سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 37168
تاریخ انتشار: ۱۵ تیر ۱۳۹۳
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » امام جمعه و فرماندار دلفان ارتقاء ترفیع سردار عبدالهی فرمانده قرارگاه سازندگی را تبریک گفتند
Print This Post

ترفیع درجه سرتیپی جنابعالی و دریافت نشان افتخار از دستان مبارک فرماندهی معظم کل قوا (مدظله العالی) که نشانگر رضایت ولی امر مسلمین از عملکرد شما و لیاقت و شایستگی جنابعالی می باشد را از طرف خود و روحانیون و عموم مردم شریف شهرستان دلفان صمیمانه تبریک می گوییم امید است در سایه سار ولایت همواره موفق و سربلند باشید.

 به گزارش سلام دلفان- نماینده ولی فقیه و همچنین فرماندار شهرستان دلفان ، ارتقاء درجه سردار عبدالهی فرزند افتخار آفرین دلفان توسط مقام عظمای ولایت را به وی تبریک گفتند.

متن پیام امام جمعه نورآباد به شرح  زیرمی باشد:
سردار سرافراز جناب آقای عبادالله عبدالهی فرمانده محترم قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیا (ص)

سلام علیکم

ترفیع درجه سرتیپی جنابعالی و دریافت نشان افتخار از دستان مبارک فرماندهی معظم کل قوا (مدظله العالی) که نشانگر رضایتولی امر مسلمین از عملکرد شما و لیاقت و شایستگی جنابعالی می باشد را

از طرف خود و روحانیون و عموم مردم شریفشهرستان دلفان صمیمانه تبریک می گوییم امید است در سایه سار ولایت همواره موفق و سربلند باشید.
سایه مقام معظم رهبری مستدام باد.سید جعفر هاشمی نژاد امام جمعه نورآباد دلفان

 

فرماندار شهرستان دلفان نیز سردار عبدالهی را مایه مباهات و سرافرازی دلفان و بلکه استان لرستان معرفی کرد و گفت : خبر دریافت درجه ایشان توسط رهبر معظم انقلاب و فرماندهی کل قوا تنها نشان بر ارتقاء رتبه نظامی ایشان نیست ، بلکه این ترفیع نشان می دهد فرزند برومند لرستان شایستگی هایی دارد که از چشم مسئولان ارشد نظام پنهان نمانده است.

نماینده عالی دولت در دلفان ضمن تبریک به ایشان خاطر نشان کرد : سردار عبدالهی همچنان که در دوران دفاع مقدس فرماندهی لایق و سرافراز بود امروز نیز در خط مقدم سازندگی کشورمان مدیریتی جهادگونه داشته و دل در گرو ایرانی آباد و آزاد دارد.

باقری اظهار داشت : خیلی از پروژه های عمرانی استان لرستان با عنایت ویژه سردار با پیشرفت خوبی روبروست ، شکی نیست که عنایت ایشان به مناطق محروم از جمله دلفان از چشم مردم این مناطق دور نخواهد ماند.

 

شایان ذکر است – سردار عبادالله عبداللهی فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیا (ص) سپاه پاسداران که از پایه‌گذاران قرارگاه سازندگی می باشد هفته پیش با عنایت فرمانده معظم کل قوا با یک رتیه ارتقا، به درجه سرتیپ تمامی نائل آمد.

منبع: نسیم دلفان

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار