سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 37029
تاریخ انتشار: ۱۲ تیر ۱۳۹۳
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » هشدار وزیر خارجه آمریکا به مقامات ایرانی/واشینگتن می‌خواهد عراق را به اوکراین دوم تبدیل کند/اجرای مشترک رپر ایرانی با گروه موسیقی اسرائیلی
Print This Post
ایران در رسانه‌های صهیونیستی؛

محورهای اصلی اخبار روز گذشته رسانه‌های انگلیسی‌زبان صهیونیست‌ها درباره ایران شامل اتهام معاون وزیر خارجه ایران به واشینگتن درباره حمایت پشت صحنه از تروریست‌های داعش در عراق، هشدار وزیر خارجه آمریکا درباره پایان فرصت برای رسیدن به توافق جامع هسته‌ای، و ساخت یک موسیقی پاپ با حضور دست‌اندرکاران اسرائیلی و ایرانی می‌شود.

به گزارش سلام دلفان- سرخط اخبار ایران در رسانه‌های صهیونیستی به همراه گزیده‌ای از مهمترین مطالب آن در ادامه برای استفاده کارشناسان و مخاطبان محترم آمده است:

 هاآرتص/ معاون وزیر خارجه ایران: آمریکا می‌خواهد در عراق یک “اوکراین دوم” بسازد

یک مقام ارشد ایرانی روز سه‌شنبه گفت تهران هیچ درخواستی مبنی بر تأمین سلاح از سوی عراق دریافت نکرده‌ایم، اما آماده‌ایم اگر درخواست شود این کار را انجام دهیم.

هشدار وزیر خارجه آمریکا به مقامات ایرانی/واشینگتن می‌خواهد عراق را به اوکراین دوم تبدیل کند/اجرای مشترک رپر ایرانی با گروه موسیقی اسرائیلی

 حسین امیرعبدللهیان معاون وزیر خارجه طی دیدار از مسکو گفت که تهران برنامه‌ای برای اعزام نیرو به عراق به منظور حمایت از نیروهای دولتی در مبارزه با اسلام‌گراهای سنی ندارد. وی تصریح کرد: “ما در حال حاضر هیچ نیرو یا سرباز مسلحی در خاک عراق نداریم. هیچ برنامه‌ای هم برای اعزام نیرو به عراق نداریم.

علی‌رغم آن‌که آمریکا وایران هر دو با قتل‌عام توسط خشونت‌طلبان سنی مخالف هستند، امیر عبدللهیان واشینگتن را به حضور در پشت صحنه حوادث اخیر در عراق متهم کرد. وی خاطرنشان کرد: “آن‌چه در عراق اتفاق افتاده، به وضوح نتیجه دخالت خارجی است، که نقشه‌ای آمریکاست. آمریکایی‌ها می‌خواهند اوکراین دومی در عراق به وجود بیاورند.

تایمز اسرائیل/ کری: فرصت برای توافق هسته‌ای ایران در حال تمام شدن است

جان کری گفت: فرصت ایران برای مذاکره و رسیدن به توافق نهایی هسته‌ای در حال پایان یافتن است. وزیر خارجه آمریکا اواخر روز دوشنبه در بخش نظرات واشینگتن پست خاطرنشان کرد که مهلت 20 ژوئیه به سرعت در حال سررسیدن است و مقامات تهران با یک تصمیم مواجه هستند: “می‌توانند با اقداماتی توافق کنند که برای اطمینان دنیا از صرفاً صلح‌آمیز بودن برنامه هسته‌ای این کشور ضروری است… یا این‌که یک فرصت تاریخی را برای پایان دادن به انزوای اقتصادی و دیپلماتیک و بهبود ملتشان هدر دهند.”

هشدار وزیر خارجه آمریکا به مقامات ایرانی/واشینگتن می‌خواهد عراق را به اوکراین دوم تبدیل کند/اجرای مشترک رپر ایرانی با گروه موسیقی اسرائیلی

 کری تصریح کرد: توافق هنوز هم ممکن است، اما ایران باید تمایل واقعی به پاسخ به نگرانی‌های مشروع جامعه جهانی نشان دهد.

 

تایمز اسرائیل/ موزیک پاپ محصول مشترک ایرانی و اسرائیلی

این موزیک موسوم به “بچه میلیون دلاری” ساخته تریپل‌ال” گروه سه نفری اسرائیلی و تومر جی” دی‌جی اسرائیلی و کودی رپر متولد ایران و ساکن سوئد است. کودی از مدت‌ها پیش گفته که موزیک می‌تواند کارهایی را انجام دهد که سیاست در آن‌ها شکست خورده است. موران لوی یکی از اعضای گروه تریپل‌ال درباره کودی می‌گوید: “در ابتدا نمی‌دانستیم ایرانی است. اما مهم هم نبود. همه چیز برای موزیک است. ما کاری به سیاست نداریم.”

هشدار وزیر خارجه آمریکا به مقامات ایرانی/واشینگتن می‌خواهد عراق را به اوکراین دوم تبدیل کند/اجرای مشترک رپر ایرانی با گروه موسیقی اسرائیلی

 

کودی در پنج سالگی از ایران به سوئد نقل مکان کرده و می‌گوید خود را بیش‌تر سوئدی می‌داند تا ایرانی. او هم نظر مشابهی با موران لوی دارد و می‌گوید: “موزیک قدرت آن را دارد که مردم را از ملت‌ها، فرهنگ‌ها، مذاهب، و پیش‌زمینه‌های مختلف متحد کند.”

لوی می‌گوید می‌داند که این همکاری از منظر سیاسی ممکن است حاشیه‌ساز شود، اما هر چه باشد، آن‌ها درباره خود پروژه هیجان‌زده هستند، صرفاً به این دلیل که پروژه خوبی است. وی درباره موزیک مشترک‌شان می‌گوید: “هیچ‌کس این کار را به خاطر این انجام نداد که یک نفر ایرانی بوده یا سوئدی یا اسرائیلی. بعد سیاسی در این ماجرا اصل نبود.”

منبع: مشرق

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار