سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 38624
تاریخ انتشار: ۱۵ مرداد ۱۳۹۳
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » مجرمان امنیتی در دانشگاه امیرکبیر چه می‌کنند؟
Print This Post
به گزارش سلام دلفان، روزشمار مهلت یک ماهه نمایندگان مجلس به وزیر علوم برای بهبود وضعیت دانشگاه‌ها در حال اتمام است اما همانگونه که نمایندگان معترض به عملکرد وزیر هم ...

به گزارش سلام دلفان، روزشمار مهلت یک ماهه نمایندگان مجلس به وزیر علوم برای بهبود وضعیت دانشگاه‌ها در حال اتمام است اما همانگونه که نمایندگان معترض به عملکرد وزیر هم تاکید کرده‌اند، به نظر نمی‌رسد تغییری در عملکرد فرجی‌دانا صورت گرفته باشد.

در ادامه تحرکات التهاب‌آفرین در محیط‌های دانشگاهی این بار برخی عناصر افراطی و التهاب‌آفرین که سابقه دستگیری و زندان را به خاطر جرائم امنیتی و ضدانقلابی هم داشته‌اند، در میهمانی برخی افراد فعال در دانشگاه امیرکبیر حاضر شدند.

در روزهای ابتدایی مرداد مراسمی به بهانه  افطاری با تلاش برخی عناصر افراطی در دانشگاه امیرکبیر برگزار شد که نشان از برنامه‌ریزی دوباره و مشابه برای بازگرداندن دانشگاه به دوران ملتهب و سیاه سال‌های نه چندان دور آن دارد.  در این مراسم تنی چند از محکومان و متهمان فتنه 88 و برخی زندانیان سیاسی- امنیتی که در دوران مرخصی خود بسر می‌بردند نیز حضور داشتند که حضور این اشخاص ماهیت این برنامه را برملا می‌کند.

از چهره‌های حاضر در این مراسم فائزه هاشمی، محمد نوری‌زاد (متهم به توهین به مسؤولان نظام و تبلیغ علیه نظام)، مهدی خزعلی، داوود هرمیداس‌باوند (روزنامه اصلاح‌طلب آسمان، به نقل از وی لایحه قصاص را به‌عنوان لایحه‌ای غیرانسانی مطرح کرد)، نرگس محمدی (زندانی سیاسی- امنیتی)، نسرین ستوده (از فعالان علیه امنیت ملی، عضو کمپین یک میلیون امضا و… زندانی امنیتی که در شهریور سال گذشته آزاد شده است)، بهاره هدایت، عیسی سحرخیز و عباس عبدی بودند. در این میان آنچه سبب نگرانی بیش از پیش جامعه دانشگاهی شده، حضور مدیرکل دفتر سرپرست جدید دانشگاه صنعتی امیرکبیر (محمدرضا رازفر) در این برنامه است. حضور وی در برنامه‌ای که میهمانان آن را برخی عناصر ضد انقلاب و بعضا مخالفان نصوص قرآنی تشکیل داده‌اند؛ باز هم همان نگرانی‌ها درباره برخی تحرکات مشکوک برای التهاب‌آفرینی و پادگانی کردن دانشگاه‌ها را ایجاد کرده است.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار