سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 3740
تاریخ انتشار: ۱۶ فروردین ۱۳۹۱
تعداد نظرات: ۲ نظر
خانه » اخبار برتر » برای دومین سال متوالی کسب عنوان روابط عمومی برتر توسط روابط عمومی دانشگاه پیام نور لرستان در کشور
Print This Post
مدیر روابط عمومی دانشگاه پیام نور لرستان در گفتگو با خبرنگار سلام دلفان گفت: روابط عمومی دانشگاه پیام نور لرستان در ارزیابی انجام گرفته توسط روابط عمومی دانشگاه پیام نور ...

مدیر روابط عمومی دانشگاه پیام نور لرستان در گفتگو با خبرنگار سلام دلفان گفت:

روابط عمومی دانشگاه پیام نور لرستان در ارزیابی انجام گرفته توسط روابط عمومی دانشگاه پیام نور کشور در سال 90، ، رتبه برتر را از بین 31 استان کشور برای دومین سال متوالی کسب کرد.

یزدان سهرابی افزود: سال89 نیز روابط عمومی دانشگاه پیام نور لرستان توانست رتبه برتر را به خود اختصاص دهد.و این حاصل زحمات خالصانه مجموعه روابط عمومی این دانشگاه در مراکز و واحد های این دانشگاه می باشد، که امیدوارم در سال جدید، که سال تولید ملی و حمایت از کار و سرمایه ایرانی از طرف مقام معظم رهبری نامگذاری شده است، شاهد پیشرفت های روز افزون فرزندان این دیار باشیم .

 وی  افزود: می بایست مسئولان در اجرای منویات معظم له تمام همت خود را بکار بندند، و قدر رهبر فرزانه انقلاب را بدانند و خدای بزرگ را باید شاکر بود چرا که این موهبت یک نعمت الهی است و نعمت الهی را باید قدر دانست. و وظیفه مسئولان  وکارگزاران تلاش در راستای تحقق عملی این مهم است، ویقیناً توجه به آن موجبات عزت و افتخار هر ایرانی را فراهم خواهد آورد.

مدیر روابط عمومی دانشگاه پیام نور لرستان اظهار داشت: ارزیابی روابط عمومی های دانشگاه پیام نور 31استان در حوزه های ارتباط مسئولان روابط عمومی ها با کارشناسان سازمان مرکزی و تبادل اطلاعات، ارسال به موقع اخبار، پوشش اخبار مراکز و واحد ها، نحوه نگارش و تنظیم خبر و به روز رسانی اطلاعات صورت گرفته است که روابط عمومی دانشگاه پیام نور استان لرستان به عنوان روابط عمومی برتر کشور معرفی شده است.

مدیر روابط عمومی دانشگاه پیام نور لرستان با اشاره به رسالت سنگین روابط عمومی ها افزود: روابط عمومی چشم بینا و زبان گویای سازمان هاست و همکاران روابط عمومی وظایف  و رسالت سنگینی بر عهده دارند. و از آنجا که یکی از وظایف روابط عمومی ها انعکاس خدمات انجام گرفته در دستگاهاست، چگونگی تنظیم خبر، چگونگی بیان،  سطع انعکاس، نیاز به یک ظرافت خاص دارد و در واقع روابط عمومی یک هنر است.

 1. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  فروردین ۲۰, ۱۳۹۱ در تاریخ ۱۲:۱۷

  با عرض سلام وخسته نباشيد.اين موفقيت را به رياست محترم پيام نور استان جناب آقاي دكتر عليزاده و مدير محترم روابط عمومي پيام نور استان حناب آقاي يزدان سهر ابي فردوتمامي همكارانشان تبر يك عرض مينمايم. واز خداوند منان برايشان آرزوي موفقيت وكاميابي وسر بلندي روز افزون در راه خدمت به مردم شريف ومحروم اين استان راخواستارم.

 2. نویسنده دیدگاه: یک دلفانی
  فروردین ۲۴, ۱۳۹۱ در تاریخ ۱۹:۳۶

  اصلاحیه
  با عرض سلام خدمت مردم شریف دلفان
  من از شنیدن این خبر خوشحال شدم چون شنیدم که روابط عمومی پیام نور استان یک نورابادی است بنام جناب سهرابی
  به ایشان تبریک عرض میکنم این موفقیت را .و به خود میبالم که دلفان هم چنین فرزندان برومند و توانمندی دارد

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار