سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 39343
تاریخ انتشار: ۵ شهریور ۱۳۹۳
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » بیانیه وزارت امور خارجه برای پیروزی مقاومت
Print This Post

وزارت امور خارجه کشورمان با انتشار بیانیه‌ای به مناسبت پیروزی مردم مقاوم غزه بر متجاوزان صهیونیستی تأکید کرد که مقاومت و پایداری تنها راه احقاق کامل حقوق فلسطینیان است.

به گزارش سلام دلفان، وزارت امور خارجه کشورمان به مناسبت پیروزی مقاومت ملت مظلوم فلسطین در مقابل اشغالگران صهیونیست بیانیه‌ای را منتشر کرد. در این بیانیه آمده است: بار دیگر نشانه های نصرت الهی در سرزمین فلسطین به منصه ظهور رسید و ملت قهرمان فلسطین توانستند حماسه دیگری را در پیروزی خط مقاومت و به زانو درآوردن رژیم صهیونیستی در مقابل اراده پولادین مردم و دلاورمردان مقاومت بیافرینند. جمهوری اسلامی ایران پیروزی مردم مقاوم فلسطین و غزه را به همه ملتهای شریف و آزاده خصوصا ملت و رهبران مقاومت فلسطینی تبریک و تهنیت می گوید.

بدون شک تحمیل خواسته های برحق مقاومت به سردمداران صهیونیستی در نبرد نابرابر غزه، ثمره رشادت و از خودگذشتگی هزاران شهید و مجروح است که توانستند پرچم مقاومت را علیرغم اقدامات غیرانسانی صهیونیست ها برافراشته‌تر از گذشته در مقابل چشم جهانیان به اهتزاز درآورند. این پیروزی بار دیگر نشان داد که تنها راه احقاق کامل حقوق مردم فلسطین، تاکید بر خط مقاومت و پایداری در مقابل توسعه طلبی رژیم صهیونیستی است و اشغالگران و غاصبان حقوق ملت فلسطین در قبال چنین روحیه و ایمان مستحکمی، چاره ای جز پذیرش شکست نداشته و نخواهند داشت.

جمهوری اسلامی ایران ضمن تاکید بر استمرار حمایت خویش از مقاومت مردم فلسطین و با آرزوی علو درجات برای شهدای حملات ظالمانه رژیم صهیونیستی به نوار غزه و طلب شفای عاجل برای مجروحان، با خانواده های شهدا، و مجروحان و آسییب دیدگان از حملات اخیر ابراز همدردی می کند و بر این باور است که این پیروزی، مقدمه و بشارتی برای آزادسازی نهایی همه سرزمینهای اشغالی از جمله قدس شریف از چنگال اشغالگران صهیونیسم خواهد بود.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار