سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 39114
تاریخ انتشار: ۲۹ مرداد ۱۳۹۳
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » ظریف:صنعت دفاعی الگویی برای سایر صنایع است
Print This Post

وزیر امور خارجه گفت: برای هر ایرانی میزان پیشرفت، خودباوری و توان علمی و فنی کشور افتخارآفرین است و بحمدالله حوزه دفاعی و صنایع ما نه تنها برای دفاع کشور، بلکه برای پیشرفت صنایع مختلف نیز، فعالیت‌های عظیم و قابل توجهی را انجام داده است.

به گزارش سلام دلفان، محمد جواد ظریف، وزیر امور خارجه کشورمان، به همراه معاونین  وزارت امور خارجه و  روسای نمایندگی های جمهوری اسلامی ایران در خارج از کشور درآستانه 31 مرداد ماه ، روز صنعت دفاعی از بخش های مختلف  صنایع دفاعی وزارت دفاع  بازدید کردند.

در جریان این بازدید که سردار دهقان وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح نیز حضور داشت ، ظریف در گفت و گو با خبرنگاران ، ضمن تمجید از فعالیت‌ها و پیشرفت‌های روز افزون صنایع دفاعی کشور در سال‌های اخیر گفت: برای هر ایرانی میزان پیشرفت، خودباوری و توان علمی و فنی کشور افتخارآفرین است و  بحمدالله حوزه دفاعی و صنایع ما نه تنها برای دفاع کشور، بلکه برای پیشرفت صنایع مختلف نیز، فعالیت‌های عظیم و قابل توجهی را انجام داده است.

وزیر امور خارجه با اشاره به زبانزد بودن ایرانیان در مقاومت و ایستادگی افزود: ملت بزرگ ما با دارا بودن توان سخت افزاری عظیم، این اطمینان را در خود تقویت کرده‌اند که به هیچ کشوری اجازه طمع و نفوذ به مرزهای ایران را  ندهند و همچنین از این توان برای پیشرفت و توسعه فناوری تمامی حوزه‌های کشور، بالخصوص فناوری‌های نوین بهره گیرند.

ظریف  در پایان با تقدیر از فعالان عرصه صنعت  دفاعی کشور  تصریح کرد:  این فعالیت‌ها به طور قطع، تداوم رشادت‌ها و فداکاری‌های رزمندگان دفاع مقدس است  و مردم شریف ایران نیز همواره سپاسگزار و مدیون تلاش‌های این انسان‌های شریف هستند.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار