سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 39070
تاریخ انتشار: ۲۸ مرداد ۱۳۹۳
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » افزایش امضاهای استیضاح وزیر علوم
Print This Post

نایب‌رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی از افزایش امضاهای طرح استیضاح وزیر علوم خبر داد.

به گزارش سلام دلفان، علی‌اصغر زارعی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در جمع خبرنگاران از افزایش تعداد امضاهای طرح استیضاح رضا فرجی دانا وزیر علوم خبر داد.وی با بیان اینکه 11 امضا به امضاهای این طرح افزوده شده است، علت افزایش امضاها را برخی بداخلاقی‌ها عنوان کرد.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی همچنین در واکنش به انتشار اسامی برادران وی در لیست بورسیه‌ها اظهار داشت: اگر برادران من در لیست بورسیه‌ها هستند و درباره آنها طبق ضوابط عمل نشده حتما اقدام قطعی درخصوص آنها صورت گیرد.

زارعی اضافه کرد: البته باید تاکید کنم که بنده یک برادر دارم که به شهادت رسیده است؛ یک برادرم فوت شده و دیگری هم بازنشسته‌ شده، البته اینها تحصیلات دانشگاهی ندارند.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در پاسخ به این سوال که مسائلی در مورد فرزندان برادران شما پیرامون بورسیه‌ها مطرح شده است شما چه توضیحی در این‌باره دارید گفت: هیچکدام از فرزندان برادران من تحصیلات دانشگاهی ندارند.

نایب‌رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی استیضاح را آخرین راهکار نمایندگان مجلس برشمرد و گفت: تاکنون بیش از 6 جلسه با حضور استیضاح کنندگان و وزیر علوم برگزار شده که در دو جلسه آن ریاست مجلس و در چهار جلسه مشاور رئیس‌جمهور حضور داشتند و در تمام این جلسات وعده وعیدهایی داده می‌شد اما هیچ کدام از آنها عملی نشد.

وی با تاکید بر اینکه استیضاح وزیر علوم عملکردی است و به هیچ وجه سیاسی نیست گفت: تعداد قابل توجهی از استیضاح کنندگان به فرجی دانا رای اعتماد داده بودند و اگر گرایشات سیاسی را مدنظر داشتند از ابتدا به وی رای اعتماد نمی‌دادند بنابراین تمام دغدغه استیضاح‌کنندگان بر روی عملکرد وزیر علوم است.

به گزارش فارس، حسین سبحانی‌نیا عضو هیأت رئیسه مجلس در نشست علنی سه‌شنبه 21مردادماه مجلس، اعلام وصول نامه 51 نفر از نمایندگان مجلس برای استیضاح وزیر علوم را قرائت کرد.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار