سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 40178
تاریخ انتشار: ۲۷ شهریور ۱۳۹۳
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » اختصاص وام 20 میلیون تومانی به زوج های دانشجوی دانشگاه آزاداسلامی
Print This Post

مدیر فرهنگی ستاد هماهنگی دانشگاه‌های آزاد لرستان گفت: زوج‌های دانشجوی دانشگاه آزاد تا سقف 20 میلیون تومان از تسهیلات وام قرض‌الحسنه بهره‌مند می‎شوند.

اختصاص وام 20 میلیون تومانی به زوج های دانشجوی دانشگاه آزاداسلامی
 به گزارش سلام دلفان مویدی بیان داشت: اخیرا مصوبه‎ای در سازمان مرکزی دانشگاه آزاد به تصویب رسیده است که به زوجهای دانشجوی این دانشگاه در صورتی که هر دو نفر آنها دانشجوی این دانشگاه باشند، 20 میلون تومان و در صورتی که یک نفر آنها دانشجوی این دانشگاه باشد، 10 میلیون تومان وام قرضالحسنه پرداخت میشود.

وی افزود: این مصوبه تا کنون با استانها ابلاغ نشده است و در صورت ابلاغ آن زوج‎های دانشجوی دانشگاههای آزاد لرستان نیز از مزایای آن بهرهمند می‎شوند.

مدیر فرهنگی ستاد هماهنگی دانشگاههای آزاد لرستان با اشاره به افزایش بودجه فرهنگی دانشگاههای آزاد لرستان از چهار دهم درصد به چهار درصد گفت: اعتبار تمام فعالیتهای فرهنگی که در دانشگاه انجام می شود‌‌، در قالب این بودجه تامین خواهد شد.

مویدی تصریح کرد: برای جلوگیری از موازی کاری در حوزه فعالیتهای فرهنگی در این دانشگاه برنامه منسجم فعالیتهای فرهنگی تدوین و ردیف بودجهای هر برنامه نیز مشخص شده است.

وی با اشاره به فعالیت 10 نشریه دانشجویی در این دانشگاه تصریح کرد: نشریات دانشجویی با این هدف که صداهای مختلف در دانشگاه شنیده شوند، حمایت می شوند.

مدیر فرهنگی ستاد هماهنگی دانشگاههای آزاد لرستان با ابراز رضایت از وضعیت حجاب و عفاف در دانشگاههای آزاد لرستان گفت: خوشبختانه با توجه به قالب بودن فرهنگ بومی بر فضای دانشگاههای آزاد استان وضعیت عفاف و حجاب در این دانشگاه نسبت به دانشگاههای دیگر بهتر است.

منبع: سفیر افلاک

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار