سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 36232
تاریخ انتشار: ۴ تیر ۱۳۹۳
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » دایی: نباید بوسنی را دست کم بگیرند
Print This Post

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: آرزوی همه ملت ایران این است که تیم ملی برای اولین بار به مرحله حذفی جام جهانی صعود کند.

به گزارش سلام دلفان، ابتدا درباره بازی مقابل آرژانتین اظهار داشت: به نظر من بچه‌های ما در بازی مقابل آرژانتین بسیار با قدرت و محکم ظاهر شدند و به جای اینکه ما بازنده بازی باشیم مقابل یکی از بهترین تیم‌های جهان شایسته پیروزی بودیم.

وی افزود:‌ اما فوتبال همیشه ثابت کرده که قابل پیش‌بینی نیست، درست است بچه‌های ما با افتخار فوتبال خوب ایرانی را به نمایش گذاشتند و به هیچ عنوان شایسته باخت نبودند اما همیشه در فوتبال اتفاقاتی که دوست دارید رخ نمی‌دهد. من به نوبه خودم به تمام بچه‌های تیم ملی افتخار می‌کنم و مطمئنم که همه ملت ایران به این جوانان افتخار می‌کنند.

دایی خاطرنشان کرد: بازیکنان تیم ملی نمایندگان شایسته‌ای برای ملت ایران بودند و من باز هم می‌گویم حق این بچه‌ها پیروزی مقابل آرژانتین با همه ستاره‌هایش بود.

وی در مورد بازی با بوسنی نیز گفت: ما برای نتیجه گرفتن در بازی آخر نیز باید مانند دو بازی قبل بسیار با روحیه وارد زمین شویم، هرگز نباید بوسنی را دست کم بگیریم چرا که این موضوع برای ما خطرناک می‌شود.

وی افزود: ‌این را همه می‌دانند و آرزوی همه ایرانی‌ها است که تیم ملی کشورمان با موفقیت در دیدار مقابل بوسنی برای اولین بار به مرحله بعدی جام جهانی صعود کند. این اتفاق می‌تواند گامی بلند برای فوتبال کشورمان باشد تا وارد فاز جدیدی شود. فوتبالی که استعدادهای فراوانی دارد و آن را در جام جهانی دیدید. پس امیدوارم هرگز بوسنی را دست کم نگیرند تا ان‌شاءلله با یک بازی خوب و منطقی مقابل این تیم و کسب نتیجه خوب برای اولین بار گام به مرحله دوم بزرگ‌ترین رویداد فوتبالی جهان بگذاریم. این آرزوی همه ملت ایران است.

 

منبع: فارس

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار