سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 39322
تاریخ انتشار: ۵ شهریور ۱۳۹۳
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » گران‌ترین انتقال باشگاه رئال +عکس
Print This Post

ستاره آرژانتینی تیم فوتبال رئال مادرید پس از کشمکش‌های فراوان، سرانجام به طور رسمی با منچستر یونایتد قرارداد بست.

 به گزارش سلام دلفان، آنخل دی ماریا که روز سه شنبه در تست‌های پزشکی باشگاه منچستر یونایتد شرکت کرده بود سه‌شنبه شب به طور رسمی با این تیم قرارداد بست. باشگاه منچستر یونایتد با اعلام رسمی این خبر مدت این قرارداد را پنج سال عنوان کرده است. این انتقال برای شیاطین سرخ 75 میلیون یورو آب خورده است. دی ماریا گران‌ترین انتقال تاریخ باشگاه رئال مادرید لقب گرفته است.

گران‌ترین انتقال باشگاه رئال +عکس

رئال در تابستان 2009 کریستیانو رونالدو را در ازای 96 میلیون یورو از منچستریونایتد خرید و حالا دی ماریا را در ازای 90 میلیون یورو به این باشگاه می فروشد.

به این ترتیب، رئال 75 میلیون یورو دریافت می کند- مساوی پولی که برای خامس پرداخته- و 15 میلیون یورو هم بر اساس عملکرد منچستریونایتد -مثل تعداد جام هایی که می برد- به این باشگاه پرداخت خواهد شد.

اگر منچستر کل 90 میلیون را به رئال بپردازد، دی ماریا بعد از گرت بیل و رونالدو، سومین بازیکن گران تاریخ فوتبال خواهد شد.

گران‌ترین انتقال باشگاه رئال +عکس

ستاره آرژانتینی پس از عقد قرارداد با منچستر یونایتد گفت: باشگاه‌های زیادی به من پیشنهاد دادند ولی منچستر یونایتد تنها تیمی بود که بعد از جدایی از رئال مادرید می‌توانستم به عضویت آن در بیایم. از اینکه به این تیم پیوسته‌ام خیلی خوشحال هستم. من پروژه تحول تیم توسط لوئیس فن خال را دیده‌ام که مرا تحت تاثیر قرار می‌دهد.

تیم پاریسن ژرمن بزرگ‌ترین رقیب یونایتد برای خرید دی ماریا بود که در این راه موفق عمل نکرد.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار