سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 37583
تاریخ انتشار: ۲۲ تیر ۱۳۹۳
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » آرین روبن: قصد خداحافظی ندارم
Print This Post

مهاجم تیم ملی فوتبال هلند بعد از پیروزی در دیدار رده بندی مقابل برزیل و کسب عنوان سومی گفت: بازی خوبی به نمایش گذاشتیم و به نظر کسب عنوان سومی در جام جهانی افتخار بزرگی است.

گروه ورزش سلام دلفان -آرین روبن بعد از کسب عنوان سومی رقابتهای جام جهانی با تیم ملی فوتبال هلند ضمن بیان مطلب فوق افزود: بازی خوب و منطقی انجام دادیم. بازی نزدیک و متفاوتی بود، هر دو تیم از رسیدن به فینال باز مانده بودند و امیدوار بودند حداقل مقام سومی را کسب کنند.روبن در ادامه گفت: سومی جام جهانی هم افتخار بزرگی است و ما باید امشب جشن بگیریم. من و تمام بازیکنان تیم نهایت سعی مان را در این تورنمنت انجام دادیم، بسیار به فینال نزدیک بودیم اما متاسفانه نتوانستیم به دیدار پایانی راه پیدا کنیم. در مورد خداحافظی از تیم ملی هم باید بگویم که تا جایی که بدنم اجازه دهد برای تیم ملی هلند بازی خواهم کرد به هیچ عنوان قصد خداحافظی ندارم.

دیدار رده بندی جام جهانی بین دو تیم هلند و برزیل بامداد یکشنبه در ورزشگاه ناسیونال شهر برازیلیا با پیروزی 3 بر صفر هلند به پایان رسید تا این تیم اروپایی عنوان سوم جام جهانی را کسب کند و تیم میزبان چهارم شود.

منبع: مهر

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار