سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 36902
تاریخ انتشار: ۱۰ تیر ۱۳۹۳
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » دو رگه‌های آسیایی در جام‌جهانی
Print This Post

در جام جهانی ۲۰۱۴ بازیکنانی با نژاد آسیایی در تیم‌های مختلف به میدان رفته‌اند که سایت بازی‌های آسیایی ۲۰۱۴ به آن اشاره کرده است.

ویژه نامه جام‌جهانی سلام دلفان– سایت بازی‌های آسیایی اینچئون در گزارشی به بازیکنان آسیای شرقی که در تیم‌های ملی کشورهای دیگر در جام جهانی ۲۰۱۴ بازی می‌کنند اشاره کرده است.

در این گزارش آمده است: با توجه به برگزاری جام جهانی ۲۰۱۴ بسیاری از مردم دنیا در برزیل جمع شده‌اند و کشور و تیم محبوب‌شان را تشویق می‌کنند. اما به نظر می‌رسد بسیاری از مردم درمورد جریان بازیکنان جام جهانی که نژاد آسیایی دارند چیزی نمی‌دانند. در این اینجا با چند بازیکن آشنا می‌شویم:

*جاناتان دی‌گوزمان

بازیکن تیم ملی هلند که در جام جهانی در پست هافبک بازی می‌کند. وی به عنوان متخصص در ضربه آزاد شهرت دارد. بازیکن با استعدادی که در سال ۲۰۰۸ المپیک پکن بسیار فعال بود. وی از پدری فیلیپینی و مادری جامائیکایی در کانادا متولد شده است. دی‌گوزمان فوتبال را در سنین پایین و با بردارش آغاز کرد. جاناتان به یاد می‌آورد که بعد از مدرسه همیشه فوتبال بازی می‌کرده است. وی توجهات را زمانی به خودش جلب کرد که در دسامبر ۲۰۰۵ در نخستین تیمش  ازفیلیپ کوکو قهرمان سابق بارسلونا پیش افتاد. آنها این بازی را یک بر صفر پیروز شدند. این بازیکن در لیگ‌های مختلف از جمله لالیگا، لیگ برتر انگلیس و هلند بازی کرده است.

*ماسیمو لونگو

هافبک استرالیا در جام جهانی بود. وی در سیدنی متولد شده است. مادرش اندونزیایی و پدرش ایتالیایی است. وی به طور رسمی فوتبال را از تاتنهام در سال ۲۰۱۱ آغاز کرد. بازی در جام جهانی دومین بازی ملی این بازیکن است که از سوی پوستک اوغلو مربی استرالیا به عنوان هافبک دفاعی به تیم ملی دعوت شد.

*نیک ریماندو

دروازه‌بان تیم ملی آمریکا در جام جهانی است. او در کالیفرنیا از پدری فیلیپینی و مادری از مکزیک به دنیا آمده است. او فوتبال را به مدت دو سال از دانشگاه کالیفرنیا آغاز کرد و دوره حرفه‌ای‌اش را از سال ۲۰۰۰ هنگامی که توسط میامی فوشن انتخاب شد، آغاز کرد.

ریماندو در مسابقات مختلفی در آمریکا شرکت کرده و دفاع خوبی به عنوان دروازه‌بان از تیمش داشته است. وی توجهات باب بردلی مربی سابق تیم ملی آمریکا را برای جام جهانی به خود جلب کرد.

منبع: بیست چهارده

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار