سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 38754
تاریخ انتشار: ۲۰ مرداد ۱۳۹۳
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » خنثی‌سازی عملیات انتحاری در روز قدس
Print This Post

معاون سیاسی – امنیتی استاندار تهران از خنثی‌سازی عملیات انتحاری در روز قدس خبر داد.

به گزارش سلام دلفان، صفرعلی براتلو معاون سیاسی – امنیتی استاندار تهران، یکشنبه در مراسم تودیع و معارفه مدیرکل امنیتی – انتظامی استانداری تهران، گفت: ما باید مجری قانون باشیم و اگر قانون را اجرا کرده و درست و منطقی در چارچوب وظایف خود اقدام کنیم، همه با ما همکاری می‌کنند و مردم نیز همیشه با ما هستند. شاید تا قبل از اتفاقات اخیر منطقه کسی ارزش امنیت را نمی‌دانست اما امروز همه و به ویژه جوانان متوجه شده‌اند که امثال داعش به هیچ‌کس رحم نمی‌کنند و به همین دلیل روز قدس امسال پرشورتر از سال‌های قبل برگزار شد زیرا مردم به جمهوری اسلامی امیدوارتر شدند.
وی با اشاره به راهپیمایی روز قدس، افزود: در روز قدس برای عملیات انتحاری تیمی فرستاده بودند ولی سربازان امام زمان توانستند آنها را بزنند و خنثی کنند. ما آنقدر قدرتمندیم که آنها نمی‌توانند ما را مستقیم بزنند.
براتلو در بخش دیگر از صحبت‌های خود با بیان اینکه «کشور ما با وجود همه فشارها در زمینه هسته‌ای صاحب مقام است»، اظهار کرد: امروز ایران در دنیا تعیین‌کننده و تأثیرگذار است و حقانیت نظام بیشتر شده است.
معاون استاندار تهران همچنین با اشاره به ناامنی‌ها در برخی کشورهای منطقه، خاطرنشان کرد: هدف نهایی وقایع سوریه، عراق، لبنان و فلسطین، ایران است و اگر ما کوتاهی کنیم دیگر قابل جبران نیست.
براتلو، پیگیری مصوبات شورای تأمین استان، پیشگیری از بروز مسائل امنیتی، پیگیری گسترش پایش سامانه‌های تصویری و ارزیابی دقیق شوراهای تأمین شهرستان‌ها را بخشی از وظایف مدیرکل امنیتی – انتظامی جدید استانداری تهران برشمرد.

منبع: ایسنا

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار