سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 3894
تاریخ انتشار: ۲ اردیبهشت ۱۳۹۱
تعداد نظرات: . نظر
خانه » اخبار برتر » برخورد مسئولین با جوانان مؤمن و انقلابی، این بار در شهرستان ازنا/ ناهیان از منکر مجرم شناخته شدند!
Print This Post
داشتن دغدغه، جرم است؛
در حالی که رهبر معظم انقلاب در نخستین روز از سال جدید به صراحت اعلام فرمودند که از جوانان انقلابی دفاع و پشتیبانی خواهند نمود متأسفانه باز هم شاهد برخوردهای ...

در حالی که رهبر معظم انقلاب در نخستین روز از سال جدید به صراحت اعلام فرمودند که از جوانان انقلابی دفاع و پشتیبانی خواهند نمود متأسفانه باز هم شاهد برخوردهای تند  برخی مسئولین با این جوانان هستیم.

 در تازه ترین نمونه، مسئولین شهر ازنا، امر به معروف جوانان حزب اللهی این شهر را بر نتافته و به جای اینکه خواسته های به حق آنها را جامه عمل بپوشانند با آنان برخورد نموده اند.

سرویس سیاسی سلام دلفان- به گزارش خبرنگار ما، ماجرا از این قرار است که ازدیاد مراسمات عروسی همراه با آلات زننده و خلاف شرع موسیقی که گاه و بی گاه و حتی در نیمه های شب برگزار می شود و انفعال دستگاه های دولتی در برابر این مسائل، حزب الله این شهر را بر آن می دارد تا این مسئله را در نمازجمعه شهر که به راستی مأمن خوبی برای بیان این مسائل است مطرح نمایند تا شاید مسئولین به خود آمده و از انفعال خارج شده و کنترل بیشتری بر وضعیت فرهنگی شهر داشته باشند.

از این رو بیانیه ای تهیّه شده و توسط یکی از این جوانان که “بسیجی و مداح اهل بیت” نیز بوده در آیین عبادی سیاسی نماز جمعه 11 فروردین این شهرقرائت می گردد. هم زمان طوماری تهیّه و توسط مردم مؤمن و متدین این شهر امضا می گردد.

مع الاسف امام جمعه محترم شهرستان ازنا که جا داشت این انتقادات و این دغدغه ها را فرصتی برای رفع برخی از معضلات فرهنگی شهر بدانند، با این جوانان به مخالفت بر می خیزند و از آنان شکایت می نمایند. پس از آن، نیروی انتظامی و دادستانی ازنا این افراد را به جرم تشویش اذهان عمومی مورد مؤاخذه قرار می دهند و در نهایت در کمال ناباوری، جوان مذکور مجرم شناخته می شود!

در اعتراض به این اقدام عجیب مسئولان، هیئات مذهبی و فعالان فرهنگی این شهر، دو شب متوالی را در مسجد صاحب الزمان(ع) تحصن می نمایند؛ اقدامی که با وساطت بزرگان مذهبی شهر، در نهایت منجر به تجمع گردید.

حمایت ها از این جوان حزب اللهی ادامه می یابد و در نمازجمعه روز گذشته (یکم اردیبهشت) شهر ازنا نیز تجمعی به همین منظور صورت می گیرد و مراتب اعتراض به امام جمعه و مسئولان شهر ارائه می گردد.

جمعی از خانواده های شهدا و کانون های فرهنگی و مذهبی و هیئات شهر ازنا در این خصوص بیانیه ای صادر نمودند که متن آن بدین شرح است:

بسمه تعالي

« مبادا كساني باشند كه اگر كسي امر به معروف و نهي از منكر كرد از او حمايت نكنند بلكه از مجرم حمايت كنند… هر جايي كه من بدانم و احساس كنم و خبر اطمينان بخشي پيدا بكنم كه آمر به معروف و ناهي از منكر مورد جفاي (خداي نكرده) يك مأمور و مسئولي قرار گرفته باشد ، خودم وارد قضيه خواهم شد .»        امام خامنه اي (حفظه اله)

بسيار دردناك بود برايمان هنگامي كه شنيديم به جاي برخورد با هنجار شكنان برگزار كننده برخي مراسمات عروسي كه همراه با مزاحمت و ايجاد سد معبر و آلودگي صوتي براي عموم جامعه مي باشند ، با ناهي منكر و آمر به معروف به دليل قرائت متني در نماز جمعه كه با تكبيرهاي مؤمنان حاضر مورد تأييد قرار گرفت برخورد شد و با شكايت ستاد نماز جمعه و اتهام تشويش اذهان عمومي از سوي دادستان ، به پاي ميز محاكمه كشيده شد و مجرم شناخته شد.

ما اعتراض شديد خود را به اين رفتار و برخورد ناصحيح كه از سوي برخي مسئولين طراحي  شده بود و نيز حمايت قاطع خويش را از اين ذاكر اهل بيت(عليهم السلام)  و بسيجي مخلص و ولايت مدار آمر به معروف و ناهي از منكر اعلام مي داريم و خواستار حمايت همه جانبه دلسوزان واقعي دين و ولايت،  از ايشان مي باشيم .

جمعي از خانواده شهدا و ايثارگران و بسيجيان ، هيأت محبان حضرت مهدي(عج)، هيأت ذوالفقار، هيأت خادم العباس، هيأت خادم الحسين(ع)، هيأت جوانان حضرت علي اكبر(ع)، هيأت پيروان عترت، شبكه هيئات و مساجد، كانون هاي فرهنگي مساجد، جمعي از قاريان قرآن، جمعي از مداحان اهل بيت(ع)، تشكل هاي مذهبي جوانان،

بر اساس آخرین اخبار رسیده، هنوز هیچ کدام از مسئولین شهر ازنا، در قبال این مسئله پاسخگو نبوده اند و حزب الله  این شهر اعلام نموده که تا حصول نتیجه، دست از اعتراضات خود بر نخواهند داشت.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار