سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 39391
تاریخ انتشار: ۶ شهریور ۱۳۹۳
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » نگرانی افراطیون از فاصله گذاری «ندا» با سران فتنه
Print This Post

یک عضو فراکسیون افراطیون در مجلس ششم به تمسخر تشکیلات جدید‌التأسیس اصلاح‌طلبان موسوم به «ندا» پرداخت.

به گزارش سلام دلفان، یک عضو فراکسیون افراطیون در مجلس ششم به تمسخر تشکیلات جدید‌التأسیس اصلاح‌طلبان موسوم به «ندا» پرداخت.

احمدپورنجاتی در فیس‌بوک نوشت: شنیده‌ام یک فقره «آقا صادق خرازی» به قصد قربت و لابد برای پیشبرد روند اصلاح‌طلبی، یک تشکیلات درست کرده‌اند به نام «ندا»؛ نسل دومی‌های اصلاحات! مبارک است!!

وی ادامه می‌دهد: البته «ما ملت شریف و شهیدپرور و همیشه حاضر در صحنه»، بخیل نیستیم اما متأسفانه اندکی «دو هزاری» ما کژ و کوژ شده و متوجه نمی‌شویم که برخی عزیزان- که بنابر اخبار هدهد فضول- در انتخابات 92 عنایتشان شامل حال سردار قالیباف بود، همچنین یهویی دچار «ویار اصلاحات پاستوریزه» شده‌اند و انشاءالله برای مجلس آینده، «ندا»یشان در خواهد آمد؟!
وی ادامه می‌دهد: این «نوه»ی نسل سومی «عمه جان» بنده هم قصد دارد تشکیلاتی درست کند به نام: «نسا»؛ نسل سومی‌های اصلاحات!

از سوی دیگر علی افشاری از نوچه‌های مشترک نهضت آزادی و حزب مشارکت که اکنون در آمریکا به سر می‌برد، «ندا» را محافظه‌کار خواند و در وبسایت رادیو زمانه نوشت: گرایش سیاسی حزب ندای ایرانیان، عقب‌نشینی به دوران ماقبل اصلاح‌طلبی گروه‌های خط امامی و عقبگرد از تحولات سیاسی و نظری اصلاح‌طلبان از نیمه دوم دهه هفتاد است.

تفاوت اصلی آنها در نزدیک شدن به آیت‌الله خامنه‌ای و سرمایه‌گذاری روی اعتمادسازی با رهبری است و بار اصلی مشکلات در مواجهه با رأس هرم قدرت را ناشی از تندروی اصلاح‌طلبان معرفی می‌کنند. آنها می‌خواهند در انتخابات شرکت کنند و از این طریق اهداف اصلاح‌طلبانه را جلو ببرند.
وی می‌افزاید: اما سر بر آوردن این گروه مؤید شکل‌گیری محافظه‌کاری سیاسی در بخشی از فعالان سیاسی داخل کشور است که از تنگناهای سیاست‌ورزی هزینه‌دار مستأصل شده‌اند.
وی تصریح می‌کند: عقبگرد اصلاح‌طلبان و فاصله‌گیری از مشی موسوی و کروبی و همراهی آنها با معیارهای تحول‌خواهی محافظه‌کار، زمینه را برای شکل‌گیری تشکلی مانند ندا مساعد کرده است.

منبع: کیهان

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار