سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 39693
تاریخ انتشار: ۱۶ شهریور ۱۳۹۳
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » سرنوشت نامه‌های مردمی در سفر استانی هیئت دولت
Print This Post

با آغاز سفر استانی هیأت دولت به استان خراسان رضوی، ستاد رسیدگی به درخواست‌ها و شکایات مردمی نیز در این استان آغاز به کار کرده است.

به گزارش سلام دلفان، با آغاز سفر استانی هیأت دولت در استان خراسان رضوی، ستاد رسیدگی به درخواست‌ها و شکایات مردمی نیز در این استان آغاز به کار کرده است.

این سامانه که در قالب سامد به فعالیت می‌پردازد از روز جمعه کار خود را آغاز کرده و در پی حضور رئیس‌جمهور در استان به جمع‌آوری درخواست‌ها و همچنین شکایات مردمی خواهد پرداخت.

بخشی از این درخواست‌ها در قالب پیام‌های صوتی به سامانه صوتی سامد ارسال و بخش اعظم آن نیز توسط نامه‌های مردمی به دولت انتقال می‌یابد.

*بررسی نامه‌ها در استان

پس از جمع‌آوری نامه‌های مردمی، این نامه‌ها در واحد مستقر در استان جداسازی، طبقه‌بندی و شماره‌گذاری می‌شوند و سپس برای ارسال و اقدام به واحدهای مربوطه ارجاع می‌شوند؛ بخش اعظم درخواست‌ها که به وسیله دستگاه‌های استانی قابلیت اجراشدن دارند به دستگاه‌های استان ارجاع می‌شوند تا نسبت به اجرای آنها رسیدگی به عمل آید.

وظیفه نظارت بر نحوه رسیدگی به این نامه‌ها نیز برعهده بازرسی استان است.

*نامه‌هایی که به تهران ارسال می‌شود

ازسوی دیگر بخش دیگری از نامه‌ها که شامل ابراز احساسات و یا درخواست از شخص رئیس‌جمهور و یا شکایت از نحوه خدمت‌رسانی دستگاه‌های دولتی است به طور مستقیم به تهران ارجاع شده و مورد رسیدگی قرار خواهد گرفت.

درنهایت پس از طی شدن فرایند رسیدگی، نتیجه به صورت مستقیم به ارائه‌دهنده نامه گزارش خواهد شد.

منبع: فارس

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار