت:‌ به منظور رفاه حال شهروندان طرح رایگان سازی تلفن‌های همگانی عمومی در برخی اماکن عمومی به صورت پایلون اجرا می‌شود.

وی با اشاره به اینکه اجرای این طرح در استان‌های تهران و البرز 2 تا 3 ماه به طول می‌انجامد، افزود:‌با اجرای طرح رایگان سازی تلفن های همگانی عمومی، استقبال و میزان کارکرد مشترکین از آن‌ها بررسی می‌شود.

زارعیان در ادامه در خصوص اجرایی شدن این طرح در دیگر استان‌های کشور تصریح کرد: در صورت استقبال شهروندان استان‌‌های تهران و البرز این خدمات در صورت مناسب بودن شرایط در برخی مکان‌های عمومی استان‌های کشور اجرا خواهد شد.

وی در پایان با اشاره به اینکه طرح رایگان سازی تلفن‌های همگانی در برخی اماکن عمومی با عملیات تعویض یا تغییر دستگاه‌های تلفن فعلی انجام‌ می‌گیرد. خاطر نشان کرد:‌ منظور از رایگان‌های عمومی آسایشگاه معلولین، آسایشگاه سالمندان، بیمارستان‌های دولتی، خصوصی، درمانگاه‌های خیریه، کلانتری ها و دادگاه‌ها است و تمام اماکن عمومی را شامل نمی‌شود.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار