سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 39718
تاریخ انتشار: ۱۶ شهریور ۱۳۹۳
تعداد نظرات: ۶ نظر
خانه » اخبار برتر » اعضای شورای شهر در انتخابات هیئت رئیسه به چه کسی رأی دادند؟
Print This Post

هفته گذشته انتخابات پرحاشیه هیئت رئیسه شورای شهر نورآباد برگزار شد و طی آن، سیّدعبدالله موسوی با رأی اعضاء به ریاست یکساله هوشمند احمدیان بر شورای شهر پایان داد.

به گزارش سلام دلفان – هفته گذشته انتخابات پرحاشیه هیئت رئیسه شورای شهر نورآباد برگزار شد و طی آن، سیّدعبدالله موسوی با رأی اعضاء به ریاست یکساله هوشمند احمدیان بر شورای شهر پایان داد.

DSC00043در این میان نکته ای که به شناخت بیشتر مسائل داخلی شورا کمک می کند، دانستن این نکته است که اعضای شورا در این انتخابات به چه کسی رأی داده اند.

بنابر اطلاعات دریافتی خبرنگار ما محمّدحسین ستاری، سیّدعبدالله موسوی، زهرا جلالوند، قباد قبادی و محمّدکرم فتحی قطب مخالف ریاست سال قبل شورا را تشکیل داده اند و به سیّدعبدالله موسوی رأی داده اند.

از طرف دیگر، هوشمند احمدیان، سیّدامین نوربخش،محمّدعلی کریمی و عبدالحسین مرادی قطب حامیان ریاست سال قبل شورا را تشکیل می دادند که البته گزینه شان برای ریاست سال دوم شورا نه هوشمند احمدیان بلکه عبدالحسین مرادی بود که در نهایت نه تنها موفق به نشاندن وی بر کرسی ریاست شورا نشدند بلکه نتوانستند نایب رییسی شورا را نیز بدست آورند. و بدین ترتیب هم رئیس و هم نایب رئیس شورای شهر( موسوی و فتحی) هر دو از قطب مخالف ریاست سال قبل شورای شهر هستند./علی سبزی

 

 1. نویسنده دیدگاه: مردم
  شهریور ۱۶, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۹:۴۶

  انشاالله کابینه جدید موفق باشند وهرچه زودتر به مشکلات شهروشهرداری رسیدگی ودر صورت نیاز گزینه بهتری واسه شهرداری انتخاب شود

 2. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  شهریور ۱۷, ۱۳۹۳ در تاریخ ۰۰:۰۴

  …….شورای محترم به داد شهر برسید و با نظارت خود جلو رانت خوارها را بگیرید شما در برابر خدا و خلق خدا باید جوابگو باشید و بدانید هم خدا وهم خلقش ناظر بر اعمال شما هستند و خوب می بینند چه اتفاقاتی می افتد.

 3. نویسنده دیدگاه: فریدون
  شهریور ۱۷, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۴:۲۱

  موفق باشید ، زمستان در راه است در مورد کوچه ها وآسفالت آنها و همچنین در مورد کسب درآمدهای پایدار وجذب منابع مالی وتوسعه عمرانی شهر باشید

 4. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  شهریور ۱۸, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۳:۵۲

  جناب اقای مرادی ورزشکار محبوب شما با طناب پوسیده اقای ………وارد گود شدی این اقا به نزدیکترین دوستانش هم رحم نمی کند .از انها به عنوان پله ترقی خودش استفاده می کند،چه رسد به شما که در جریان انتخابات مجلس با ایشان نبودی ورزشکار عزیز دنیای سیاست دنیای عجیبیست وهیچ ارتباطی با تشک کشتی نداردموفق باشید پهلوان.

 5. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  شهریور ۲۰, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۸:۲۷

  واقعا شهرداری داره خوب کار میکنه دیگه انصاف داشته یاشید

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار