سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 38177
تاریخ انتشار: ۲ مرداد ۱۳۹۳
تعداد نظرات: ۵۱ نظر
خانه » اخبار برتر » ستاد سالاری نباید جایگزین شایسته سالاری شود/برخی از یقه‌سفیدها با جابه‌جایی دولت‌ها تنها ریل خود را عوض می‌کنند+ جوابیه ستادهای انتخاباتی دکتر روحانی در لرستان
Print This Post
سوری در نطق میان ‌دستور مجلس:

اینکه باید تمام مسئولان ستادها در فرمانداری‌ها به کارگیری شوند، مقداری شک‌برانگیز و سبب رنجش خاطر مردم شده است.

به گزارش سلام دلفان-  حجت‌الله خدایی سوری نماینده مردم سلسله و دلفان در مجلس شورای اسلامی پیش از ظهر روز سه‌شنبه مورخ 93/04/31در نطق میان ‌دستور خود در صحن علنی با اشاره به جنایات رژیم صهیونیستی علیه مردم غزه اظهار داشت: مدافعان حقوق بشر و سازمان‌های بین‌المللی خود را در قبال جنایات رژیم صهیونیستی در غزه به خواب زده‌اند.1697370_664

وی افزود: در آستانه روز قدس به سران رژیم صهیونیستی یادآور می‌شویم که مقاومت در پیروی از انقلاب اسلامی، خود را به سلاح ایمان و تکنولوژی روز مجهز کرده است تا حقوقی را که در پشت میزهای مذاکره و کاخ‌های سفید و دیکتاتوری‌های عرب به دست نیاورده است، در میدان نبرد رقم بزند.

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با تشکر از عملکرد تیم مذاکره‌کننده هسته‌ای خاطرنشان کرد: انتظار ملت ایران این است تا خطوط قرمزی را که با خون هزاران جوان در میدان‌های نبرد و جهاد علمی به دست آورده‌ایم را با لبخند دیپلماتیک از دست ندهند.

سوری تصریح کرد: همان اندازه که دولت اوباما در مقابل کنگره در ارتباط با مذاکره با ایران اختیار کافی دارد، در کشور ما نیز مجلس شورای اسلامی در مقابل دولت و تیم مذاکره‌کننده، اختیارات کافی را ندارد، و برای استحضار ملت ایران عرض می‌کنم که نمایندگان شما در مجلس شورای اسلامی در جزئیات روند مذاکرات ایران با 1+5 با ایران نیستند.

سوری اضافه کرد: غافل نشویم از یقه‌سفیدهایی که با جابه‌جایی دولت و گرانی‌های سیاسی فقط ریل خود را عوض می‌کنند، اما با همان لکوموتیو فساد اقتصادی، مسیر خود را ادامه می‌دهند، هنوز سوراخ‌های بانک‌ها بسته نشده است و آنها با اشراف بر ضعف قوانین و اغفال تعدادی از مدیران و کارکنان و رانت‌های اطلاعاتی، لحظه‌ای غفلت نکرده‌اند.

وی ادامه داد: این مسئولان هستند که باید بدانند و بیدار باشند و در زمان دستگیری تنها ادای قهرمانان را در نیاورند که این زیبنده حکومت اسلامی نیست و قوه قضائیه باید با شدت برخورد کند.

نماینده سلسله  و دلفان بیان داشت: از رئیس ‌جمهور که با شعار اعتدال اقدام به اخذ آرای مردم کرده است، درخواست دارم تا ستادهای انتخاباتی در استان‌ها اجازه دهند تا مسئولان اجرایی، به ویژه استانداران به وظایف قانونی خود عمل کنند و به گونه‌ای نباشد که ستادسالاری جایگزین شایسته‌سالاری شود.

سوری بیان کرد: اینکه باید تمام مسئولان ستادها در فرمانداری‌ها به کارگیری شوند، مقداری شک‌برانگیز و سبب رنجش خاطر مردم شده است.

وی ادامه داد: بیشتر اقدامات و انتخابات صورت ‌گرفته، به نام برادر بزرگوار رئیس ‌جمهور تمام می‌شود و متأسفانه در تمام دولت‌های گذشته نیز برادران بزرگوار رؤسای جمهور، بر امور اجرایی کشور سایه افکنده بودند و من فکر می‌کنم که باید در این خصوص قوانین اصلاح شود که ما برای انتخاب رئیس ‌جمهور، برادران وی را هم انتخاب کنیم.

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: دولت یازدهم در خصوص رکود اقتصادی، خردمندانه و کارشناسانه اقدام کند تا کشور از این وضعیت رهایی یابد و تنها با تکیه بر اقتصاد مقاومتی و منابع داخلی می‌توان به نتیجه رسید، چراکه مردم می‌خواهند در عمل، کنترل تورم و خروج از رکود را ببینند.

وی در پایان با اشاره به مشکلات حوزه انتخابیه خود خواستار رسیدگی به آنها توسط مسئولان مربوطه شد.

متن بیانیه ستادهای دکتر روحانی در لرستان به شرح ذیل می باشد.

بسم الله الرحمن الرحیم
با عرض سلام به خدمت مقام معظم رهبری و ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران
و با عرض سلام به خدمت ملت بزرگ ایران و هم استانی های عزیز لرستانی
ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات تمامی مسلمین جهان،پیش از هر چیزی بر خود لازم میدانیم که حملات رژیم قاصب صهیونیستی و به خاک و خون کشیدن مردم بی گناه غزه و کشتار بی رحمانه زنان و کودکان فلسطین مظلوم را محکوم کرده و انزجار خود را از رفتارهای دد منشانه ی این رژیم نژادپرست اعلام می داریم.
در پی نطق میان دستور مورخ ۳۱ / ۴ / ۹۳ که جناب آقای حجت اله خدایی سوری نماینده محترم مردم سلسله و دلفان در مجلس شورای اسلامی ابراز فرمودند لازم دانستیم جهت تنویر افکار عمومی به چند نکه اشاره نماییم .
برادر گرامی جناب آقای خدایی سوری نماینده محترم مردم لرستان در نطق میان دستور خود در مجلس شورای اسلامی در روز سه شنبه افاضاتی بیان نموده اند که در خور تاملند.در این نطق تاریخی جناب آقای سوری جملاتی موهوم و بی سر و ته و در قالب کلی گویی بیان نموده اند که عملا برای خالی نبودن عریضه ایراد شده اند والا قصد چیز دیگریست! ایشان از نقد سیاست خارجه گرفته تا سوراخ بودن بانک ها! تا نحوه تعامل دولت و مجلس آمریکا سخنانی پراکنده گفته اند.
در اینجا از چند منظر سخنان ایشان را مورد نقد و بررسی قرار می دهیم.
۱- قبل از هر چیز جای شکر و مزید امتنان دارد که بعد از گذشت حدود ۳۰ ماه از تصدی نمایندگی جناب آقای سوری،پدیده ای پیشامد کرد که خاطرمبارکشان مکدر گشته و آن جناب رنج رساندن خویش از مرکب خوش رنگ و خوش نشینشان در بهارستان به پای جایگاه ناطق و تریبون مجلس را به جان خریده و موجب طنین انداز شدن صدای ملکوتیشان در صحن علنی مجلس شد.
اما صد حیف که اینبار هم صدای نماینده ای از استان لرستان برای فریاد زدن درد دل ملت برنیامد و مطامع شخصی و منافع اطرافیان آقای نماینده به خطر افتاده است که چنین کک در تنبان نماینده شهرستان های دلفان و سلسله جسته و فریاد وا استانا! سرداده اند.
۲- جناب آقای سوری در نطق خویش گفته اند که: (( اینکه باید تمام مسئولان ستادها در فرمانداری ها بکارگیری شوند مقداری شک برانگیز و سبب رنجش خاطر مردم است.)) ودر ادامه از رئیس جمهور خواستید که شایسته سالاری حاکم باشد و نه ستاد سالاری!
بر این دو خط بیانات گهربار می توان چندین دفتر نقد نوشت!اما به طرح چند نکته و سوال کوتاه از ایشان بسنده میکنیم:
اول ضعف شدید اطلاعاتی ایشان از وضعیت استان: کدام عضو ستادی در استان لرستان در فرمانداری ها،بخشداری ها،مناصبی چون مدیرکلی وحتی ریاست ادارات شهرستانی در این ۱۱ شهرستان استان بکارگیری شده اند؟!
دوم نقد سیاسی وارد به سخنان ایشان: شما به عنوان علمدار کاندیدای پر زر و زور انتخابات سال گذشته که در دو شهرستان سلسله و دلفان برای ایشان با نام خودتان ستاد دایر کردید با کدام منطق و کدام پشتوانه سیاسی و اجتماعی برای دولت خط مشی تعیین میکنید؟!
شما انتخابات را به مردم واگذار کردید و بازنده ی انتخاباتی بودید که برنده ی آن به حق مردم بودند.
آری،شما راهتان را از قاطبه ی مردم جدا کردید و جواب محکمی هم از همان مردم دریافت کردید.همگان شاهد بودند که دکتر حسن روحانی در تمام شهرستان های استان لرستان بخصوص شهرستان دلفان با کمک ستاد مردمی خویش در جایگاه نخست ایستاد و کاندیدای پر زرق و برق مورد حمایت قاطع شما با کمتر از ۵ هزار رای درشهرستان دلفان (درست به اندازه رای شما در این شهرستان!) جایگاهی بهتر از چهارم نیافت و اکنون در اثر فشار ناشی از همان باخت کم نظیر که کم کم آثارش را برای شما نمایان ساخته است،به مبارزه با رای مردم به دولت پرداخته اید.
سوم نقد اجتماعی که بر رفتار و گفتار شما وارد است:از رنجش خاطر مردم سخن گفته اید! سوال اینجاست که برای تسکین آلام قلوب رنجور مردم شما تا پیش از این چند ساعت سخنرانی و رایزنی کرده اید؟! چند سطر مطلب و تقاضا نوشته اید؟! با چند مقام و مسئول کشوری دیدار کرده اید؟!
جناب آقای خدایی سوری اگر شما خاطر مردم برایتان اهمیت داشت،اگر با آنها ارتباط داشتید و از دغدغه هایشان باخبر بودید این چنین وقت گرانبهای آنان را صرف سهم خواهی و باج خواهی از دولت نمی کردید.
آقای سوری آیا می دانید شهرستان های استان لرستان بالاترین آمار بیکاری در کشور را دارند؟آیا می دانید بیکاری عامل اصلی بلای خانمان سوزی چون اعتیاد است؟!از آمار طلاق،این پدیده ی شوم اجتماعی و میزان رشد وحشتناک آن در استان لرستان خبری دارید؟! می دانید سالانه چند جوان این استان در اثر بیکاری دست به خودکشی می زنند؟!
۳- جناب سوری از خاطر رنجیده ی مردم که گفتند خیلی چیز ها خاطرمان آمد!آقای سوری! خاطر مردمان شهرستان سلسله رنجیده نشد زمانی که تمام اعضای ستاد انتخاباتی شما در شهرستان سلسله تمام مناصب مدیریتی این شهرستان را اشغال کردند؟!
آیا از نظر شما خاطر مردم درد کشیده ی دلفان آن زمان رنجیده نشد که حتی در دولت کنونی اعضای ستاد انتخاباتی شما مناصب مدیریتی اداراتی چون آموزش و پرورش،ورزش و جوانان و … این شهرستان را به تصرف درآوردند؟!
خاطر مردم آزرده نشد وقتی جوانی بی تجربه و همیشه غایب،صرفا به خاطر فعالیت چند روزه در ستاد انتخاباتی آقای احمدی نژاد،فرماندار شهرستان دلفان شدند؟! آیا آن انتصاب در آن زمان شایسته سالاری بود؟!
۴ – جناب آقای خدایی آیا تمام تلاش شما برای ماندن همان یقه سفیدانی که دردولت قبل نتیجه مدیریت شان را دیدیم در بدنه دولت جدید نیست . آیا شایسته سالاری مورد نظر جنابتان حفظ مدیران قبلی است . خواهشا به رای مردم در ۲۴ خرداد تمکین کرده و بگذارید بدنه مدیریتی دولت در استانها و شهرستان ها هرچه سریع تر تغییر کند تا شاید اندکی هم شده مردم از بی کفایتی و سوء مدیریت آن یقه سفیدانی که فرمودید رها شوند و طعم تغییر مدیریت و اعتدال را بچشند .
۵ – آقای سوری عزیز! همانطور که در بندهای قبل توضیح داده شد،شما که با حدود ۳۸ هزار رای به خود اجاز دادید قدرتتان را به مدیران کل استان دیکته کنید و اعضای ستاد انتخاباتی تان در دو شهرستان را در جایگاه های مدیریتی این دو شهر قرار دهید،چگونه نمی توانید بپذیرید که یک دولت با ۱۹ میلیون رای (یعنی چیزی حدود ۵۰۰ برابر رای شما) مدیرانش را از طیف فکری خود انتخاب کند و مناصب مدیریتی را به کسانی واگذارد که به سیاست های دولت ایمان دارند و نه چون یارانتان که سیاست های دولت را به سخره میگیرند و مصداق بارز این مثل قدیمی اند که طعام را خورده و سفره را دریده اند!
۶ – جناب آقای سوری به حق و به جا از دخالت های برادران روسای جمهور در ادوار گذشته گلایه کرده اند و آن را بی معنی خوانده اند به ایشان باید گفت: طیب الله انفسکم.چه زیبا و چه به جا و به قول شاعر: جانا سخن از زبان ما می گویی!
این قضیه همانقدر بی معنی است که اگر کسی نماینده شهرستانی یا شهرستان هایی شود برادرش در عزل و نصب های مدیران دخالت کندبرادرش دلال قدرت او شود یا به قول مردم استان لرستان ((پست فروش)) شود!
۷ –آقای سوری اگر ممکن است از آقای بروجردی در مورد مذاکرات هسته ای سوالی بفرماید شاید نمایندگان دیگر در مجلس شورای اسلامی در جزئیات روند مذاکرات ایران با ۱+۵ با ایران باشند،زیرا دکتر ظریف در چند نوبت به مجلس فرا خوانده شدند و پاسخگوی سوالات نمایندگان مجلس بودند.ای کاش بعضی نمایندگان استان اینهمه که به فکر گرفتن پست ها و تغییر و تحول های مدیریتی در سطح حوزه های انتخاباتی خود و بازی های سیاسی هستند در نطق های پش و پس از دستور به فکر جذب بودجه و پروژه عمرانی باشند و فریاد بیکاری و فقر مردم را به گوش دولت مردان برسانند نه عزل و نصب های پست های مدیریتی .
آقای سوری! دلواپسی شما بابت امر دیگری است.شما از محبوبیت ستادهای مردمی دکتر حسن روحانی در هراسید و حسرت چنین محبوبیت و مقبولیتی به دلتان مانده است.البته حکایت محبوبیت ستادهای مردمی دکتر روحانی در استان امر عجیب و دور از انتظاری نیست.رمز این محبوبیت در مردمی بودن آنهاست.اعضای ستادهای دکتر روحانی با بینشی ژرف،مسائل سیاسی و اجتماعی را به درستی رصد و سپس تحلیل کرده و تنها راه امید به برون رفت از باتلاق پدید آمده توسط همفکران شما در هشت سال گذشته را در کلید تدبیر حسن روحانی یافتند.و چه مردانه در آن فضای ترس و دلهره،استوار و با عزمی راسخ پای به میدان گذاشتند و با سایر رقبا که از زر و زور با فاصله ی عجیبی از حسن روحانی پیش بودند، جنگیدند و تاریخ را رقم زدند. این دلیر مردان عرصه سیاست همانانند که حماسه سیاسی مدنظر مقام معظم رهبری در تلاش و تکاپوی آنان متبلور شد و یکبار دیگر به همگان ثابت کردند که: میزان رای ملت است.
در برابر ستادها و قدرت مردمی و شان اجتماعی آنها سر فرو آورید و شجاعانه بپذیرید که این حامیان بی ادعای حسن روحانی،پایه های اجتماعی و سرمایه های سیاسی دولت اند.
من آنچه شرط بلاغ است با تو می گویم تو خواه پند گیر،خواه ملال.
ستادهای انتخاباتی دکتر حسن روحانی در شهرستان های دلفان،سلسله،کوهدشت و رومشکان،ازنا،الیگودرز، درود،بروجرد،پلدختر،دوره چگنی و ستاد ملی جوانان اصلاح طلب استان لرستان

 1. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  مرداد ۲, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۷:۳۸

  ای که دستت میرسد کاری بکن…

 2. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  مرداد ۲, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۹:۲۶

  جناب اقای سوری چطور شما با سی هزار رای باید مسیولین دو شهرستان را از عوامل ستادی خود بگماری اما اقای روحانی با چیزی حدود چهارصد برابر شما ارای مردم نبابد همکاران خود را از همفکران خود انتخاب کند در حالی که هیچ مسیول ستادی در لرستان هیچ پست و مقامی نگرفته است برای مسیول ستاد دلفان همین بس که حضرتعالی وقت ملت شریف ایران را صرف تخریب ایشان میکنی .
  درضمن آیا … مسیول فروش پستهای این دو شهرستان نیستند که نسبت به برادران روسای جمهور ایران اظهار نظر میفرمایید؟ جناب سوری رطب خورده کی منع رطب کند؟بس است دیگر حنای شما دیگر برای طرفدارانت هم رنگ ندارد چه رسد به ما!آیا رییس …فرد لایقی جهت این پست بود؟ اگر بود چرا ظرف مدت 4 ماه ابلاغ وی لغو شد؟ ایا ایشان یا آموزش و پرورش عوامل ستادی نبوند . خدایا بحق این رمضانت این… تمام کنن

 3. نویسنده دیدگاه: دلفانی
  مرداد ۲, ۱۳۹۳ در تاریخ ۲۱:۵۳

  با سلام خدمت مدیریت محترم سایت و مخاطبین عزیز
  و نیم سلامی خدمت نماینده محترم
  و اما بعد
  جناب اقای سوری دو صد گفته چون نیم کردار نیست شما از تریبون مجلس که به واسطه رای مردم یک قدرت اعتباری را چند روزی در دست گرفته اید ابتدا میبایست … و خویش را از امتحان پیش رو سربلند ببینید بعد در ارتباط با مسائل عمومی و فرا منطقه ای اظهار نظر بفرمایید. از طرفی اسرائیل را به نقض حقوق بشر متهم و از طرفی بدنه دولت را به رعایت خط قرمزها توصیه میفرمائئید. در فرمولهای ریاضی و علمی اگر الفا درصد اشتباه وجود داشته باشد قطعا منتج به نتیجه نخواهد شد . شما دولت را به شایسته سالاری و دوری از ستاد سالاری توصیه نموده ای و برادر رئیس جمهور را منظور نظر قرار داده اید. که اینجا جای سوالهای فراوان دارد
  1 شما پس از کسب این مقام اعتباری بدون در نظر گرفتن رضای خداوند متعال امیال و اغراض خویش را طراحی و به مورد اجرا گذاشتید. (تعویض مدیران بومی دلفان و جایگزینی انها توسط همشهریانت)
  2 برادر گرامتان بقول .. حاج پرویز نیز مصداق توصیه شما به دوری از ستاد سالاری
  3 شما حق شهروندی را نیز ازفرزندان دلفان مظلوم گرفتید.
  4 اجرایی نشدن هیچ پروژه مهمی در دلفان و دریغ از اشتغالی برای این همه فارغ التحصیل دلفانی

  بزرگی سراسر به گفتار نیست دو صد گفته چون نیم کردار نیست

  • نویسنده دیدگاه: نام شما...
   مرداد ۱۴, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۰:۲۷

   سلام
   حالا كه حرف حق گفته مي شود چرا ناراحتي مي شويد ،مگه بد گفتند .

 4. نویسنده دیدگاه: احمد
  مرداد ۲, ۱۳۹۳ در تاریخ ۲۲:۰۵

  بیشتر اقدامات و انتخابات صورت ‌گرفته، در حوزه انتخابیه نمایندگان مجلس هم به نام برادران بزرگوار ایشان تمام می‌شود و و من فکر می‌کنم که باید در این خصوص اصلاح شود که ما برای انتخاب نماینده مجلس هم، برادران وی را هم انتخاب کنیم.
  متن برگرفته از سخنان جناب سوری با اصلاحی واقعی ست.براستی چه چیزی وی را به این نطق ترغیب نموده است،شاید عملکرد برادران نمایندگان مجلس ایشان را به ایده فراخوانده است!!!!!!!!!!

 5. نویسنده دیدگاه: از معلمان باتجربه
  مرداد ۳, ۱۳۹۳ در تاریخ ۰۰:۵۶

  ايا اين … شما نيست كه همه كاره نوراباد شده است و همراه با خود شما در انتصابات معاونان مدارس هم اعمال نظر مي كنيد ( اي كسانيكه ايمان اورده ايد نكويد انجه خود عمل نمي كنيد)

 6. نویسنده دیدگاه: گیج مراد
  مرداد ۳, ۱۳۹۳ در تاریخ ۰۱:۴۰

  برادر گفتی وکردی کبابم .
  جناب نماینده چگونه است که اعضای ستاد شما باید همه در دلفان پست بگیرند و در کشور اعضای ستاد ریس جمهور نگیرند .
  شما مشخص بفرمایید که اصولگرایید یا اصلاح طلب در آموزش وپرورش دلفان چه کسانی این روزها سر کار می آیند اعضای ستاد روحانی وشما هستند .
  من که گیج شدم شما کدام فرقه اید با آرم اصولگرایان آمدید نماینده شدید وروزگار اصولگرایان دلفان را سیاه کردید به جانباز ورزمنده رحم نکردید وگفتید من کاری به عزل ونصب دلفان ندارم .
  روسای دانشگاهها بخشدارها مدیران بسیاری از ادارات از الشتر آمدند وگفتید من با بومی گرایی موافقم .
  وفرمودید …در دلفان دخالت ندارد اما مشاور وهمه کاره من است به او اطمینان دارم.
  برادر گفتی وکردی کبابم .گیج شدم

 7. نویسنده دیدگاه: اصلاح طلب
  مرداد ۳, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۲:۰۲

  سلام دلفان اكر منصف هستيد!!! جوابيه ستادهاي شهرستانها را نيز اعلام كنيد

 8. نویسنده دیدگاه: از معلمان
  مرداد ۳, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۲:۴۶

  احسنت به اين جوابيه 0 ايا اقاي سوري به محض شروع بكار تمام مديران ادارات را منصوب نكردند ايا ب… شما با اعمال فشار بر ادارات شهرستان دلفان مخصوصا اموزش و برورش تمام طرفداران شما را حتي بعنوان مدير و معاون مدارس منصوب نكردند ؟ جرا با زبان روزه دروغ مي كوييد شما حتي اجازه نفس كشيدن به مدير كل اموزش و برورش كه در روز معارفه شعار استفاده از نيروهاي با تجربه اصلاح طلب را سرداد نمي دهيد ايا شما نبوديد كه به ايشان فشار اورديد كه علاوه بر حفظ مدير اصولكرا و طرفدار خود دراموزش و برورش دلفان معاونين مالي و متوسطه اين اداره از نيروهاي شما منصوب شوند 000 ايا شما نبوديد كه به همين معاونين منصوب شده هشدار داديد كه در انتخاب مديران مدارس مواظب باشيد كه خود شما صدمه نبينيد (تهديد به بركناري ) …… شما بجز بفكر انتصاب نيروهاي خود جه كاري براي اين شهرستان محروم كرديد

 9. نویسنده دیدگاه: مکلوب
  مرداد ۳, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۲:۵۵

  سلام متن طولانی بود نخوندم ولی احتمالا حرف خوبی باشه چون کاظمی نوشته…………..ههههههههههههه

  • نویسنده دیدگاه: بیطرف
   مرداد ۴, ۱۳۹۳ در تاریخ ۰۸:۴۲

   عزیزجان اول بخوان بعد نظر بده و بعدهم قضاوت کن . چرا از متن طولانی
   میترسی؟ 30 ماه مدت کمی نیست !

 10. نویسنده دیدگاه: علی اشرف
  مرداد ۳, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۳:۰۳

  جانا سخن از اززبان ما می گوئی البته در امرانتصابات در حوزه دلفان که اخوی سرکار روزانه عزل ونصب می فرمایند وفکر می کنم از بعضی هاشون خبر نداری
  قبلش یه طرح بدین که برادران بزرگوار نمایندگان حق وحقوقی فراتر از نماینده داشته باشند

 11. نویسنده دیدگاه: دلفانی
  مرداد ۳, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۵:۰۵

  مدیریت محترم سایت سلام
  چرا نظر بنده را درج نکردی حمایت از رژیم صهیونیستی که نکردم سانسور کردی .حرف حق گفتم عزیزم

 12. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  مرداد ۳, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۵:۴۵

  دوستان وهمشهریان عزیز
  اولا:ازسایت محترم سلام دلفان ودست اندرکاران آن به خاطر این گزارش بایدسپاسگزاری کرد واقعا رنج دل دلفان مظلوم را صدا زدن است
  دوما:جناب سوری فردی محترم ومعتقد به نظام است،نطق ایشان ،شاید بدین دلیل باشد که از اعضای ستادخود واخوی محترم شان به ستوه آمده باشد واینگونه وجدان خویش را آرام کند.
  سوما:تذکر میدهد به نفس وستاد واخوی خویش ،که فریاد از این بلندتری نیست واین هم اعتراف وطلب حلالیت است.

 13. نویسنده دیدگاه: احمد
  مرداد ۳, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۶:۱۲

  با سلامی دوباره به سلامی های عزیزدلفان
  وظیفه میدانیم اطلاع رسانی شود همه مردم را به درج نظر در این سایت دعوت کنیم ،تاحناب سوری نیز ملاحظه فرماید که چه کسی سبب رنجش خاطر مردم دلفان شده است ستاد ورای دهندگان به جناب روحانی یا ایشان وستاد واخویش ؟

  راستی در شهر دلفان از رای دهنگان به جناب روحانی وستادش کسی به کار مسولیت گمارده شده یا ستاد جناب سوری؟

  رَبَّنَا افْتَحْ بَيْنَنَا وَبَيْنَ قَوْمِنَا بِالْحَقِّ وَأَنتَ خَيْرُ الْفَاتِحِينَ حضرت شعیب(ع) از خدا می خواهد كه بین او و قومش داوری كند؛ زیرا او بهترین داوران است.

  «آیه89 سوره ی اعراف»

 14. نویسنده دیدگاه: علی
  مرداد ۳, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۸:۴۳

  هی…واقعا تاسف بر انگیزه شرایط حاکم…تاسف برانگیزه که نامزدم سر بیکاریم ازمن تحصیل کرده جدا شده…اینایی که کاری نمیکننو واگذارشون میکنم بخدا…

 15. نویسنده دیدگاه: فرهنگی
  مرداد ۳, ۱۳۹۳ در تاریخ ۲۰:۲۷

  احسنت به این جوابیه.
  آقای سوری شما در طول این دوره چه کار مثبتی برای شهرستان دلفان انجام دادی از این می ترسی که مدیرانی که دلخواه شما نیستند سر کار بیایند. به ولای علی قسم شما …. …که هر جایی به نفع تان باشد اقدام می کنید بعد هم خیلی راحت می گویید که برای مردم ناراحتم . نه عزیزم شما و سایر ساسیونی که با شما هستند یک ذره وجدان ندارید.

 16. نویسنده دیدگاه: همشهری
  مرداد ۴, ۱۳۹۳ در تاریخ ۰۱:۱۷

  جوابیه بسیار محکم، متقن و کوبنده میباشد.
  واژه “پست فروشی” توسط …. نماینده را خوب آمدید.

 17. نویسنده دیدگاه: همشهری
  مرداد ۴, ۱۳۹۳ در تاریخ ۰۱:۳۲

  آقای سوری حرفهایی در مجلس به زبان آورده اند که خود به آن اعتقادی ندارند و در دلفان تا کنون عکس آن را عمل نموده اند.مردم دلفان تا کنون جز تعویض پست مدیران ادارات و سیطره بیشتر الشتریها بر این شهر مظلوم چیز دیگری از ایشان ندیده اند.
  این چهار سال اخیر که مردم دلفان در حقیقت در مجلس نماینده ای ندارند ، بهر طریق خواهد گذشت. امید اینکه این تجربه تلخ به فراموشی سپرده نشود و با تمام وجود باور داشته باشیم که همشهری خودمان هرکه باشد باز از الشتری بهتر است.
  امید اینکه درس عبرت بگیریم و اتحاد خود را حفظ کنیم.

 18. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  مرداد ۴, ۱۳۹۳ در تاریخ ۰۹:۱۹

  جانا مگر صندلی پر فیض بهارستان اجازه واقع بینی به جناب سوری میدهد ایا اقای سوری ازخود سئوال کرده اند چرا هر روز با نفرت مردمی روبرو می شوند

 19. نویسنده دیدگاه: بجا مانده
  مرداد ۴, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۰:۴۴

  حضرت حق جنابتان را هدایت فرماید تا ضعف و جرم تان را گردن دیگران بخصوص رییس الممالک ویارانش در ستادها نندازید وخدارو شکر نما که بهارستان ومرکب نازش قسمتتان کرد .پس کوتاه بیا شما وامثال شماها دیگه خواب مجلس را نخواهید دید….

 20. نویسنده دیدگاه: قانون مدار
  مرداد ۴, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۱:۵۸

  آقاي سوري عزيز طبق قانون شما اصلا حق دخالت در امور دولت رو نداريد.دو وظيفه بسيار خطير و مهم براي شما در قانون تعريف شده.1)تقنن (قانون گذاري) 2) نظارت بر اجراي قانون
  اما عملا هيچ كدوم از وظايفتون رو انجام نميديد شايد چون هيچ تخصصي در انجام وظايف خودتون نداريد! شايد

 21. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  مرداد ۴, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۵:۱۸

  آقای سوری البته خوبه بگم آقای …، آقای …. خودت تو این مدت چکار مثبتی واسه این مردم بدبخت انجام دادی؟با اصلاح طلبان چه مشکلی داری؟ به شما ربطی نداره که در دولت دکتر روحانی چه عزل و نصب های صورت میگیرد ایراد گرفتن از شما خودش چند کتاب میخواهد.دولت باید از نیروهای معتمد خودش استفاده کنه نه از دست نشانده های تو، خیر واسه مردم نداری حداقل شر رو هم نداشته باش.

 22. نویسنده دیدگاه: سکوت
  مرداد ۴, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۶:۲۲

  با سلام
  با این نطق های آقای صوری دیگه واقعا مجاب شدم که ایشون اصلا به مجلس نمیرن و از هیچی خبر ندارن
  آقای صوری خدای خودتون رو قاضی کنید و یه بار دیگه حرفاتون رو مطالعه بفرمایید و مقایسه کنید با وضع امروز شهر دلفان
  امیدورم این یک سال و اندی باقیماندتون هم تموم شه که ما بتونیم نفسی اروم بکشیم
  امیدوارم که چشمم به اون ریش سفیدان … که در شهرم دلفان از تو حمایت کردن نخوره
  یا علی

 23. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  مرداد ۴, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۷:۱۴

  طرح این دیدگاه توسط نماینده سلسله در مجلس دور از انتظار نبود چون ایشان که با صبغه اصولگرایی وارد این عرصه شده اند دراستانه مجلس اینده باید عکس العملی از خود نشان میداد اما بنظرم تنظیم کنندگان جوابیه خود از جمله افرادی هستند که بعلت حاکمیت 16 ساله جناب محمدی و فشارهای بی امان او با تشکیل جلسات متعدد در نوراباد حتی حضور در برنامه انتخاباتی بعنوان سخنران به این چاله افتادن و ادبیات سیاسی حاکم را با این انتخاب زیر سوال بردن طرح این جوابیه با این ادبیات ضعیف دون شان قشر با سواد و تحصیلکرده جریان اصلاحات در استان بود ان افرادی که به کاندیداهای این شهرستان رحم نکردند کاتولیک تر از پاپ شدند و فقط در مجلس برای رسیدن به اهداف مادی وپست های ریاستی نماینده میخواستند از چه جریانی باشد مهم نبود حال باید چوب این را دیگران بخورند و جناب سوری که همه مدیران را خود منصوب کرده است نمی بایست به این ادبیات متوسل شود مدیران شهرستان نوراباد یا الشتری هستند یا مادر پدرشان از ان طیفه است یا فامیلی دران دیار دارند که نان را به انها قرض داده میشود میریت استان دربست درخدمت نماینده سلسله است کور از خدا دوچشم سالم میخواهد که به لطف میریت ارشد استان از ان بر خورداری

 24. نویسنده دیدگاه: دلفانی
  مرداد ۴, ۱۳۹۳ در تاریخ ۲۲:۴۹

  با سلام و عرض ادب خدمت مدیریت محترم سایت ،مخاطبین گرامی و صاحبنظران مکرم
  در ابتدای سخنم باید عرض کنم اولا بنده فردی اصول گرا هستم انهم اصولگرایی که مانند سایر هموطنانم دغدغه های مشکلات هموطنان و بالطبع همشهریانش را دارد ثانیا نه اصولگرایی که مثل جناب اقای نماینده محترم که فقط اصول خودش را یدک میکشد.در ادامه باید از جوابیه ستادهای انتخاباتی دکتر روخانی تشکر و قدردانی نمایم که به قطع و یقین موشکافانه و دقیق نماینده محترم را مورد نقد و بررسی قرار داده اند.
  و سپس اعلام کنم جناب اقای سوری باید عرض کنم که نه اینجا وادی طور است و نه شما حضرت موسی هستید که وزیری از خانواده خویش به کار بگمارید و نه حاج!پرویز هارون است . به شما توصیه میکنم به جهت تاسی به قران کریم که بار امانت را بر دوش انسان قرار داد این بار مسئولیت را به درستی به سر منزل مقصود برسانید نه با ارضای هوای نفس و مشاورانی که از فرمایش مولا علی ((شاور في أمرك الذين يخشون الله)) بدورند
  مشورت و نظر خواهی از دیگران یکی از عوامل مهم و مسایل حیاتی در تصمیم گیری، و ارزنده ترین دستورهای شریعت جهت سلامت جامعه و نیل به اهداف والای انسانی است.

  مشورت از ماده “شور” است که در لغت به معنای برداشتن و استخراج عسل از کندوی زنبور عسل است[1] و در تعریف اصطلاحی کلمه “تشاور”، “مشاورت” و “مشورت” به معنای استخراج رأی صحیح است؛ اینکه آدمی در مواقعی که خودش درباره کاری رأی صحیح ندارد، به دیگران مراجعه و از عقل و تجارب آنان استفاده نماید.متاسفانه شما از مردم شریف سلسله و دلفان نمره مردودی گرفتی……

 25. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  مرداد ۴, ۱۳۹۳ در تاریخ ۲۲:۵۲

  سلام اقای …برادر بزرگوار بنده هم مث سایر دوستان اظهارات وعقاید شخصی خودم را گذاشتم وبه کسی توهین یاجسارتی نکرده ونخواهم کرد اما شما باچه حقی کامنتی رو که برای نوشتنش وقت گذاشتم و حتی بخشی از سرمایه ولو حداقل مادی راهم هزینه کردم تایید نکردید بخدا جز خدا هیچکس فلز وشخصیت شمارا نمیشناسد بنده اسم ده مدیر شهرستان را ذکر کردم که همگی جز ستاد وطرفداران سوری بودند و پستهای کلیدی گرفتند شما به چه حقی تایید نکردید ایا این امتیاز مجازی شخصی وخانوادگیست یا امتیازش برای دلفانیان با تمام سلایق است تاکی عقده

 26. نویسنده دیدگاه: میرزامراداز سراب غضنفر
  مرداد ۵, ۱۳۹۳ در تاریخ ۰۱:۳۸

  جناب سوری شما نه دوستدار این مردمید نه طرفدار وپیگیر جریان مذاکرات و…. می دانیددیگه امکان رای آوری شما صفر است برای همین با این نطق های عجیبتان فقط می خواهیدفردائی را در …… دست وپا کنید
  همین فکر می کنم برای ادای مطلب کافی باشد

 27. نویسنده دیدگاه: ابراهیم
  مرداد ۵, ۱۳۹۳ در تاریخ ۰۷:۲۸

  همشهریان عزیز و فهیم نورابادی
  ضمن تشکر از سایت مردمی شهرمان سلام دلفان
  سلام دلفانی های عزیز اینها همگی تلنگری بود که در دور بعدی انتخابات با دیدی بازتر نماینده ای از شهر خودمان انتخاب کنیم که دیگر دچار چنین مشکلی نشیم به نظر من یک شخصیت محبوب و مردمی و باب دل جوانان شهرستان مثل آقای … گزینه ای کم نظیر میتونه باشه شاید همه فهمیدن منظورم کیه . به نظر شما اینطور نیست؟

 28. نویسنده دیدگاه: اردشیر
  مرداد ۵, ۱۳۹۳ در تاریخ ۰۸:۴۹

  باسلام خدمت همشهریان عزیز دلفانی ومدیریت محترم سایت
  اول خودم هیچ دل خوشی ازنمایندگی آقای نماینده ندارم و نخواهم داشت ولی حرفهاش تقریباٌ به واقعیت نزدیکه آقای رییس محترم جمهوری واقعاٌ چه تدبیری به کار بردند و چقدر ازمشکلات مردم و برطرف کردند غیر از این بود که بعد ازاین همه تلاش و کوشش جوانان ایرانی در ساخت نیروگاه های هسته ای و فشارها و تحریم های گوناگون علیه ایران اسلامی دولت تدبیر همه را تعطیل کردند و همه سانتریفیوژها را خاموش کردن این بود اون همه شعار دولت تدبیر و امید؟؟؟ و این همه گرونی و بی پولی مردم چرا توسط دولت محترم حل نشد؟؟!!!

 29. نویسنده دیدگاه: بینام
  مرداد ۵, ۱۳۹۳ در تاریخ ۰۹:۰۸

  ضعف در مدیریت استان باعث شده که اقای سوری این سخنان گوهر بار را نثار خودش کنه اگه مدیریت ارشد استان واقعا دل در گرو جریان اعتدال داشت حلوروز ادارات کل وشهرستان اینچنین نبود برادر نماینده حکومت نمیکرد و مدیران نان غرض به نماینوگانی که اصلا ثنمی با دولت برخواسته از رای ملتندارند نمی دادنند

 30. نویسنده دیدگاه: ولایتی
  مرداد ۵, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۵:۱۰

  برای اطلاع ستاد دکتر روحانی باید بگم سوابق فرماندار سابق دلفان آقای مهندس دریکوند از همه فرمانداران قبلی پر رنگ تره از سلام دلفان میخواییم مقایسه کنن سوابق ایشان رو با فرماندار فعلی واسبق ۱_ مشاور استاندار لرستان ومسول پیگیریهای استانداری.
  ۲_مدیرکل نهاد کتابخانه های لرستان ومدیرکل برتر کشوری
  ۳_ مدیرکل اداری ومالی استانداری لرستان
  ۴_دبیر شواری مشاورین فنی استاندار
  ۵_ فرماندار دلفان
  درضمن ایشان مهندس مکانیک وکارشناس ارشد مدیریت بودند حالا معنی بی تجربه رو متوجه شویم دریکوند جوان شایسته وفرماندار ولایی ومقتدر دلفان بود ک درهمه ایام فرمانداری اجازه نداد اصحاب فتنه درمناصب مشغول شوند.
  دریکوند خدا پشت وپناهت همیشه درقلب مایییییی.

  • نویسنده دیدگاه: دلفانی
   مرداد ۶, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۱:۳۴

   آقای ولایتی ظاهرا پاتون از فرمانداری قطع شده ودیگه نمی توانید دلالی کنید نمی خواهید واقعیت را قبول کنید. درواقع شما غیر بومی هستید و اینجا را فقط به خاطر دلالی انتخاب کردید و دیگه سلطه شماها تموم شد

   • نویسنده دیدگاه: سعید
    مرداد ۶, ۱۳۹۳ در تاریخ ۲۱:۴۰

    دریکوند بچه بسیجی حزب الهی بود ک بعدا تاریخ درباره اوقضاوت میکند او فرزند جانباز ۴۵ درصد شیمیاییه که هیچ وقت از این استفاده نکرد حالا عملکرد یکساله باقری چی بوده غیر از نوچه گری م و…….اصلاح طلبان ضد ولایت فقیه
    برای اشتغال چه کردند گزارش تهیه کنید
    برای مبارزه با فقر واعتیاد چه کردن کدوم طرح ها افتتاح شدند. سلام دلفان حالا چرا لال شدی چون باقری نورآبادیه باید از نقد مصون بمونه. درود خدا بر حزبالله

  • نویسنده دیدگاه: شهروند
   مرداد ۶, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۱:۵۵

   دوست عزیز عملکر د ضعیف افرادچه ربطی یه عناوین داره !!! بعد پر رنگی عناوین چه تاثیری به حال ملت داشت ؟جان برادر مدرک ارشد و بالاتر که کار از پیش نمی بره مسول باید تن به کار بده بایددل سوز باشه ما از از ایشان چیزی ندیدیم شاید به شما ماسیده باشه الله اعلم که اینقدر سنگشو به سینه میزنی !!!!!!

   • نویسنده دیدگاه: درداشنا
    مرداد ۲۲, ۱۳۹۳ در تاریخ ۰۱:۳۷

    با شهروند عزیز موافقم. متاسفانه همشهریان محترم (!) ما با افراد بومی مخالفند، لابد چیزی از بومیها به اونا نمی ماسه. همین غریبه پرستیه که چوب محرومیت رو هر بار محکمتر تو سرمون می کوبه…فرماندار بومی هم به تنهایی کاری ازش نمیاد.باید همه همت کنیم و منافع عمومی رو بر منفعت شخصی خودمون مقدم بدونیم.

 31. نویسنده دیدگاه: مرادیان
  مرداد ۵, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۶:۰۰

  باسلام خدمت ریاست محترم سایت یعنی وافعاٌ فقط نظر بنده برخلاف قانون مطبوعات بود که منتشر نکردید؟

 32. نویسنده دیدگاه: علی
  مرداد ۵, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۷:۱۵

  از شما میخواییم سوابق همه فرماندارن دلفان وعکس وسوابقشون رو بزارید تا آقایون اصولگرا ها رو با اصلاح طلبها مقایسه کنن
  درود خدا بر سوری ولعنت همیشگی بر فتنه گر ها

 33. نویسنده دیدگاه: فرزاد
  مرداد ۵, ۱۳۹۳ در تاریخ ۲۱:۰۳

  به سوری سخت نگیرید مشکل از ماست که یک سری ادم… از این شهرستان دور ایشان را میگیرند وایشان هم .. فقط با یک سری ……..سر وکار داشته

 34. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  مرداد ۶, ۱۳۹۳ در تاریخ ۰۲:۴۷

  سلام ودرود خدا بر راستگویان.که حقیقت راکتمان نمی کنند.

 35. نویسنده دیدگاه: دلفانی
  مرداد ۶, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۱:۰۰

  بر خلاف تمام دوستان که ب نماینده تذکر میدن من ب …. گوش زد میکنم که همه کاره دلفان شده و انگار …. رای آورده .بهش میگم … مواظب حرف زدن ….وکیلت باش نذار آبروتو ببره وبیکارت کنه دلالیت قطع نشه جلوشو بگیر وتنبییه ش کن

 36. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  مرداد ۶, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۱:۵۹

  خیلی جا لب است ه ن باید مشاور نماینده باشد وبرای من وتو فرهنگی نظر بدهد

 37. نویسنده دیدگاه: باقر
  مرداد ۶, ۱۳۹۳ در تاریخ ۲۱:۴۴

  آقای خجسته پور سابقه معاونت مدرسه ای رو هم ندارن فقط دبیر ساده ای بودند ک درشورای دور قبلی خرم آباد ۶۰۰ رای اوردن. یک شبه فرماندار مرکز استان شد وجهت اطلاع اعضای ستاد نورآباد برای خیلی ازمناصب من جمله فرمانداری معرفی شدند ولی تایید صلاحیت نشدند مرگ بر فتنه گر منافق

 38. نویسنده دیدگاه: صابران
  مرداد ۶, ۱۳۹۳ در تاریخ ۲۲:۵۹

  بخدا‏ ‏از‏ ‏اینکه‏ ‏نماینده‏ ‏اصولگرابنامم‏ ‏شرمنده‏ ‏ام‏ ‏.زیرا‏ ‏عملش‏ ‏با‏ ‏گفتارشان‏ ‏متفاوت‏ ‏است
  در‏ ‏اموزش‏ ‏وپرورش‏ ‏چه‏ ‏می‏ ‏گذرد‏ ‏.کاش‏ ‏اسامی‏ ‏همه‏ ‏مدیران‏ ‏شهر‏ ‏وروست‏ ‏منتشر‏ ‏بشه‏ ‏تا‏ ‏همه‏ ‏مردم‏ ‏عملکرد‏ ‏مدیر‏ ‏اصولگرا‏ی‏ ‏ان‏ ‏بر‏ ‏همگان‏ ‏مشخص‏ ‏شود‏ ‏.فقطاز‏ ‏مدیر‏ ‏کل‏ ‏در‏ ‏شگفتم‏ ‏که‏ ‏چه‏ ‏معامله‏ ‏ای‏ ‏با‏ ‏ج‏ ‏دارد ‏

 39. نویسنده دیدگاه: هرچی
  مرداد ۷, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۳:۰۹

  من واقعا از اینکه اقایان سلام دلفان با شهامت همه پیام هارو نمایش میدن واقعا ازشون ممنونم

 40. نویسنده دیدگاه: منو
  مرداد ۷, ۱۳۹۳ در تاریخ ۲۱:۰۳

  با سلام بله آقای دریکوند برای بیسواد ها ودلالها وتنبک زنان سر خرمن ممکنه نماد باشد ولی خواهشا به ولایت ومسائل اعتقادی نچسبانید

 41. نویسنده دیدگاه: مهرداد
  مرداد ۹, ۱۳۹۳ در تاریخ ۰۴:۳۶

  ممنون از اقای باقری به خاطر اینکه فردی بومی واز افتخارات شهر ماست

 42. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  مرداد ۱۰, ۱۳۹۳ در تاریخ ۲۲:۵۴

  از عنایت ویژه وشفاف مدیر محترم سایت در انعکاس پیامها تشکر وقدر دانی می شود.

 43. نویسنده دیدگاه: صمد شاکرمی
  مرداد ۱۱, ۱۳۹۳ در تاریخ ۲۱:۳۲

  آقای سوری قبل از نمایندگی سوابق خطیری داشته اند

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار