سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 36490
تاریخ انتشار: ۶ تیر ۱۳۹۳
تعداد نظرات: ۲ نظر
خانه » اخبار برتر » امام جمعه دلفان: از استاندار گله دارم
Print This Post

چندی پیش سفر ریاست محترم جمهوری و هیات دولت به استان لرستان را داشتیم که به لطف خدا و بر اساس گزارشاتی که مسئولین به ما دادند، این سفر برکاتی را برای استان ما داشته است که علاوه بر آن بعضی شهرها از این سفر استفاده ویژه بردند، برخی از شهرها بودند که دو مسئول دولتی به آن سفر کرد و قول های کلانی برای رفع مشکلات آنها گرفته شد.

به گزارش سلام دلفان –حجّت الاسلام سیّد جعفرهاشمی نژاد در بخشی از خطبه های نمازجمعه این هفته در خصوص مسائل شهرستان گفت: حرف های زیادی در سینه دارم که می خواهم پاره ای از آنها را بازگو کنم.

امام جمعه درادامه گفت: چندی پیش سفر ریاست محترم جمهوری وهیات دولت را به استان لرستان داشتیم که به لطف خدا و بر اساس گزارشاتی که مسئولین ما دادند قطعا این سفر برکاتی را برای استان ما داشته و خواهد داشت که علاوه برآن، برخی شهرستانها از این سفر استفاده ویژه بردند، برخی از شهرها بودند که دو مسئول دولتی به آن سفر کرد و قول های کلانی  برای رفع مشکلات آنها گرفته شد.

هاشمی نژاد در این باره افزود: مردم گله دارند و به ما نامه مى دهند، پیام می فرستند بر این باور هستند که سرِ شهر دلفان در این سفر بی کلاه ماند. و آن جوری که باید و شاید از برکت این سفر استفاده نکردیم و محروم شدیم که به نظر میرسد همین جور است.
من شنیده ام که بنا بود مسئول مناطق محروم هیات دولت به شهرستان سفر کند ولی بعضی ها نگذاشتند، همین جا اعلام می کنم کار بدی انجام دادید و مناسب ترین گزینه برای سفر به دلفان را نیاوردید.
وی بیان کرد: چرا باید یک مسئول وارد شهرستان دلفان شود و فقط یکی دو ساعت اینجا بماند که حتی خبرنگاران به من گفتند اجازه مصاحبه چند دقیقه ای با آقای سلطانی فر را به ما ندادن.
هاشمی نژاد افزود: این چه تبعیض و ظلمی است در بعضی شهرها بروند ساعت ها بمانند و در شورای اداری آن شهر هم شرکت کنند و قول کلان برای رفع مشکلات این شهر ها بدهند؟
وی افزود: ما انتظار داریم جبران بشود، من صمیمانه از استاندار سخت کوشمان که انصافا یکی از لطف های که خداوند در این دوره به ما کرده این است که استاندار خوبی داریم. ولی ما گله ی خودمان را به استاندار مان می کنیم، که بالاخره نماینده دولت در استان ما هستند و از او تقاضا مى کنیم این تبعیض ها جبران شود همچنین ما مسائل و مشکلات فراوانی داریم انشاءالله هرجور که صلاح می دانند این مشکلات را حل نمایند.

امام جمعه در مورد بحران بیکاری شهرستان افزود: یکی از مسائل مهم شهرستان مربوط به اشتغال و بحران بیکاری جوانان است؛ ما همیشه به جوانان گفته ایم منتظر این نباشید که درادارات دولتی مشغول به کار شوید، مگر چند صندلی و چند اداره در این شهر وجود دارد؟ حتی از برخی ادارات اطلاع داریم که تورم نیرو هم  دارند.

وی افزود: این چه توجیهی و چه منطقی است که برخی از مسئولین دارند، اگر بناست  سالانه ۱۰ تا ۲۰ نفر در ادارات دلفان استخدام شود این ظلم است که بیایند افراد غیر بومی را استخدام  کنند.

 1. نویسنده دیدگاه: رضا
  تیر ۶, ۱۳۹۳ در تاریخ ۲۱:۵۳

  با تشکر از امام جمعه محبوب و مردمی، واقعیت امر اینکه مسئولین شهرستان باید قبل از سفر تدبیری رو برا سفر می اندیشیدن البته تدبیرم به این نیست که شروع کنی دلفان بیکارترین شهر جهانه و از این حرفا تو این دولت باید چیزی بدی تا چیزی بهت بدن، واقعیت این سفرم تقریبا همین بود که دیدیم فقط یه شهرستان تونست استفاده کنه اونم کوهدشت بود که واقعا نماینده داره و از چند ماه قبل مردم کوهدشت به دولت فشار آورده بودن که جند تا طرح متوقف شده شون رو دوباره ادامه بدن بقیه دیدار و بازدیدا همین دو ساعت و حتی کوتاهترم بود

 2. نویسنده دیدگاه: ....
  تیر ۷, ۱۳۹۳ در تاریخ ۰۰:۲۶

  امام جمعه عزیز رحمت بر شیر مادرت .
  کاشکی مسئولین شهر ما کمی مثل امام جمعه بودن تا شهرمان اباد می شد مانند نامش

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار