سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 39061
تاریخ انتشار: ۲۸ مرداد ۱۳۹۳
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » نامه ۱۵۳ نماینده به روحانی
Print This Post

نامه ۱۵۳ تن از نمایندگان خطاب به حجت‌الاسلام روحانی به منظور ارائه خدمات بهداشتی و درمانی به ایثارگران اعلام وصول شد.

به گزارش سلام دلفان، ضرغام صادقی عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی پیش از پایان جلسه علنی صبح امروز پارلمان موارد اعلام وصولی از سوی هیئت رئیسه قرائت کرد.

به گفته وی 7 نفر از نمایندگان مجلس از طرح سوال خود از وزیر جهاد کشاورزی درباره علت صدور سند ملی توسط منابع طبیعی از عرصه و عیان و زمین‌های کشاورزی با توجه به اقدامات به عمل آمده از سوی وزارتخانه مربوطه انصراف دادند که این انصراف از سوال اعلام وصول می‌شود.

این عضو هیئت رئیسه همچنین گفت: سوال ملی علی ایرانپور نماینده مردم مبارکه از وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی درباره علت تبعیض در توزیع و تامین امکانات در سطح کشور اعلام وصول می‌شود.

صادقی در ادامه از نامه 153 تن از وکلای ملت خطاب به رئیس‌جمهور برای اجرای کامل بند ج تبصره 18 قانون بودجه سال 1393 و ارائه خدمات بهداشتی و درمانی و ایثارگران شاغل  و بازنشسته خبر داد.

در ادامه همچنین مهرداد بذرپاش دیگر عضو هیئت رئیسه مجلس گفت: تقاضایی از سوی دولت برای استرداد لایحه الحاق بنادر شهید بهشتی و کلانتری  به محدوده منطقه آزاد و تجاری و صنعتی چابهار  رسیده است که در اجرای ماده 138 آیین‌نامه داخلی مجلس این لایه مسترد می‌شود.

منبع: تسنیم

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار