سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 37792
تاریخ انتشار: ۲۴ تیر ۱۳۹۳
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » 189 شهید در صبح روز هشتم/ طرح مصر برای آتش بس در روز سه‌شنبه/اسرائیل با طرح آتش بس مصر موافقت کرد/قسام:به طرح صلح مصر تن نمی‌دهیم
Print This Post

تلاش کشورهای مختلف برای میانجیگری میان رژیم صهیونیستی و گروه‌های فلسطینی برای آتش‌بس در حالی ادامه دارد که حملات صهیونیستی هنوز قطع نشده است.

به گزارش سلام دلفان، نیروی هوایی ارتش رژیم‌ صهیونیستی حملات گسترده نظامی خود را که از بامداد روز سه‌شنبه (17 تیر) تحت عنوان «صخره سخت» علیه نوار غزه آغاز کرد، با مقاومت گروه‌های فلسطینی در قالب عملیات «بنیان مرصوص» و «عملیات دهم ماه رمضان» رو به رو شد.

رئیس‌جمهور آمریکا در حالی میهمانی افطار با حضور دیپلمات‌های برخی کشورهای مسلمان و سفیر رژیم صهیونیستی در کاخ سفید برگزار کرد که هر روز دهها فلسطینی بی‌گناه در خشونت‌های صهیونیست‌ها به شهادت می‌رسند و آمریکا سکوت کرده است.
جهاد اسلامی: شلیک موشک تا آتش‌بس واقعی ادامه دارد
189 شهید در صبح روز هشتم/ طرح مصر برای آتش بس در روز سه‌شنبه/اسرائیل با طرح آتش بس مصر موافقت کرد/قسام:به طرح صلح مصر تن نمی‌دهیمپایگاه خبری «فلسطین‌الیوم» نوشت: «زیاد النخاله» معاون دبیر کل جنبش جهاد اسلامی در واکنش به انتشار خبرهایی مبنی بر پیشنهاد آتش‌بس از سوی مصر اعلام کرد که تا زمان رسیدن به یک توافق آتش‌بس واقعی پشت میز مذاکره پرتاب موشکها ادامه خواهد یافت.

وی گفت که انتظار حداقل ما برای آتش‌بس پایان تجاوزات زمینی، هوایی و دریایی به نوار غزه و نیز پایان محاصره آن است. وی خطاب به کشورهای اتحادیه عرب اعلام کرد که اعراب امروز می‌توانند به قدرت مقاومت اطمینان کنند و تصمیمی در حد و اندازه آن بگیرند.

 

اسرائیل با طرح آتش بس مصر موافقت کرد

کابینه امنیتی رژیم صهیونیستی با طرح مصر برای آتش بس در غزه موافقت کرد.

قسام:به طرح صلح مصر تن نمی‌دهیم

گردان‌های شهید عزالدین القسام شاخه نظامی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) طرح پیشنهادی مصر برای برقراری آتش بس بین مقاومت فلسطین و رژیم اسرائیل را رد و تاکید کرد: بر شدت نبرد مقاومت فلسطین با رژیم اسرائیل افزوده خواهد شد.

*** وزارت بهداشت در غزه اعلام کرد که تعداد شهدای غزه به ۱۸۹ نفر رسید و شمار زخمی‌ها از ۱۴۰۰ نفر گذشت

***خبرگزاری فرانسه به نقل از منابع اطلاعاتی گزارش کرده است که به نظر می‌رسد هر دو طرف این توافق را پذیرفته‌اند، هرچند منابع رسانه‌ای تاکید کردند که هنوز نمی‌توان این گزارش‌ها را به طور مستقل، تائید کرد

***  وزارت بهداشت غزه اعلام کرد که درپی حملات امشب صهیونیست‌ها تعداد شهدای حملات اخیر به  185 شهید و 1385 زخمی رسید

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار