سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 38734
تاریخ انتشار: ۲۰ مرداد ۱۳۹۳
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » عربستان:داعش را نفرین کنید
Print This Post

دولت عربستان به امامان مساجد و خطیبان در این کشور دستور داد، داعش را نفرین کرده و این گروهک را به عنوان “یک فرقه گمراه و شاخه‌ای از تشکیلات تکفیری و تروریستی القاعده” معرفی کنند.

 به گزارش سلام دلفان، صالح بن عبدالعزیز آل الشیخ وزیر امور دینی، اوقاف، تبلیغ و ارشاد عربستان در هفته های اخیر به کلیه ادارات تابعه این وزارت خانه در سراسر آن کشور دستور داده بود “داعش” را جزو گروههایی قرار دهند که به دلیل خطرات آن بر اعتقادات و باورهای اسلامی راستین و صحیح، امامان مساجد درباره آنها باید هشدار دهند.

روزنامه سعودی الحیاة با اعلام این خبر نوشت: آل الشیخ در بیانیه ای اعلام کرد باید خطیبان  خطر “داعش” القاعده و فرقه های گمراهی مانند “داعش” را که از آن منشعب شده اند، بیان کنند و در زمینه بیان گمراهی های آنها به قرآن کریم، سنت پیامبر (ص) و اقوال علمای پیشین استناد نمایند و جنایت های آنها و حرمت خون های پاکی که ریخته می شود و ناامنی های بی وجود آمده توسط این گروهک ها بیان شود. همچنین درباره زیان های افکار تروریستی و تکفیری آنها بر باورها و امنیت کشور هشدار داده شود.

در بیانیه وزیر امور دینی و اوقاف عربستان آمده است: تکفیر مسلمانان و مباح دانستن جان، مال و ناموس آنها از روش های این فرقه گمراه و پیشینیان آنها است که در گذشته نیز با مسلمانان جنگیده و اقدام به تکفیر آنها کرده اند.

منبع: العالم

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار