سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 39163
تاریخ انتشار: ۳۰ مرداد ۱۳۹۳
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » قاتل کودک 8 ساله قزوینی اعدام شد
Print This Post

قاتل کودک هشت ساله قزوینی صبح امروز در ملأ عام به دار مجازات آویخته شد.

به گزارش سلام دلفان، صبح امروز قاتل کودک هشت ساله قزوینی با حکم دادگاه در ملاء عام به دار مجازات آویخته شد.

قاتل 50 ساله به نام «ع ـ ن» اهل و ساکن قزوین و کارمند بازنشسته بانک با یک فقره سابقه کیفری بود که دانش‌آموز 8 ساله را هفدهم اردیبهشت‌ماه در دبستانی در خیابان سعدی قزوین به قتل رسانده بود.

در پی اعلام مسئولان دبستانی واقع در خیابان سعدی، مبنی بر وقوع یک فقره ضرب و جرح مقارن ساعت 13 هفدهم اردیبهشت ماه، بلافاصله اکیپی از اداره مبارزه با جرایم جنایی و تشخیص هویت به آدرس فوق اعزام و مشخص می‌شود مضروب دانش‌آموزی 9 ساله بوده که بعداز اتمام کلاس‌های درس توسط ضارب مورد ضرب و جرح واقع شده و پس از انتقال به بیمارستان فوت می‌کند و پرونده مقدماتی در کلانتری 11 مدرس تشکیل و از طرفی ضارب خود را به مأموران کلانتری معرفی می‌کند.

با توجه به گزارش اولیه مأموران، قاتل به حالت آشفته خود را به مأموران انتظامی معرفی و اظهار داشته با تهیه یک قبضه چاقو به دبستان محل تحصیل فرزند خوانده‌اش مراجعه و وی را با ضرب چاقو به قتل می‌رساند.

نظر به شکایت تنها ولی دم (مادر) مقتول که تقاضای قصاص و تسریع در رسیدگی را مطرح کرده بود به استناد بند «الف» ماده 290 و 381 قانون مجازات اسلامی مصوب 1392 و بند «ک» ماده 3 قانون تشکیل دادگاه‌های عمومی و انقلاب مصوب 1381 تقاضای تعیین مجازات نامبرده شد.

با توجه به عمق این حادثه دادسرای عمومی و انقلاب قزوین پس از یک هفته با صدور کیفرخواستی تقاضای اشد مجازات (قصاص متهم در ملاء عام) را برای این فرد جنایتکار کرد و صبح امروز این قاتل به دار مجازات آویخته شد.

منبع: فارس

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار