سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 36315
تاریخ انتشار: ۴ تیر ۱۳۹۳
تعداد نظرات: یک نظر
خانه » اخبار برتر » فرمانده جدید سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان: با صحنه های سخت اقتصادی، فرهنگی و روانی مواجه هستیم و از این رو برای عبور از این صحنه های سخت ضمن شناسایی ظرفیت ها باید تنها با وحدت عمل کنیم
Print This Post
فرمانده سپاه ابوالفضل(ع) استان لرستان معرفی شد
صبح امروز با حضور فرماندهان و مسئولان کشوری و لشکری سردار" مرتضی کشکولی" به عنوان فرمانده سپاه استان لرستان معرفی شد. سردار  مرتضی کشکولی پیش از این فرماندهی قرارگاه ثامن الائمه ...

صبح امروز با حضور فرماندهان و مسئولان کشوری و لشکری سردار” مرتضی کشکولی” به عنوان فرمانده سپاه استان لرستان معرفی شد.

سردار  مرتضی کشکولی پیش از این فرماندهی قرارگاه ثامن الائمه مشهد را برعهده داشته است و همچنین در دوران دفاع مقدس فرماندهی و جانشینی فرمانده لشکر 57 ابوالفضل(ع) را بر عهده داشته که در عملیات غرور آفرین بیت المقدس حضور داشته است.

پیش از این سردار شاهرخی به مدت 10 سال مسئولیت فرماندهی سپاه استان را برعهده داشت که در این مدت ایشان فعالیت های زیادی را انجام داده و خدمات زیادی به سپاه استان لرستان ارائه کرد.

سردار شاهرخی هفته گذشته به عنوان فرمانده سپاه استان قزوین منصوب شد.

در این مراسم  سردار مرتضی کشکولی اظهار کرد: با صحنه‌های سخت اقتصادی، فرهنگی و روانی مواجه هستیم, از این رو برای عبور از این صحنه‌های سخت ضمن شناسایی ظرفیت ها باید تنها با وحدت عمل کنیم.

وی افزود: باید مسیر نورانی انقلاب را در راستای تمدن سازی اسلامی در منطقه و جهان با عقلانیت و اقدامات سلبی طی کنیم؛ البته نمی‌توانیم از اقدامات ایجابی نیز غافل شویم.

فرمانده جدید سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان بیان کرد: 20 سال پیش به اقتضای دستورات سپاه که مشروعیت خود را از ولایت گرفته است رحل هجرت را از لرستان برگزیدم و امروز نیز با همان فلسفه و برای خدمت به مردم این استان به لرستان بازگشته ام و امیدوارم که به فضل الهی منشاء اثر باشم.

منبع: تسنیم لرستان

  1. نویسنده دیدگاه: موشک قیام
    تیر ۴, ۱۳۹۳ در تاریخ ۲۲:۴۳

    خداوند این خارهای چشم دشمنان خارجی و منافقین داخلی را حفظ کند ، اگه از سردار شاهرخی خبری به دستتان رسید مارا هم با خبر کنید .

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار