سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 3770
تاریخ انتشار: ۲۲ فروردین ۱۳۹۱
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » با حضور مسئولان نمایشگاه هفته سلامت در دلفان برپا شد
Print This Post
به گزارش سلام دلفان به نقل از فارس، رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دلفان صبح امروز در مراسم افتتاحیه نمایشگاه هفته سلامت در دلفان گفت: این نمایشگاه با هدف ...

به گزارش سلام دلفان به نقل از فارس، رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دلفان صبح امروز در مراسم افتتاحیه نمایشگاه هفته سلامت در دلفان گفت: این نمایشگاه با هدف آموزش عمومی به جامعه سالمندان در خصوص عوامل تهدید کننده سلامت افراد جامعه برپا شده است.

یوسف رضا جهانیان با بیان اینکه این نمایشگاه دارای 14 غرفه است، اظهار داشت: این نمایشگاه با همکاری کمیته امداد، ادارات بهزیستی، هلال احمر، آموزش و پرورش و شبکه بهداشت شهرستان دلفان برپا شده است که هر کدام از این ادارات دارای غرفه‌ای در این نمایشگاه هستند.

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دلفان با بیان اینکه تست وزن و فشار خون و قند برنامه‌های قابل توجهی است که در این نمایشگاه به صورت رایگان به مردم ارائه می‌شود، یادآورشد: غرفه‌های بهداشت خانواده، جمعیت و مدارس، مشارکت‌های مردمی، مبارزه با بیماری‌ها، آموزش بهورزی، بهداشت محیط و حرفه‌ای، بهداشت روان، روابط عمومی و آموزش سلامت از جمله غرفه‌های این نمایشگاه هستند.

جهانیان خاطرنشان کرد: معرفی مواد غذایی فاسد و تاریخ گذشته، مقالات علمی و عکس و توزیع کتابچه‌ها، بروشورها و CDهای بهداشتی از جمله موضوعاتی است که در این نمایشگاه به مردم ارائه می‌شود.

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دلفان گفت: این نمایشگاه از امروز تا 25 فروردین برای بازدید عموم علاقه‌مندان و به ویژه دانش‌آموزان دایر است.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار