سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 39803
تاریخ انتشار: ۱۹ شهریور ۱۳۹۳
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » تلاش اصلاح‌طلبان برای ایجاد شکاف میان دولت و اصولگرایان
Print This Post

عضو شورای مرکزی حزب مؤتلفه اسلامی با بیان اینکه هدف اصلاح طلبان جلوگیری از نزدیک شدن دولت به اصولگرایان است، گفت: اگر بانی استیضاح در مجلس اصلاح طلبان باشند، قطعاً اصولگرایان همراهی نخواهند کرد.

به گزارش سلام دلفان، حمیدرضا ترقی عضو شورای مرکزی حزب مؤتلفه اسلامی در گفت‌وگو با  تسنیم، در خصوص تلاش اقلیت اصلاح طلب مجلس برای ایجاد شکاف میان دولت و مجلس با طرح استیضاح وزیر آموزش و پرورش اظهار داشت: تلاش اصلاح طلبان برای ایجاد شکاف میان دولت و اصولگرایان و تعمیق این شکاف موضوع تازه ای نیست.

وی ادامه داد: بارها چنین تلاشی توسط اصلاح طلبان صورت گرفته است که اجازه ندهند دولت به اصولگرایان نزدیک شود یا اینکه اصولگرایان به دولت نزدیک شوند در حالیکه مقام معظم رهبری در توصیه به دولت فرمودند که دولت از فتنه و فتنه‌گران فاصله بگیرد اما اصلاح طلبان تلاش می‌کنند نقطه عکس این موضوع عمل شود و زمینه نزدیک شدن فتنه و فتنه‌گران و اصلاح طلبان به دولت را بیش از گذشته فراهم کنند.

عضو شورای مرکزی حزب مؤتلفه اسلامی گفت:‌ بنابراین هدف اصلاح طلبان این است، حالا که رهبری تأکید کردند دولت به اصلاح طلبان طرفدار فتنه و فتنه گران نزدیک نشود، جلوی نزدیک شدن دولت به اصولگرایان را نیز بگیرند و با تشدید اختلافات و بزرگ نمایی هر گونه نقد اصولگرایان نسبت به دولت، سعی کنند شکاف میان دولت و اصولگرایان را افزایش دهند و فاصله میان دولت و اصولگرایان را نیز دورتر کنند.

ترقی یادآور شد: طبیعتاً اصولگرایان در این خصوص از هوشیاری لازم برخوردار هستند و به هیچ وجه در پازل آنها بازی نخواهند کرد و اگر هم بانی استیضاح در مجلس اصلاح طلبان باشند، قطعاً اصولگرایان همراهی نخواهند کرد.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار