سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 37592
تاریخ انتشار: ۲۲ تیر ۱۳۹۳
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » روایت موسوی لاری از دیدارهای روحانی با فعالان سیاسی
Print This Post
به گزارش سلام دلفان،  یک عضو ارشد مجمع روحانیون مبارز در مورد تأثیر دیدارهای رئیس‌جمهور با فعالان سیاسی اصولگرا و اصلاح‌طلب، گفت:‌ قاعدتاً این دیدارها در فضای سیاسی کشور بی‌تأثیر ...

به گزارش سلام دلفان،  یک عضو ارشد مجمع روحانیون مبارز در مورد تأثیر دیدارهای رئیس‌جمهور با فعالان سیاسی اصولگرا و اصلاح‌طلب، گفت:‌ قاعدتاً این دیدارها در فضای سیاسی کشور بی‌تأثیر نیست.حجت‌الاسلام والمسلمین موسوی لاری در حاشیه مراسم ختم پدر محسن آرمین که در مسجد جامع شهرک غرب برگزار شد، در مورد نقش رئیس‌جمهور در ایجاد نزدیکی بیشتر بین جریانات سیاسی کشور گفت: ایشان در این زمینه نقش محوری و خوبی دارند و در حال حاضر نیز خوب عمل می‌کنند.

او همچنین درباره تأثیر این دیدارها بر نهادهای مدنی، گفت: در دوران هشت سال گذشته نهادهای مدنی مورد بی‌مهری قرار گرفتند و امیدواریم در دولت یازدهم این بی‌مهری به نگاهی مثبت تبدیل شود.

این فعال سیاسی اصلاح‌طلب با اشاره به حمایت مقام معظم رهبری از تیم مذاکره‌کننده هسته‌ای کشورمان گفت: ایشان همیشه از تیم مذاکره‌کننده هسته‌ای حمایت می‌کردند و اکنون نیز این حمایت‌ها ادامه دارد.

موسوی لاری ادامه داد:‌ تیم مذاکره‌کننده هسته‌ای متشکل از نیروهای کارآمد است که مورد حمایت رهبری نیز قرار دارد و امیدواریم که مذاکرات به نتیجه برسد.

وزیر کشور در دوران اصلاحات در مورد تذکر 9 نماینده مجلس به وزیر دادگستری در ارتباط با اجرای حکم ممنوع‌البیان، ممنوع‌التصویر و ممنوع‌الخروج کردن سیدمحمد خاتمی نیز گفت: من نمی‌فهمم که معنای این حرف‌ها و اقدامات چیست.

او گفت: آقای خاتمی به عنوان یک شهروند ایرانی حق دارد از تمام حقوق قانونی خود برخوردار باشد ولی متأسفانه عده‌ای به خاطر مشکلات خودشان دست به این اقدامات می‌زنند و در واقع به دنبال نوعی فرافکنی و ایجاد نوعی محدودیت هستند و این اقدامات مورد قبول نیست.

منبع: ایسنا

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار