سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 36312
تاریخ انتشار: ۴ تیر ۱۳۹۳
تعداد نظرات: ۴ نظر
خانه » اخبار برتر » زهرا جلالوند: وامدار هیچ کانال قدرت و ثروتی نیستم و قاطعانه پای سوگندم در دفاع از حقوق مردم خواهم ایستاد/ برخی برای بردن نماینده رئیس جمهور از دلفان به سلسله عجله داشتند
Print This Post
پایانی بر جوسازی ها و شایعات اخیر؛

بنده به خاطر نوع برنامه ریزی سفر نماینده رئیس جمهور به نورآباد و عجله ای که برای بردن وی از دلفان به سلسله وجود داشت اعتراض داشتم. به گونه ای که کل حضور ایشان در نورآباد کم تر از دو ساعت بود امّا در شهر همجوار ما ساعت ها حضور داشتند و در جلسه شورای اداری نیز شرکت کردند و در جریان مشکلات و مسائل مردم قرار گرفتند.

 به گزارش سلام دلفان- زهرا جلالوند عضو شورای اسلامی شهر نورآباد روز سه شنبه در گفتگو با خبرنگار سلام دلفان با بیان اینکه استعفای بنده، استعفا از خدمت به مردم و شانه خالی کردن از زیر بار مسئولیت نبوده گفت: بنده به خاطر نوع برنامه ریزی سفر نماینده رئیس جمهور به نورآباد و عجله ای که برای بردن وی از دلفان به سلسله وجود داشت اعتراض داشتم. به گونه ای که کل حضور ایشان در نورآباد کم تر از دو ساعت بود امّا در شهر همجوار ما ساعت ها حضور داشتند و در جلسه شورای اداری نیز شرکت کردند و در جریان مشکلات و مسائل مردم قرار گرفتند. البتّه مردم آن شهر نیز حقّ دارند که به خواسته هایشان برسند، امّا بالاخره مردم ما نیز دارای حقوقی می باشند.
وی در خصوص اتفاقات بوجود آمده طی روزهای اخیر گفت: بنده با توجّه به در پیش بودن سفر ریاست محترم جمهوری به استان لرستان تصمیم گرفتم طی نامه ای، یکی ازمهمّ ترین خواسته ها و دغدغه های مردم شهر که تفکیک حوزه انتخابیه دلفان و سلسه می باشد را به گوش رئیس جمهور و نماینده وی برسانم.
وی ادامه داد: با هماهنگی هایی که با مسئولین برگزارکننده مراسم انجام داده بودم قرار بود که متن نامه ای که تنظیم کرده بودم را در حضور دکتر سلطانی فر که به نمایندگی از دولت به شهرستان سفر کرده بود قرائت کنم. متأسفانه در روز برگزاری مراسم و در حالی که بنده آماده بودم تا متن مورد نظر را قرائت کنم به طرز عجیبی از این امر ممانعت به عمل آمد. وی افزود ظاهراً برخی ها که منفعتشان در این خصوص به خطر افتاده بود در پشت پرده این ماجرا قرار داشتند.
عضو شورای شهر نورآباد ادامه داد: با توجه به اینکه فرمانداری دلفان مسئول برگزاری مراسم بود، بنده در ابتدا بخشی از اعتراض خود را متوجه ایشان می دانستم امّا طی صحبت هایی که با فرماندار محترم داشتم، اظهار داشتند که بنده در این خصوص هیچ دخالتی نداشته ام و به هیچ وجه مخالف این مسئله نبوده ام، کما اینکه خواسته مردم دلفان مبنی بر تفکیک حوزه انتخابیه را به گوش دولت رسانده ام.
جلالوند اضافه کرد: البته خود بنده نیز در جریان مکالمه تلفنی فرماندار محترم با دکتر سلطانی فر در خصوص قرائت بیانیه مذکور بودم و مورد موافقت ایشان نیز قرار گرفت امّا گویا قرائت آن به مذاق برخی ها خوش نیامده بود و با عجله ایشان را به سمت الشتر هدایت کردند.
وی با تأکید بر اینکه تفکیک حوزه انتخابیه خواسته همه مردم شهر است و سالهاست که در آرزوی آن هستند، خاطرنشان کرد: بنده در ابتدا مایل بودم که حرکتی جمعی و اثرگذارتر در خصوص اعلام این خواسته مردم صورت بگیرد و اعضای شورا همگی برای این امر پیشقدم شوند، که بنا بر دلایلی میسر نشد، بنابراین تصمیم گرفتم شانه از زیر بار مسئولیت خالی نکنم و به تنهایی اقدام به این امر نمایم و اکنون نیز خدا را شکر می کنم که توانسته ام قدمی هر چند کوچک در راستای تحقق این مسئله مهمّ بردارم. امیدوارم تمامی همشهریان عزیز یک دل و یک صدا همانند گذشته از این خواسته بحق حمایت همه جانبه را داشته باشند و در این راه، فرماندار محترم و بومی مان را همراهی کنند.
جلالوند در ادامه گفت: افرادی که در سایت ها نظراتی درج می کنند و مسائلی را به اینجانب نسبت می دهد باید در پیشگاه خداوند باریتعالی پاسخگوی اظهاراتشان باشند. بنده قصد پاسخ به این اظهارات را ندارم امّا با افتخار اعلام می کنم که از روزی که وارد شورای شهر شده ام، تاکنون هیچ گاه مصلحت خود را بر مصلحت مردم ترجیح نداده ام، و تمام تلاشم را کرده ام تا بر ضرر منافع مردم تصمیمی اتخاذ نگردد.
وی با بیان اینکه برخی ها از حضور این خدمتگزار کوچک مردم احساس ترس می کنند خاطرنشان کرد: این عدّه حتّی اگر با کوته بینی خود احساس کردند که بنده به خاطر خودنمایی دست به این حرکت زده ام، لااقل به خاطر وظیفه انسانی و شرعی خود در قبال این مسئله مهمّ با صداقت و شجاعت وارد می شدند و از این حرکت دفاع می کردند.
وی ادامه داد: بنده افتخار می کنم که وابسته و وامدار هیچ کانال قدرت و ثروتی نیستم و جز انقلاب و مردم شهرم به هیچ چیز دیگری تعهد ندارم و اگر خدا بخواهد قاطعانه پای سوگندم برای دفاع از حقوق مردم می ایستم و در حدّ توانم در مقابل زیاده خواهان در هر پستی که باشند ایستادگی خواهم کرد.
جلالوند با تاکید بر اینکه هیچگاه در برابر فشارها و جوسازی ها عرصه را خالی نخواهم کرد گفت از مردم عزیز نورآباد می خواهم که بنده و سایر اعضای شورا را در انجام هرچه بهتر وظیفه نمایندگی مردم یاری نمایند و نظرات خود در خصوص مسائل مختلف شهر را به گوش ما برسانند.
وی با اشاره به استعدادهای فراوانی که در شهرستان دلفان وجود دارد گفت: به نظر من مردم دلفان لیاقت بهترین شدن را دارند و یقین دارم می توانند بالاترین قلّه های رفیع علمی، اجتماعی و ورزشی را کسب کنند، کافی است یاد بگیریم به یکدیگر و به خود کمک کنیم نه اینکه هرکسی بالا رفت او را به هر طریق ممکن پایین بکشیم.
وی با تشکر از تمام کسانی که در این مدّت با تماس تلفنی و از طریق درج نظر در سایت ها وی را مورد لطف خویش قرار داده اند خاطرنشان کرد: از امام جمعه و فرماندار محترم، همکارانم در شورای شهر و مسئولین سایر نهادها و نیز اصحاب رسانه مخصوصاً سه سایت نسیم دلفان، سلام دلفان و دلفان امروز که با تعهد و احساس مسئولیت این مسئله را پیگیری کردند کمال تشکر و قدردانی را دارم.

 1. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  تیر ۴, ۱۳۹۳ در تاریخ ۲۰:۴۷

  موفق باشی شیرزن ،خداقوت ،ای کاش مسئولین شهر شجاعت شما را داشتند

 2. نویسنده دیدگاه: هوش یار
  تیر ۵, ۱۳۹۳ در تاریخ ۰۰:۳۶

  ای کاش همه اعضای شورا مخصوصاً رئیس محترم آن مثل خانم جلالوند بودند.

 3. نویسنده دیدگاه: م ف
  اسفند ۱۳, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۵:۰۲

  سلام وخدا قوت به خانم جلالوند ای کاش همکاراتون غیرت شما راداشتند مخصوصا ….درود بر شرف خانم جلالوند

 4. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  مرداد ۲۱, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۷:۲۹

  سلام. درود بر سلام دلفان حق شناس و حقگو . و ارزوی موفقیت و سلامت و ابرومندی روز افزون برای شما مهر بانوی با شرف و باغیرت . که تعصب بحق و بجایی به شهرت مظلومت دلفان داری .. انشاالله اونهایی که صرفا دنبال منفعت طلبی از پست و جایگاه و از نماینده گان هستند اگر قابل هدایت هستند به راه درست و صواب رهنمون و هدایت شوند در غیر اینصورت اگر از مردم و جایگاه سو استفاده میکنند . خداوند به بدترین نحو رسوایشان کند و انشاالله به خواسته هاشون هرگز نرسند … یقینا در شورا ادم خوب کم نداریم../// بهترین این بانوی یکرنگ و شجاع که بخاطر مردم حاضر به هر ایثاری است . پیش خدا و حضرت زهراس رو سپید بشی انشاالله و بد خواهانت شکست بخورندهمه جا

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار