سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 37980
تاریخ انتشار: ۲۶ تیر ۱۳۹۳
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » عکس/ ژنرالی که به فرمانده‌ی خود پیوست
Print This Post

حاج بسام، چندین بار از سوی مزدوران رژیم صهیونیستی ترور شد اما مقدر بود که در سال گشتِ جنگ 33 روزه، و در حالی که لباسِ دفاع از حریمِ «آل الله» را بر عهده داشت، به فرمانده‌ی شهیدش، حاج«عماد مغنیه» بپیوندد.

به گزارش گروه جهاد و مقاومت سلام دلفان،حاج «بسام طباجه» از فرماندهان عالی رتبه‌ی «مقاومت اسلامی لبنان» (شاخه نظامی «حزب الله») به جمع شهدای «مدافعِ حرم زینبی» پیوست.
به گزارش خبرنگارِ گروه جهاد و مقاومت، روز گذشته سردار حاج «بسام طباجه»، در دفاع از حرم «بانوی مقاومت» حضرت زینب کبری (سلام الله علیها) در برابر هجومِ «مزدوران سعودی» و پیروانِ «اسلام آمریکایی» بال در بال ملائک گشود و به فرمانده‌ی شهیدِ خود، حاج «عماد مغنیه» پیوست.
حاج«بسام طباجه» که از اهالی روستای «كفرتبنيت» (واقع در جنوب لبنان) ، از فرماندهان کهنه‌کار حزب الله بود که سابقه ی سه دهه جهاد در لباس «مقاومت اسلامی» را در کارنامه خود داشت. وی هشت سال قبل در چنین روزهایی، طی جنگ 33 روزه که تحت فرماندهی حاج«عماد مغنیه» علیه اشغال گران صهیونیست انجام گرفت، فرماندهی محورهای عملیاتی متعددی را بر عهده داشت و ضربات سختی را بر ارتش صهیونیستی وارد ساخت. حاج بسام، چندین بار از سوی مزدوران رژیم صهیونیستی ترور شد اما مقدر بود که در سال گشتِ جنگ 33 روزه، و در حالی که لباسِ دفاع از حریمِ «آل الله» را بر عهده داشت، به فرمانده‌ی شهیدش، حاج«عماد مغنیه» بپیوندد. گوارای وجود حیدری اش باد

ژنرال «جنگ 33 روزه» در دفاع از حرمِ «بانوی مقاومت» به شهادت رسید

منبع: مشرق

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار