سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 39428
تاریخ انتشار: ۸ شهریور ۱۳۹۳
تعداد نظرات: . نظر
خانه » اخبار برتر » مردم غزه کاری را کردند که خداوند در قرآن فرموده است یعنی ” مقاومت در مقابل دشمنان، تنها راه پیروزی است ”
Print This Post
خطبه های نماز جمعه؛

هاشمی نژاد: با اینکه در این جنگ به اندازه چند بمب اتم بر سر مردم مظلوم غزه بمب ریختند و بیمارستانها و مساجد و خانه هایشان را تخریب نموند اما با یاری خداوند بزرگ و همدلی مردم توانستند به پیروزی برسند.

به گزارش سلام دلفان- حجت الاسلام هاشمی نژاد در خطبه های نماز جمعه این هفته با اشاره به راههای تقویت تقوا گفت: یکی از راههای تقویت تقوا “کسب لقمه حلال” می باشد که در سرنوشت انسان تاثیر بسیار زیادی دارد و کسانی که لقمه آنان از حرام میباشد مانند ربا خواران و.. باید توبه کرده و جبران نمایند تا به سعادت برسند و سرنوشت خود را از آدمهای بی تقوا که آخرت خود را از بین می برند جدا سازند.

هاشمی نژاد در اشاره به هفته ای که گذشت ضمن عرض تبریک هفته دولت به دولتمردان و تشکر از زحمات آنان گفت : رهبر عزیزمان در دیدار با رئیس جمهور و اعضای دولت فرمایشات بسیار مهمی را ایراد فرمودند که لازم می دانم به آنها اشاره کنم از جمله اینکه: رهبر عزیزمان فرمودند جهت گیری و روحیه ی شهید رجایی و شهید باهنر انقلابی بود و آنها دنبال جلب رضایت خدا بودند و این برای ما حرف بزرگی است که رابطه خود را با خدا صاف کنیم و برای خدا ، به نام خدا و در راه خدا کارهایمان را انجام دهیم.

ونیز اینکه رهبر بزرگمان در دیدار با اعضای دولت به کارههای خوب سال گذشته دولت از جمله: ایجاد نظام سلامت، کنترل تورم و تثبیت قیمت ارز اشاره نمود و از تلاشهای آنها قدردانی نمود.
امام جمعه در ادامه افزود: رهبر معظم انقلاب در این دیدار توصیه هایی را به اعضای دولت کردند که از جمله آنها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

1- از آنجاییکه یکی از شعارهای دولت “امید” است باید با اقدامات عملی این امید را تقویت کنید.

2-در مقابله با تحریم های دشمنان آن کاری را که باید بدانید “ایمان و تکیه بر ظرفیت های داخلی و تولید داخلی” است و نیز فرمودند باید در مورد دولتهای گذشته قضاوت درست و منصفانه صورت بگیرد و از جهت گیری ها و قضاوتهای غیر منصفانه نباید صحبت کرد.

3- در مقابل دشمنان بویژه آمریکا باید موضع گیری صریح و محکمی داشته باشید.

و فرمودند در فتنه 88 دشمن همان هدفی را داشت که در طول 8 سال دفاع مقدس دنبال آن بود.

امام جمعه در اشاره به پیروی مردم غزه افزود: پیروزی جبهه مقاومت فلسطین در جنگ 50 روزه در غزه با توکل برخدای متعال بدست آمد و مردم غزه همان کاری را کردند که خداوند در قرآن فرموده است یعنی ” مقاومت در مقابل دشمنان ، تنها راه پیروزی است ”

هاشمی نژاد گفت: با اینکه در این جنگ به اندازه چند بمب اتم بر سر مردم مظلوم غزه بمب ریختند و بیمارستانها و مساجد و خانه هایشان را تخریب نموند اما با یاری خداوند بزرگ و همدلی مردم توانستند به پیروزی برسند.

امام جمعه در آخر با اشاره به دهه مبارک کرامت افزود: باید در این دهه مساجد و فضای شهرستان را تزئین و چراغانی کنیم و در روز سه شنبه که کاروان حامل پرچم آقا امام رضا (ع) وارد شهرستان میشود در پارک جنگلی مراسم استقبال از کاروان صورت بپذیرد.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار