سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 35925
تاریخ انتشار: ۱ تیر ۱۳۹۳
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » واکنش رسانه‌ آرژانتینی به شکست ایران
Print This Post

روزنامه و وب سایت خبری پر طرفدار در آرژانتین پس از پیروزی سخت آرژانتین برابر ایران نوشت: آرژانتین مستحق پیروزی بود و رسانه های ایرانی که بر بی عدالتی در این بازی اصرار دارند باید تعصب را کنار بگذارند.

به گزارش سلام دلفان –  در این گزارش آمده است: تیم ملی فوتبال آرژانتین در طول بازی خیلی بهتر از ایران بازی کرد، ایران در نیمه اول به طور مطلق دفاع می کرد اما در نیمه دوم در چند موقعیت بسیار خطرناک ظاهر شد اما این دلیل بر حقانیت ایران در این بازی نیست و هر تیم می تواند حمله کند و صاحب موقعیت شود.

نویسنده به پنالتی گرفته نشده اشاره می کند و می نویسد: داور اشتباه کرد و روزنامه های آرژانتینی هم به صورت اغلبی و اکثری بر این نکته صحه می گذارند که آن صحنه مشکوک می توانست یک پنالتی به سود ایران باشد، مدافع آرژانتین به توپ ضربه زد و سپس با ضربه به پای مهاجم ایران او را به زمین انداخت. به هر حال این یک اشتباه داوری بود و دلیل نمی شود حق ایران بدانیم که در این بازی به پیروزی برسد!

 

اوله در گزارش خود به حواشی بازی دو تیم ایران و آرژانتین اشاره کرده و نوشته است: از چند ماه مانده به جام جهانی ماجرای توهین ایرانیان به لیونل مسی رسانه ای شد و البته بعد از آن شاهد عذرخواهی ایرانیان بودیم. این اتفاقات در دنیای فوتبال می افتد و چندان اهمیت ندارد، بازیکنان حرفه ای این مسائل بیرون از زمین را وارد بازی و رفتار خود نمی کنند.

 

نویسنده به هدایای ایرانیان اشاره کرده و آورده است: ایرانیان زیست توپ را به مسی هدیه دادند، هدایای جالبی هم برای هر سه بازی خود در نظر گرفته اند که بسیار ارزشمند و مهم است. این یک کار زیبا است که هر تیمی در جام جهانی می تواند انجام بدهد تا در آشتی جهانی و نزدیکی فرهنگها تاثیر داشته باشد.

منبع: مشرق

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار