سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 39305
تاریخ انتشار: ۵ شهریور ۱۳۹۳
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » کی‌روش بلیت برگشت را به تاخیر انداخت
Print This Post

ماجرای فدراسیون فوتبال و کارلوس کی‌روش پیچیده‌تر از گذشته شده و احتمال اینکه به هفته آینده کشیده شود نیز وجود دارد.

به گزارش سلام دلفان، علی کفاشیان رئیس فدراسیون فوتبال روز گذشته گفته بود تا ظهر امروز (سه‌شنبه) یا قرارداد کارلوس کی‌روش تمدید می‌شود یا همه چیز به پایان می‌رسد اما این ضرب الاجل کفاشیان هم گذشت و خبری از سرنوشت قرارداد مرد پرتغالی نشد. با این حال کفاشیان شب گذشته گفت که ممکن است قرارداد روز چهارشنبه امضا شود.

با اظهارات قاطعانه کفاشیان در مورد اینکه کی‌روش 99 درصد سرمربی تیم ملی خواهد ماند، به نظر می‌آمد که اختلاف بر سر بحث فسخ قرارداد خاتمه یافته و دو طرف به نتیجه رسیدند. کفاشیان همچنین گفته بود که وکیلی خارج از فدراسیون فوتبال قرارداد را خوانده و تایید کرده است اما با این حال اختلاف بر سر بند فسخ قرارداد باقی است و هم کی‌‎روش و هم علی کفاشیان هنوز در حال مشورت با وکلایشان برای تصمیم گیری نهایی هستند.

جالب‌تر آنکه همان اندازه که امکان امضای قرارداد با کی‌روش ‌وجود دارد امکان عدم تفاهم و ترک مذاکره با این مربی هم محتمل است. مرد پرتغالی در بحث فسخ قرارداد بر دو نکته پافشاری دارد، اینکه در یک حالت بعد از جام ملت‌های آسیا و  در حالت دیگر در صورت کنار رفتن علی کفاشیان از ریاست فدراسیون فوتبال، امکان برکناری او وجود دارد. کی‌روش به همین دلیل اعتقاد دارد باید رقم فسخ قراردادش در هر سال به اندازه دستمزد یک سالش باشد اما فدراسیون معتقد است که او در دوره اول مربوط به زمان فسخ قرارداد که تا پایان جام ملت‌هاست باید رقم کمتری را دریافت کند.

رقمی که کی‌روش خواهان دریافت آن است تقریبا دو برابر رقمی است که فدراسیون فوتبال پیشنهاد داده و این موضوع، بحث و مذاکره دو طرف را به درازا کشانده است. احتمال دارد در همین هفته دو طرف به نتیجه برسند و قرارداد را امضا کنند و شاید هم این اتفاق در هفته آینده رخ دهد و در نهایت امکان دارد کارلوس هفته آینده به آخرین میهمانی در ایران خاتمه دهد و پرونده حضورش در تیم ملی برای همیشه مختومه شود. همه این اتفاقات ممکن است رخ دهد و نکته جالب اینکه هیچ کدام از طرفین در حال حاضر در این باره صحبت نمی‌کنند و ترجیح می‌دهند فعلا سکوت کنند.

گفته می‌شود کی‌روش بلیت برگشتش به لیسبون را به شنبه آینده موکول کرده و منتظر روشن شدن تکلیفش است.

منبع: تسنیم

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار