سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 38684
تاریخ انتشار: ۱۸ مرداد ۱۳۹۳
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » آمار فروش فیلم‌های روی پرده
Print This Post

در آخرین آمار فروش فیلم‌های روی پرده سینماهای کشور، فیلم سینمایی «فرشته‌ها با هم می‌آیند» ساخته حامد محمدی طی دو هفته فروش به رقم ۲۰۰ میلیون تومان دست یافت.

گروه فرهنگی سلام دلفان- گیشه فیلم سینمایی «ردکارپت» ساخته رضا عطاران به فروشی بیش از 2 میلیارد تومان رسید.

امیر قطبی مدیر پخش موسسه فیلمیران گیشه «ردکارپت» را تا پایان روز پنجشنبه 16 مردادماه 2 میلیارد و 325 میلیون تومان اعلام کرد و افزود: این فیلم با در اختیار داشتن 70 سینما تا شب گذشته در تهران 1 میلیارد و 325 میلیون تومان و در شهرستان 800 میلیون تومان به فروش رسیده است

وی آمار گیشه فیلم سینمایی «کلاشینکف» را نیز تا پایان روز پنجشنبه 16 مرداد 700 میلیون تومان اعلام کرد و گفت: فیلم «کلاشینکف» ساخته سعید سهیلی با در اختیار داشتن 60 سینما و 15 روز نمایش در تهران 500 میلیون تومان و در شهرستان 200 میلیون تومان به فروش رسیده است.

بنابراین گزارش، فیلم سینمایی «فرشته‌ها با هم می‌آیند» ساخته حامد محمدی نیز تا پایان روز پنجشنبه به فروش 201 میلیون تومانی دست یافت.

غلامرضا فرجی مدیر پخش حوزه هنری در گفت‌وگو با خبرنگار سینمایی فارس گیشه این فیلم را به ترتیب در روزهای چهارشنبه 15 مرداد 7 میلیون و 800 هزار تومان و پنجشنبه 21 میلیون 500 هزار تومان اعلام کرد.

«فرشته‌ها با هم می‌آیند» از اول مرداد به سرگروهی سینما آزادی اکران خود را آغاز کرده است و در حال حاضر 17 سینما در اختیار دارد.

منبع: فارس

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار