سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 36265
تاریخ انتشار: ۴ تیر ۱۳۹۳
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » عکس/ نظر «آقا» درباره یک روستا
Print This Post

ستاد یادواره سرداران و 70 شهید روستای نمونه گنجان و شهرستان رابر استان کرمان بر روی تابلویی نظر مقام معظم رهبری را چنین نگاشته اند: استان کرمان با داشتن روستاهایی مثل روستای گنجان، یک استان ممتاز است.

گروه جهاد و مقاومت سلام دلفان– ستاد یادواره سرداران و 70 شهید روستای نمونه گنجان و شهرستان رابر استان کرمان بر روی تابلویی نظر مقام معظم رهبری را چنین نگاشته اند: استان کرمان با داشتن روستاهایی مثل روستای گنجان، یک استان ممتاز است.

عکس/نظر «آقا» درباره یک روستا

 

 

 اگر از شهرستان کرمان به سمت جنوب، حدود ۱7۰کلیومتر  طی نمائید به  شهرستان رابر می رسید. از اینجا به بعد از هرکسی سوال کنید جاده گنجان را نشانتان می دهند. جادهای زیبا پوشیده از درختان گردو و طبیعت زیباکه واقعا دل را می برد. بعد از گذشتن از روستاهای ننیز وسیه بنونیه و عبور از جاده ای پر پیچ خم از بین باغ ها و درختان گردو روستای پلکانی و زیبای گنجان چهره نمایی می کند. این روستادر بین کوههای که بیشتر سال پوشیده از برفند حصار شده است. مردمانی خون گرمی دارد که با عشق از روستایشان میگویند. گنجان دارای آب و هوای سرد و معتدل است که به خاطر هوای دلپذیرش در فصل بهار  پذیرای جمع کثیری از هم وطنان است این روستا نماد ایثار و مقاومت  و جانبازی است و 70 شهید وبیش از 200نفر جانباز و آزاده را تقدیم پایداری ایران زمین نموده است.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار