سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 39154
تاریخ انتشار: ۳۰ مرداد ۱۳۹۳
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » کی‌روش دست بردن در قرارداد را تکذیب کرد
Print This Post

سرمربی تیم ملی گفت: مهم‌ترین موضوع این است که من امروز اینجا هستم تا فردا در جلسه‌ای که هماهنگ شده است با کفاشیان شرکت کنم.

به گزارش سلام دلفان، کارلوس کی‌روش که امشب ساعت 21 و 15 دقیقه به وقت کشورمان برای ادامه مذاکرات خود وارد ایران شد در پاسخ به این سؤال که زودتر از اینها انتظار داشتیم تا به کشورمان بازگردید، گفت: مهم‌ترین مسئله این است که امروز من اینجا هستم. جلسه فردا با آقای کفاشیان هماهنگ شده و امیدوار هستم که در جلسه فردا مسائلی که باقیمانده را حل کنیم و دقیقاً من به این دلیل در اینجا هستم.

کی‌روش ادامه داد: به اینجا نیامده‌ام تا وقت‌کشی کرده و وقت خود و شخص آقای کفاشیان را تلف کنم. مسائل مهمی را با آن طرف هستیم که راجع‌ به تیم ملی ایران است، همانطور که قبلاً گفتم واقعاً فکر من این است و به این موضوع معقتدم که زمان با ارزشی را از دست داده‌ایم و جام ملت‌های آسیا را در زمان کوتاهی در پیش داریم.

وی افزود: تمام تیم‌های ملی که تا الان برنامه‌های آنها را چک کرده‌ام از جمله حریفان ایران در جام ملت‌های آسیا برنامه‌های خود را به صورت مدون اجرا کرده و ما هم باید هرچه سریع‌تر بتوانیم به یک تصمیم واحد برسیم تا مهم‌ترین مسئله را حل کنیم که مهم‌ترین مسئله منافع تیم ملی ایران است.

کی‌روش گفت: تکرار می‌کنم که با افتخار اینجا هستم و باعث افتخار من است که در خدمت هواداران فوتبال ایران باشم، مطمئنم هرآنچه تفاوت ‌نظر و سوءتفاهم فقط بین شخص من و کفاشیان وجود داشته باشد را حل خواهیم کرد. ضمن اینکه باید عرض کنم که هیچ شخصی بهتر از کفاشیان به منافع تیم ملی اشراف ندارد و به فکر منافع تیم ملی نیست و وقتی او از من دعوت کرد به ایران بیایم درخواست او را قبول کردم و از ایشان تشکر می‌‌کنم.

وی در پاسخ سؤالی مبنی بر اینکه که آیا در قرارداد وی دست برده شده بود و اینکه در خصوص اضافه شدن بندی مبنی بر حضور مجدد سرپرست در تیم ملی اعتراض به عمل آورده بود، گفت: خوشحالم که به این مطلب اشاره کردید، چون طبق اطلاعاتی که درآوردم روزنامه اکیپ فرانسه از قول من مطالبی را مطرح کرده بود که صحت نداشت، طبیعی است که منابع دیگر هم به این روزنامه استناد کرده و مطالب آن را بردارند. شاید این مطالب از سوی افرادی که ارتباطات فرانسوی دارند مطرح شده است اما در عین حال صحت ندارد. مطلع هستم افرادی که ارتباطات فرانسوی دارند به چه منظور این صحبت‌ها را مطرح کردند و باز هم تأکید می‌کنم که این صحبت‌ها صحت ندارند.

کی‌روش افزود: تکرار می‌کنم که به یک دلیل واحد به ایران آمده‌ام و الان زمان بازی و اتلاف وقت نیست. من با یک ذهن باز به ایران آمده‌ام و اعتقاد دارم که فردا می‌توانیم به یک‌سری نتایج برسیم.

سرمربی تیم ملی در پاسخ به این سؤال آیا به دلیل تأخیر در برنامه‌های تیم ملی سفرش را به تعویق انداخته است، گفت: چنین چیزی نیست و روزی که از طرف کفاشیان هماهنگ شد به ایران بیایم این کار را کردم. مطمئناً بدون دعوت نمی‌شد آمد.

وی در پاسخ به این سؤال که داور بازی دیدار ایران و آرژانتین قضاوت دیدار شب ‌گذشته‌ بشیکتاش و آرسنال را بر عهده داشت و در پایان این مسابقه آرسن ‌ونگر نیز از این داور گلایه کرد، گفت: ‌بازی را دیدم و فکر می‌کنم کارت زرد دوم که منجر به اخراج شد تصمیم تندی بود بنابراین اگر فکر می‌کنید کار سختی را در جام جهانی پشت ‌سر گذاشتید، در جام ملت‌ها کار سخت‌تری داریم. در درجه اول با سه تیم از حاشیه خلیج‌فارس بازی خواهیم کرد؛ تیمی مثل بحرین حریفی دشوار خواهد بود، قطر که می‌دانید حریفی آسان نبوده و امارات که در حال حاضر یکی از بهترین‌های آسیاست. طبیعتاً اگر داوری مثل داور صربستانی که در جام جهانی برای ما سوت زد نیز در استرالیا حضور داشته باشد باید بسیار آماده‌تر و قوی‌تر در این رقابت‌ها حاضر شویم.

کی‌روش گفت: امارات در ماهی که پیش‌رو داریم یک اردوی ۲۵ روزه را در اتریش پشت‌ سر گذاشته و برنامه قطر را خودتان می‌توانید چک کنید. بار دیگر تکرار می‌کنم با کفاشیان صحبت کردم و باید خیلی کار کنیم و سخت کار کنیم. البته این در حال حاضر نقطه نظر من است و باید تا فردا صبر کرد.

کی‌روش در پایان پس از تشکر خبرنگار فارس از بابت اظهار همدردی باخانواده  مرحوم مهدی نفر و دوستان و آشنایانش گفت: متأسفانه وقتی این خبر را شنیدیم خیلی ناراحت شدم و این افتخار را داشتم که از نزدیک با او آشنا شوم و بار دیگر از همین‌جا به خانواده، دوستان و نزدیکان مهدی نفر و اصحاب رسانه تسلیت می‌گویم. خیلی او را دوست داشتم. در طول 4 سال گذشته که ایران بودم بارها بر قلب من تأثیر گذاشته بود و به واقع در قلب من جای داشت، یک‌بار دیگر به خانواده او تسلیت خود را اعلام می‌کنم خود من هم یک برادرم را در سانحه رانندگی از دست داده‌ام و به معنای واقعی این حادثه تلخ و از دست دادن یک انسان عزیز را حس می‌کنم.

منبع: فارس

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار