سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 38886
تاریخ انتشار: ۲۸ مرداد ۱۳۹۳
تعداد نظرات: ۸ نظر
خانه » اخبار برتر » بی توجهی مسئولین به تنها مدرسه فوتبال داری مجوز دلفان + عکس
Print This Post
گفت وگو با مدیر باشگاه فرهنگ دلفان؛

ورزش فضای جوانمردی و صداقت است نه دست گدایی دراز کردن؛ اگر قرار باشد ورزشکاری صبح را با چند نامه در دست و گشتن در ادارات به دنبال کمک برای ورزش کردن شبانه اش باشد و مورد بی رحمی و پشت در ماندن ها قرار گیرد همان بهتر که ورزش را ترک کند.

به گزارش سلام دلفان – اصغردارائی دبیر تربیت بدنی درمدارس شهرستان، مدیر و مؤسس باشگاه فرهنگ دلفان در گفت وگو با خبرنگار ما  گفت: مدرسه فوتبال فرهنگ تنها مدرسه فوتبال دارای مجوز رسمی از فدراسیون در شهرستان می باشد.

salamdelfan.ir (1)

وی افزود این باشگاه  با اهداف زیر در سال 1391 تأسیس گردید: علمی نمودن ورزش فوتبال و فوتسال با استفاده از مربیان دارای مدرک و تخصص و امکانات عالی و معرفی بازیکنان پس از آموزش مهارت های ضروری به باشگاه های معتبر، ایجاد زمینه مساعد برای کسب تجربه از حضور در مسابقات تدارکی و رسمی با مدارس فوتبال و تیمهای معتبر استانهای کشور، کلاس های تخصصی 10 تا 15 نفره برای آموزش مهارت ها و مطابق با استاندارد های باشگاههای معتبر و انشاالله اگر خداوند فرصت بدهد حضور بازیکنان دلفانی در لیگ های برتر و تیم ملی جمهوری اسلامی ایران در سال 2022 و جام جهانی قطر که هدف بلندمدت مدرسه فوتبال است.مطمئنا این هدف دور از دسترس نیست، انشاءالله

salamdelfan.ir (10) salamdelfan.ir (8)
وی افزود: قهرمانی رده های سنی استان، کلاسهای تخصصی با تعداد نفرات کم که در هیچ کدام از مدارس فوتبال استان اینگونه نیست، کیفیت چمن و وسایل و امکانات عالی، مربیان با دانش و جوان و دارای مدرک مربیگری کارشناسی ارشد و حداقل کارشناسی تربیت بدنی، راه اندازی سرویس ایاب وذهاب برای فوتبال آموزان و مهم تر از همه فضای سالم مدرسه برای اوقات فراغت فوتبال آموزان در کنار اردوهای ورزشی گوشه ای از فعالیت های مدرسه فوتبال فرهنگ می باشد.

salamdelfan.ir (12)

مربیانی که در این 3 سال در مدرسه فوتبال فعالیت داشته اند هرسال از بین 10 تا 12 نفر انتخاب شده اند که  دارای مدرک مربیگری فوتبال می باشند:

1- ابوذر کاوه ای دکترای تربیت بدنی
2- سیروس نظری کارشناس ارشد تربیت بدنی
3- علی طهماسبی کارشناسی ارشد تربیت بدنی
4- حمزه رحمانی کارشناسی ارشد تربیت بدنی
5- علیرضا نظری کارشناسی ارشد تربیت بدنی
6- امین مرادپور کارشناس تربیت بدنی
7- شهریار گراوند کارشناس تربیت بدنی

salamdelfan.ir (6) salamdelfan.ir (7) salamdelfan.ir (9) salamdelfan.ir (4) salamdelfan.ir (5) salamdelfan.ir (3)
دارائی در مورد مسائل فوتبال افزود:
متاسفانه فوتبال شهرستان سال به سال روبه ضعف و انحطاط میرود ( تعطیلی لیگ و تمامی مسابقات سال 92 و شرکت 5 تیم در لیگ 93 که 2 تیم از روستاها می باشند و نداشتن یک تیم متوسط در شهرستان) که عوامل متعددی در این امر دخیل است ازجمله :
1- مدیریت ناکارآمد و سلیقه ای: چند سالی است که صحنه فوتبال شهرستان دلفان شاهد کشمکش بین اداره ورزش و جوانان شهرستان و هیأت فوتبال است. به نحوی که امروز ما شاهد دو رئیس هیأت هستیم( آقای شمس الله محمودی که مورد حمایت اداره ورزش و جوانان است و در استان به رسمیت شناخته نمی شود و آقای علی مرادپور که مورد حمایت آقای بهاروند و هیأت فوتبال استان است و در شهرستان سمتی ندارد…)
2- عدم حمایت مالی و مادی مسئولان که فقط در آستانه ی انتخابات و با هدف جلب آرا ورزشکاران قولهایی بی پایه و اساس داده و در صورت رسیدن به هدف همه چیز را فراموش می کنند.
3- کوتاهی کردن مسئولان فوتبال استان که در این بلا تکلیفی سهم عمده ای دارند.
4- فعالیت افرادی تحت عنوان مربی که بدون مدرک و مجوز و با حمایت افرادی که در این مدت نابسامان به عنوان مسئول هیأت بوده اند؛ با هدف کسب درآمد فضا را مسموم کرده اند، بی اطلاعی اولیاء دانش آموزان از وضعیت نابهنجار این (به اصطلاح باشگاهها!! و عدم حمایت از تنها مدرسه فوتبال رسمی شهرستان و حتی کارشکنی ها و…را اضافه کرد.
5- عدم وجود کارخانه ها و شرکت های تولیدی و صنعتی بزرگ جهت حمایت مالی و همچنین عدم تخصیص یک درصد بودجه مربوط به ادارات در بخش ورزش را نیز می توان بر شمرد.
و اما انتظارات
مدیر باشگاه فرهنگ دلفان خطاب به مسئولین شهرستان در خصوص حمایت های مالی و معنوی گفت: باید بگویم تنها کمکهایی که طی 20 سال فعالیت در فوتبال( بعنوان مربی، سرپرست، بازیکن و مدیر باشگاه ) دیده ام مبلغ 50 هزار تومان از طرف آقای عبدالرضا رشیدی رئیس اسبق تربیت بدنی شهرستان و نیز 50 هزار تومان از طرف حاج رضارضایی کارمند محترم اداره بازرگانی شهرستان بوده که بدون هیچ درخواستی انجام شده است و از همینجا از ایشان تشکر می کنم که بی منّت به جوانان فوتبالیست انگیزه می دادند.

salamdelfan.ir (13)
وی افزود: ورزش فضای جوانمردی و صداقت است نه دست گدایی دراز کردن؛ ورزشکار برای بزرگ شدن و کامل شدن شخصیتش به ورزش می آید. اگر قرار باشد ورزشکاری صبح را با چند نامه در دست و گشتن در ادارات به دنبال کمک برای ورزش کردن شبانه اش باشد و مورد بی رحمی و پشت در ماندن ها قرار گیرد همان بهتر که ورزش را ترک کند.

salamdelfan.ir (2)
دارائی در پایان گفت: مدرسه فوتبال فرهنگ از مسئولین محترم شهرستان دلفان دعوت می کند جهت کمک به سلامت جامعه که رسالت همه است به هر طریقی که ممکن است و با حضور خود در محل تمرینات مدرسه فوتبال( ورزشگاه شهدای ورزشکار دلفان- روزهای زوج- ساعت 8:30 تا 12) دانش آموزان شهرمان را مورد حمایت و توجه قرار دهند. از ادارات و شرکت ها جهت حمایت مالی و تبلغات دعوت به عقد قرارداد می شود(شماره تماس:09372490321)و(ffcdelfan.blogfa.com)

 

 1. نویسنده دیدگاه: دلفان نشین
  مرداد ۲۶, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۴:۵۴

  ضمن خسته نباشید خدمت اقای دارایی من چون خودم از پیشکسوتان این شهر بوده ام به ایشان درمورد اضهارتشان کاملا حق میدم مخصوصا اینکه یک نفر که…….. . توی عمرش پاش به توپ نخورده بود وحتی سوادی در حد ابتدایی داشت وفقط به واسطه لابی وحمایت نماینده وقت شهرستان وهمچنین پولار بودن این اقا شده بود رئیس هیات فوتبال وکلی هم از این راه … امیدوارم دیگه شاهد تکرار این انتصابات تاسف بار غیر ورزشی نباشیم زمانی برای تماشای یک بازی داخلی بیش ازچند هزار تماشاچی وارد ورزشگاه میشدند اما حالا جای تاسف داره اون زمان سال 77که بازی میکردم هشت تیم در دسته اول داشتیم و12 تیم در دسته دوم

 2. نویسنده دیدگاه: مجید
  مرداد ۲۸, ۱۳۹۳ در تاریخ ۰۰:۰۰

  با سلام
  این مسئولان نسبت به همه چیز بی توجه هستن که هر همینه

 3. نویسنده دیدگاه: شهروند
  مرداد ۲۸, ۱۳۹۳ در تاریخ ۰۱:۲۸

  انصافا آقای دارایی از مربیان زحمتکش و متعهد این شهرستان است
  امیدوارم مسئولین شهرستان از جمله رئیس اداره تربیت بدنی وجوانان و رئیس هئیت فوتبال از ایشان حمایت کرده تا ایشان و همکارانشان در آینده نه چندان دور نسل جدید و آینده داری را به فوتبال شهرستان و منطقه تزریق کنند.

 4. نویسنده دیدگاه: نوید آدینه
  خرداد ۲۰, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۸:۳۹

  سلام . واقعا آقای دارایی یکی از بهترین و با شخصیت ترین افرادیست که میتوان در جامعه ی ستم دیده ی ایران پیدا کرد . من خودم بازیکن تیمشونم و از تمرین هایی که به بچه های تیم میدم خیلی راضی ام .
  امید وارم اشخاصی مانند آقای دارایی در جامعه بیشتر بشه.

  • نویسنده دیدگاه: على غلامى
   مرداد ۱۱, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۴:۴۴

   واقعا آقاى داراي کسى است که ما در اين جامعه نياز داريم من بازيکن تيمش هستم وما وهمه بچه ها هم از تمرينات وهم از مسابقاتى که برگزار مى کتد راضى هستيم آقاى داراي خشته نباشيد

 5. نویسنده دیدگاه: shahin.7.4
  آبان ۱۵, ۱۳۹۴ در تاریخ ۲۳:۵۰

  با سلام
  باید ب اقای دارایی و همکارانش خسته نباشید بگیم . ولی حیف ک مسئولین هیچ اهمیتی نمیدن . من خودم بازیکن تیم …. .هستم پس از سه ماه تمرین و گذاشتن وقت خود در خدمت تیم اخرش هیچ حمایتی از تنها نماینده شهرستان دلفان نشد و در مسابقات حضور نیافت ….. اونایی ک میگین ک هیچ تیمی در لیگ نیس تو بگو چجوری و با چ انگیزه ای تیم تشکیل بدیم ودر تمرینات حضور داشته باشم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟…
  عاقای دارایی ب نظر من داری وقتتو تلف میکنی وقتی هیچکس ازتون حمایت نمیکنه

  • نویسنده دیدگاه: دارایی
   آبان ۱۹, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۱:۴۸

   سلام و تشکر از همه ی دوستان، اگه کارامون با عشق علاقه و بدون انتظار از کسی باشه حتما موفقیت هم خواهد آمد،شادی، لذت بردن از یادگیری،محیط سالم برای فعالیت ومسابقه عین موفقیته،افرادی هم هستند که به ورزش کمک میکنند و به خاطر ناامیدنشدن اونا حتماباید سالم تر و قویتر از گذشته کار کنیم،خالی کردن میدان راه را برای آنها، باز میکنه،وظیفه ما تلاش صادقانه،رسوا کردن افراد معلوم الحال ومبارزه با آنهاست،با کناره گرفتن،محافظه کاری وسکوت فقط بدبختی هامون بیشتر میشه،اتفاق های خوبی هم داره میافته که آینده را برای ما رقم خواهدزد.

 6. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  فروردین ۲۹, ۱۳۹۵ در تاریخ ۱۹:۵۳

  مربی فقط آقای عبدلی و بس

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار