سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 37246
تاریخ انتشار: ۱۶ تیر ۱۳۹۳
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » مهاجم پرسپولیس مصدوم شد
Print This Post

مهدی دغاغله مهاجم مصدوم تیم فوتبال پرسپولیس گفت: مصدومیتم را به فال نیک می‌گیرم چون پارسال هم همین اتفاق برایم افتاد، اما ۱۱ گل زدم.

به گزارش سلام دلفان، مهدی دغاغله در مورد مصدومیتش اظهار داشت: خوشبختانه این مصدومیت از ناحیه زانو نیست بلکه به ران پا مربوط است. در کل موضوع خاصی نیست و من این مصدومیت را به فال نیک می‌گیرم. چون سال گذشته هم در چنین شرایطی با همین مصدومیت دست و پنجه نرم کردم، اما 11 گل در مسابقات زدم و به همین دلیل این مصدومیت را هم به فال نیک می‌گیرم.وی افزود: انشاءالله از هفته آینده دویدن‌هایم را شروع می‌کنم اما می‌دانم یک مقدار این مصدومیت طول می‌کشد تا به شرایط آرمانی برسم. در تمرینات پرسپولیس شرایط بسیار خوبی داشتم اما متأسفانه این اتفاق برایم افتاد.

دغاغله در مورد شرایط تیمی پرسپولیس نیز گفت: اول به دنبال این هستم خیلی زود برگردم. به نظر من با تمریناتی که در اردبیل و تهران انجام دادیم یکی از آماده‌ترین تیم‌های لیگ برتر هستیم و امیدوارم که امسال بتوانیم به خواسته خود یعنی حضور موفق در سه جام برسیم. من هم به دنبال این هستم تا هر چه سریع‌تر از مصدومیت رهایی پیدا کنم و در تمرینات گروهی شرکت کنم.

منبع: فارس

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار