سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 37111
تاریخ انتشار: ۱۵ تیر ۱۳۹۳
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » روایت فان خال از تعویض طلایی هلند
Print This Post

سرمربی تیم ملی هلند با تمجید از بازیکنانش عنوان کرد که این بهترین بازیکنانی است که در طول دوران مربی‌گری با آن‌ها سر و کار داشته است.

گروه ورزش سلام دلفان – هلند موفق شد با برتری 4 بر 3 برابر کاستاریکا در ضربات پنالتی حریف آرژانتین در مرحله نیمه نهایی شود. لوئیز فان‌خال سرمربی هلند پس از صعود تیمش به مرحله نیمه نهایی جام جهانی گفت: بازیکنانم امشب عالی بودند. در طول سال‌های مربی‌گری خودم با تیم‌های بزرگ زیادی سر و کار داشتم اما باید بگویم که این ترکیب بهترین ترکیبی است که در طول دوران مربی‌گری‌ام داشته‌ام. از جنبه‌هایی نظیر روحیه تیمی و اتحاد بازیکنان ما بهترین هستند.

سرمربی هلند ادامه داد: در روزهای گذشته روی پنالتی تمرین زیادی کردیم و تقریبا بازیکنانی که قرار بود پنالتی بزنند را شناسایی کردم. درست است که کرول عملکرد خوبی در ضربات پنالتی داشت اما در بازی بعدی نیز کیلسن دروازه‌بان ما خواهد بود. در این بازی تشخیص دادم که کرول می‌تواند در ضربات پنالتی بهتر عمل کند و به همین خاطر او را به زمین فرستادم. البته هیچ چیز در این مورد به کیلسن نگفته بودم که ممکن است او را تعویض کنم. تنها به کرول گفته بودم که ممکن است او را در صورتی که بازی به پنالتی کشیده شود به میدان بفرستم. من از همه بازیکنانم به یک اندازه تشکر می‌کنم و همه‌شان در این پیروزی نقش داشتند.

سرمربی تیم ملی هلند در پایان گفت: شایستگی‌های ما بیشتر از کاستاریکا بود. در دقایق پایانی مسابقه تیم را سه مهاجمه کردم تا به گل برسم فرصت‌های گل زیادی نیز داشتیم که متاسفانه از دست دادیم اما خوشحالم که در نهایت ما تیم پیروز میدان لقب گرفتیم.
هلند در مرحله نیمه نهایی باید با آرژانتین دیدار کند.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار