سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 37276
تاریخ انتشار: ۱۶ تیر ۱۳۹۳
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » مبلغ درخواستی موناکو برای فروش رودریگز
Print This Post

مبلغ درخواستی موناکو برای فروش جیمز رودریگز، مهاجم تیم ملی کلمبیا ۸۰ میلیون یوروست.

گروه ورزش سلام دلفان –  آس نوشت: موناکو برای فروش بازیکن کلمبیایی ۸۰ میلیون یورو طلب کرده است. درخشش این بازیکن در جام جهانی و تبدیل شدن او به بهترین گلزن جام جهانی باعث شده است که قیمتش چندین برابر افزایش پیدا کند.

جیمز رودریگز به حضور در رئال مادرید ابراز علاقه کرده است و همین قضیه ممکن است که باعث کاهش قیمت این بازیکن کلمبیایی تا ۷۰ میلیون یورو برای پیوستن به باشگاه مادریدی  شود. موناکو به برخی بازیکنان رئال همچون کوئنت رائو، دیگو لوپز، کاسمیرو و موراتا علاقمند است و ممکن است که رئال مادرید با وارد کردن برخی از این بازیکنان به معامله از قیمت جیمز بکاهد.

موناکو در تابستان گذشته  با پرداخت ۴۵ میلیون یورو این مهاجم کلمبیایی را از پورتو به خدمت گرفت و هنوز چهار سال از قرارداد آقای گل جام جهانی با باشگاه فرانسوی باقی مانده است.

درخشش این بازیکن در جام جهانی باعث شده است که رئالی ها به صورت جدی برای خرید وی تلاش کنند و حتی پرز، مدیر رئال در مراسمی علنا به خرید این بازیکن ابراز تمایل کرد. چهارشنبه گذشته در مراسمی رسمی یکی از هواداران در مورد جیمز از مدیر رئال پرسید که او پاسخ داد: احتمال این خرید وجود دارد.”

منبع: بیست چهارده

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار