سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 3747
تاریخ انتشار: ۱۸ فروردین ۱۳۹۱
تعداد نظرات: . نظر
خانه » اخبار برتر » یادآوری دو اصل مهمّ اسلامی به هاشمی رفسنجانی از سوی امام جمعه دلفان/ پرونده جنایات آمریکا بار هفتاد شتر است!
Print This Post
اعتراض به سخنان نسنجیده هاشمی به خطبه های نمازجمعه رسید؛
امام جمعه دلفان در خطبه های این هفته نمازجمعه به اظهارات اخیر هاشمی رفسنجانی انتقاد کرد و دو اصل مهمّ اسلامی را به وی یادآوری کرد. به گزارش سلام دلفان حجت ...

امام جمعه دلفان در خطبه های این هفته نمازجمعه به اظهارات اخیر هاشمی رفسنجانی انتقاد کرد و دو اصل مهمّ اسلامی را به وی یادآوری کرد.

به گزارش سلام دلفان حجت الاسلام محمّدتقی صرفی پور در خطبه دوم نمازجمعه دلفان در این خصوص گفت: اسلام در خصوص ارتباط امت اسلامی با سایر ملل دو اصل لاتظلمون ولا تظلمون (مسلمانان هم باید از ظلم کردن بپرهیزند و هم تن به ظلم و ستم ندهند) را مدنظر دارد و ما باید محور روابطمان با کشورهای خارجی این دو اصل باشد.

وی اضافه کرد: هر ملتی که به ملت ما احترام بگذارد و به ما ظلم نکند و به دنبال سلطه و غارت منابع ما نباشد با آن کشور ارتباط برقرا می کنیم همانطور که در طول این سی و دو سال اینطور بوده.

خطیب جمعه دلفان در یادآوری ماهیّت استکباری آمریکا خاطرنشان کرد: آمریکا ماهیتش استکباری است و قابل تغییر نیست و از زمان بوجود آمدن، این کشورهمواره غارتگر و متجاوز بوده و پرونده های جنایات آمریکا بار هفتاد شتر است. این قسمت سخنان حجت الاسلام صرفی پور با تکبیر نمازگزاران روبرو شد.

وی تأکید کرد: ماهیت نظام ما استکبار ستیزی است و این دو با هم قابل جمع نیستند و ایران نمی تواند با آمریکا گفتگو کند و اسلام هم به ما اجازه نمی دهد که با کشوری که بخواهد بر ما مسلط باشد و او ارباب باشد و ما پیرو، رابطه برقرار کنیم و مقام معظم رهبری که تصمیم گیرنده اصلی در این خصوص هستند هرنوع رابطه با آمریکا را منع کرده اند.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار