سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 37497
تاریخ انتشار: ۲۱ تیر ۱۳۹۳
تعداد نظرات: . نظر
خانه » اخبار برتر » دختران جوان موضوع حجاب و ضررهای بی حجابی را مطالعه و بررسی کنند
Print This Post
خطبه های نماز جمعه؛

گویا وزیر دستگاه فرهنگی و بعضی از مسئولین در مورد حجاب چشم و گوش خود را بسته اند،بی توجهی و کم کاری در امر حجاب خیانت به اسلام و قرآن و خون شهیدان است.

به گزارش سلام دلفان- نماز جمعه این هفته شهرستان دلفان (۲۰ تیر ۹۳) به امامت حجت الاسلام و المسلمین سیّدجعفر هاشمی نژاد، در مکان مصلای نماز جمعه اقامه شد.
هاشمی نژاد در خطبه اول نماز جمعه، نمازگزاران را به رعایت تقوا فراخواند و با اشاره به حدیثی از امام حسن مجتبی علیه السلام، یاد خدا و یاد مرگ را از کلیدهای تقویت تقوا برشمردند.
امام جمعه در ادامه مسئله خانواده را مورد بررسی قرار دادند و با اشاره به آمار بالای طلاق در شهرستان، تاکید کردند: طلاق مورد غضب و خشم خداست و عرش خدا را به لرزه می اندازد، وی همچنین خلا عاطفی برای زن و شوهر را یکی از آثار طلاق برشمردند.
وی ازدواج های خیابانی و بدون پشتوانه وهمچنین روحیه تجمل گرایی را از علت های طلاق دانستند و افزودند: علت دیگر طلاق توقعات نامحدود زن و شوهر و عدم توجه به خواسته های مشروع یکدیگر است؛ زن و شوهر باید خواسته هایشان را در چهارچوب عقل و شرع مدیریت کنند.

وی در این باره افزود: ماهواره ها عامل فروپاشی و ویرانی خانواده ها هستند و بنیان خانواده ها را سست می کنند.
حجت الاسلام هاشمی نژاد در خطبه دوم در مورد مسائل بین المللی و حمله رژیم صهیونیستی به غزه مطالبی را بیان کردند و تاکید کردند: تنها راه سرجای خود نشاندن دشمنان خبیثی مثل صهیونیست ها مشت آهنین است.
وی با اشاره به روز عفاف و حجاب، در توصیه ای خاطرنشان کرد: دختران جوان حتما موضوع حجاب و ضررهای بی حجابی را مطالعه و بررسی کنند.

امام جمعه همچنین در واکنش به موضع گیری عجیب وزیر دستگاه فرهنگی و بعضی از مسئولین در مورد حجاب گفت: گویی بعضی ها چشم و گوش خود را بسته اند، این خیانت به اسلام و قرآن و خون شهدا است.
حجت الاسلام هاشمی نژاد در پایان خطبه ها به دیدارشان با استاندار محترم استان لرستان در مورد مشکلات و مسائل شهر و پیشنهاد ایجاد خط راه آهن در شهر نورآباد اشاره کردند.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار