سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 38871
تاریخ انتشار: ۲۵ مرداد ۱۳۹۳
تعداد نظرات: . نظر
خانه » اخبار برتر » هیات امناء مساجد نباید فکر کنند که تا پایان عمر باید هیات امناء باشند
Print This Post
خطبه های نماز جمعه؛

سی ام مرداد ماه تا پنجم شهریور ماه هفته تکریم از مساجد در ایران می باشد که جا دارد از همه عزیزانی که در این عرصه زحمت می کشند از جمله : هیات امناء ، پایگاههای مقاومت ، کانون فرهنگی مذهبی و از همه مهمتر امام جماعت مساجد تشکر و قدردانی کنیم.

به گزارش سلام دلفان-  نماز جمعه این هفته با امامت حجت الاسلام موسوی امام جمعه موقت شهرستان برگزار شد.

وی با  اشاره به روز سی ام مرداد ماه که مصادف با روز جهانی مسجد افزود: سی ام مرداد ماه تا پنجم شهریور ماه هفته تکریم از مساجد در ایران می باشد که جا دارد از همه عزیزانی که در این عرصه زحمت می کشند از جمله : هیات امناء ، پایگاههای مقاومت ، کانون فرهنگی مذهبی و از همه مهمتر امام جماعت مساجد تشکر و قدردانی کنیم.
حجت الاسلام موسوی افزود: همه این عزیزان باید با اتحاد و همبستگی و مشورت با هم کارها را پیش ببرند و رعایت کنند که از نفوذ دشمن در بین خود جلوگیری نمایند.

وی همچنین گفت : توصیه میکنیم هیات امناء نباید فکر کنند که تا پایان عمر باید هیات امناء باشند ، بلکه باید جوانان را تشویق کنند که به صحنه بیایند و تجربیات خود را در اختیار آنها قرار دهند.
موسوی با اشاره به اینکه آخر هفته مصادف با شهادت امام جعفر صادق(ع) می باشد افزود : باید در این مناسبت ها اطلاع رسانی و برنامه ریزی دقیق وجود داشته باشد تا مردم عزیز شهرستان که همیشه نشان داده اند در عرصه مذهبی و ملی پای صحنه هستند، با شور و شوق بیشتری حضور به عمل آورند و در این مراسم که در مکان مصلی برگزار و به نماز جمعه ختم میشود تجمع نمایند و مراسم با شکوهی برگزار کنیم.
امام جمعه موقت در این باره اظهار داشت: از آنجا که در دنیا و آخرت چشم و امید ما به ائمه و معصومین (ع) است ، نباید در ایام شهادت معصومین هیچگونه مراسم شاد و عروسی برگزار کنیم و باید سعی کنیم در ایام ولادت ائمه و معصومین این مراسمات را برگزار نمائیم .
وی  در پایان افزود: با توجه به اینکه معصومین فرموده اند ، از مراسم ازدواج بوی بهشت می آید و جوانان با ازدواج نصف دین خود را کامل می کنند ،در این مراسمات گناه نکنند و از آوردن خواننده و … که متاسفانه در سطح شهرستان ما نیز گسترش یافته است و موجبات گناه را فراهم میکنند جدا خودداری کنیم.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار