سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 38575
تاریخ انتشار: ۱۵ مرداد ۱۳۹۳
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » وعده هنیه به رفع محاصره از غزه
Print This Post

نایب رئیس دفتر سیاسی حماس گفت: پیروزی نظامی مقاومت و مقاومت اسطوره‌ای مردم فلسطین در نوار غزه، به رفع محاصره از این منطقه خواهد انجامید.

به گزارش سلام دلفان، به نقل از پایگاه شبکة فلسطین للحوار، اسماعیل هنیه نایب رئیس دفتر سیاسی حماس گفت: پیروزی نظامی مقاومت و مقاومت اسطوره‌ای مردم فلسطین در نوار غزه، به رفع محاصره از این منطقه خواهد انجامید.وی افزود آنچه که دمشن نتوانسته است در میدان نبرد بدست بیاورد، در میدان سیاست نیز هرگز آن را به دست نخواهد آورد. هنیه در ادامه گفت: برادران مصری و عرب ما برای پایان دادن به محاصره نوار غزه، در یک جبهه مشترک با مقاومت قرار دارند.

نایب رئیس دفتر سیاسی حماس افزود: ما با قطر و ترکیه در تماس بودیم و هیأت ما در قاهره دارای انسجام و وحدت است و نماینده همه مردم فلسطین به شمار می رود.

از ساعت 8 صبح امروز سه شنبه (14 مرداد) به وقت محلی آتش بس 72 ساعته بین نیروهای مقاومت فلسطینی و رژیم صهیونیستی در نوار غزه اجرایی شده است و حماس نیز خواستار احترام اسرائیل به این آتش بس و عدم نقض آن شده است. همچنین با گذشت بیست و نهمین روز از تجاوز اسرائیل به غزه آمار شهدا به 1846 و شمار مجروحان نیز به بیش از 9 هزار نفر رسیده است.

منبع: تسنیم

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار